Nedonošené děti - kojení

13
14.1.21 22:08

Nedonošené děti kojení

Dobrý den mám dceru narozenou 27+0 váha 1160g nyní 34+2 váha 1998 chtěla bych se zeptat kdy začne sat mlicka mám hodně a přikládám ji kdy můžu jenže zatím neúspěšně
Už jsem s toho zoufalá a mám strach prosím poraďte nebo aspoň kdy asi zhruba začne papat
Předem moc děkuji za každou odpověď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
606
14.1.21 22:29

Ja mam syna narozenyho 33+2 a sat zacal kolem 35+

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18246
14.1.21 22:31

Tohle musíš konzultovat s laktační poradkyní a lékařem. Já chápu, že jsi zoufalá, ale tady to nevyřešíme a opravdu nikdo ti neřekne kdy a zda vůbec bude schopná kojení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
222
14.1.21 22:38

Chce to čas a trpělivost, hlavně v klidu a bez stresu. Radila jste se s nějakou laktační poradkyní?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
14.1.21 22:45

@Hiavnaan chodí za mnou někdy logopetka ale zatím poradila nějaké cviky tak uvidíme @Janli já vím jen chci vědět kdy se to u některých miminek zlomilo a začali papat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
222
14.1.21 22:56

@Silviekell
Tak nevím :nevim: zkusit projet google, mnohdy se člověk dozví věcí. Já sice též měla nedonosenou holčičku ale ne moc, a přisála se hned po porodu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59
15.1.21 00:17

Mám dcerku 26+1tt, 780g, poprvé mi ji nechali kojit někdy kolem 2300g, přisála se celkem dobře napoprvé, ale já tou dobou už moc mléka neměla asi měsíc sem pak částečně kojila a dokrmovala. To je hodně individuální, někteří nedonošenečci kojení prostě nedají. Přinejhorším budeš odsávat a krmit lahví, to není konec světa, hlavně že je dítě zdravé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1753
15.1.21 08:06

@Silviekell Super, že máš tolik mléka!! Určitě si poctivě odsavala, vid!! :potlesk: :potlesk: Jste pořád ještě v porodnici? Pokud ano, zkousejte to a případně at se dívá sestra, aby poradila. Jinak zavolej si domu laktacni poradkyni, pokud už jste doma a ona poradi. http://www.kojeni.cz/…kam/poradci/
Tady si muzes LP najit dle svého bydliště.
Pokud máš VZP pojišťovnu, nech si uctenku, myslim, ze před rokem by ti navstevu LP proplaceli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
15.1.21 08:12

Moc všem děkují 😘 😍

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1622
15.1.21 15:49

Mě se podařilo začít kojit, když bylo dceři 7týdnů, narozena byla 32+5, takže v podstatě to bylo kolem termínu, kdy se měla původně narodit. Přeji hodně sil :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
462
16.1.21 10:22

Prvni dcera narozena 30+0,vazila 1200g.Na kojeni byla slaba, takze jsem to neresila a odstrikavala a odstrikavala, do 13 mesicu. Druha dcera 33+3,taky jsem kojeni nejak neresila, nechtelo se ji tahat, takze jsem odstrikavala 9 mesicu. A melo to i sve vyhody, mohla jsem jit do prace na par hodin a mlicko mela babicka v lednicce, mohla jsem si dat 2dcl vina a smichat vinove a ciste mlicko.Dnes jsou to velke holky (12.5 a 8.5)a na obdobi odstrikavani vzpominam v dobrem a mam ciste svedomi, ze jsem udelala maximum, aby prospivaly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat