Je toto příznak těhotenství? :)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.12.18 14:35
Přidáte přáznak těhu? :)

Ahojky holky. Měla jste některá toto? Pár dní po ovulaci výtok takový hnědo růžový, jeden den a kousek. Pak to přešlo na hustější bílý výtok, také jeden, dva dny a nyní výtok připomínající bílek, ale hustější… jinak asi od 4 dne od ovulace bolení v podbříšku jako na ms, ale ne tak silné, je to míň intenzivní. Test chci dělat až v úterý. Tak do té doby hledám infa. Tady je toho celkem dost, ale už starší diskuse, tak jsem to chtěla obnovit. Děkuji. A přeji hezkou první adventní neděli :kytka:

Reakce:
kyticka86
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 02.12.18 14:43

Co se mych priznaku tyce, tak nebyly zadne. Mesic co mesic jsem si vsugerovavala priznaky po cely rok a kdyz jsem pak byla opravdu tehotna (a rekla si, ze na snazeni kaslu), tak jsem to zjostila az tak, ze mi vynechala 5 dni MS. A to jsem cekala dvojcata :mrgreen:

Kukacka123
Závislačka 3988 příspěvků 02.12.18 14:46
@Anonymní píše:
Ahojky holky. Měla jste některá toto? Pár dní po ovulaci výtok takový hnědo růžový, jeden den a kousek. Pak to přešlo na hustější bílý výtok, také jeden, dva dny a nyní výtok připomínající bílek, ale hustější… jinak asi od 4 dne od ovulace bolení v podbříšku jako na ms, ale ne tak silné, je to míň intenzivní. Test chci dělat až v úterý. Tak do té doby hledám infa. Tady je toho celkem dost, ale už starší diskuse, tak jsem to chtěla obnovit. Děkuji. A přeji hezkou první adventní neděli :kytka:

Pockej do MS, kazda to mame jinak a co u jedne muze byt tehotenstvi, u druhe ne ;) taky psychika dela hodne…

lachtanice86
Echt Kelišová 8691 příspěvků 02.12.18 14:52

Nehledej příznaky. Počkej do ms!

Božislava
Závislačka 3451 příspěvků 02.12.18 14:57

Ono jde taky o to, jestli ty příznaky chceš jako potvrzený nebo ne…

ugluk
Hvězda diskuse 47369 příspěvků 02.12.18 14:57

Hledej hledej, v lepším případě budeš těhotná navzdory všem příznakům, v horším se z toho brzo zvencneš. Moje příznaky byly asi takové, že jsem ve vzteku v obchodě s potravinami hodila do košíku těhotenskej test, neb MS furt nikde a já se přitom cítila zcela jako vždy, když se blížila. Večer jsem našla test pozitivní a cítila se furt stejně.

Cibota
Stálice 55 příspěvků 02.12.18 15:59

U obou těhu stejné příznaky. 7 den po plodném sexu jsem měla hnědé 2denní špinění a velmi silné křeče. Podruhé už jsem hned věděla, že jsem těhotná a nebyla překvapená z // :-)
Aby to ale nebylo tak jednoduché, tak trpívám na záněty, jež se projevují stejně. Momentálně nejsem na 100% těhotná a po ovu špiním, což se takhle u mě hlásí zánět moč cest. Takže nejjednosuší je čekat na ms :nevim:

Uživatel je onlineP4ja
Extra třída :D 10659 příspěvků 02.12.18 16:35

Já před pozitivním testem měla chuť na čokoládový koláč a neustále padala z pozice stromu na lekci jógy :mrgreen: Tak jestli ti to pomůže :)

skorotehotna
Zasloužilá kecalka 689 příspěvků 02.12.18 17:08

Tyhle příznaky jsem neměla. Přestala bych hledat a pockala bych na MS a testovala až pokud neprijde

Hearty
Ukecaná baba ;) 1315 příspěvků 02.12.18 17:12

Snažili jsme se o mimčo hoooodne dlouho…taky jsem hledala příznaky, každý měsíc doufala. Nakonec jsme po letech skončili u IVF a řeknu jedno - úspěšný cyklus se od neúspěšného lišil pouze tím, že MS nedorazila… Naopak, řekla bych že kdysi jsem na sobě příznaků pozorovala hodně a nikdy to nevyšlo. Po úspěšném transferu mi nebylo nic. Lehce bolest jako na MS, ale skutecne příznaky těhotenství byly tak od 6-7tt a trvalý celý první trimestr, hlavně mi bylo šíleně zle nonstop, ale to už bylo tak 4 týdny po ovulaci. Vím, že ti to asi nepomohlo, jen tím chci říct, že se nedá podle mě nic vykoukat a už vůbec ne týden po ovulaci. Každopádně přeji hodně štěstí :srdce:

Ajamateridouska
Zasloužilá kecalka 913 příspěvků 02.12.18 18:50

Ja mam spineni par cca tyden po ovulaci v kazdem cyklu. Kdyz jsem byla tehotna, zadne zmeny jsem do terminu MS na sobe nepozorovala. Pred terminem MS me bolelo v podbrisku, jako by mela MS dorazit.
Jediny ten typ vytoku, co popisujes, mi nejak na poovulacni hlen nesedi… ten bilkovy znam ze dnu ovulace a kratce po nem, pak uz nemam zadny..

Váš příspěvek
Reklama