Přihláška na SŠ - kopie?

1493
23.2.16 22:34

Přihláška na SŠ - kopie?

Ahoj, prosím o radu, podávají se dvě přihlášky na SŠ a já mám jen jeden originál. Můžu ji vyplnit okopírovanou? Vím, že lze vytisknout formulář, ale jde použít i okopírovaný formulář? (Samozřejmě razítko i podpisy budou na obou originál, nekopírované.)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8786
23.2.16 22:38

@Drovers pokud budou originál razítka a podpisy, tak celkem nevidím důvod, proč bys nemohla formulář okopírovat. konečně, jaký v tom je rozdíl, když si ho stáhneš a vytiskneš z netu, nebo nakopíruješ z originál formuláře :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1493
23.2.16 22:49

@sagina Taky si myslím. :D Všude na netu píšou pořiďte si originál nebo si formulář vytiskněte. Tak jsem si říkala, že se třeba najde někdo, kdo podával okopírovaný a prošlo mu to. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8786
23.2.16 22:53

@Drovers hele, nevím. na SŠ jsem holce dávala přihlášky stažené z netu. ale svého času jsem kopírované formuláře používala na hlášení na zdravotní pojišťovny nebo finanční úřad a nikdo neřekl ani popel. nevidím důvod, proč by to zrovna SŠ mělo vadit, když finančák byl v pohodě :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1493
23.2.16 23:02

@sagina :lol: To je fakt, díky! :kytka: :D A když tak je ještě čas to udělat znovu. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama