Je Pole dance vhodný pro holčičky 5-8 let?

67
22.2.16 04:33

Je Pole dance vhodný pro holčičky 5-8 let?

Ahoj zajímá mě Váš názor na Pole Dance. Pokud je to bráno jako sport či fitness je to vhodné pro holčičky ve věku 5-8 let? Nebo určitě nevhodné? Od kolika let byste to doporučili? Děkuji moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1581
22.2.16 05:22

A proč zrovna pole dance? Je tolik druhů tancování a fitness pro děti. Moje kamarádka (je jí cca 35) to dělá a to opravdu profesionálně a účastní se soutěží, často dává fotky z toho na FB. Je velice spoře oblečená (titěrné šortečky a fitness podprda) a ukazuje skoro pořád rozkrok…Nevím, dceru bych na to nedala ani omylem a nejde o to, jestli by jí to šlo nebo ne. Nechtěla bych, aby jí nějací peďáci okukovali. Moje dcerka chodí na balet. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12225
22.2.16 06:43

Pokiaľ dobre viem, pri tanci sú trestné body za každý sexuálny podtón… lenže všetci ostatní, čo tomu nerozumejú to za sexuálny tanec považujú a tak by sa na moje dcéry pozerali - a fakt si radšej vyberiem iné starosti ako riešiť, ktorí pedofil si bude na moje dcéry brúsiť zuby. Takže súhlasím s @Twin_Star, je toľko športov pre dievčatká, prečo práve takýto?
Mne osobne sa nepáčia ani dievčatká na latinsko amerických tancoch. Nie som prudérna, ale keď tam tak vystrkujú prdelku a trasú sa, zase ide o podsúvanie sexuálneho podtónu. A to mne na predpubertálny vek jednoducho nesedí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3686
22.2.16 07:03

Rozhodně není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.2.16 07:05

Chtěla bys vést hodinu sama nebo už to u vás tak provozují? Nějak si tam ty holčičky představit nedokážu, ale takový slečny např 15,16 let už jo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
178
22.2.16 07:14

Mé se to moc vhodne nezdá.. Dala bych neco vseobecneho a az bude vedet co chce at zacne treba s tím.. Ale mala holcicka na tyci kam to smeruje nase společnost…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lutonka
22.2.16 07:25

Tak to opravdu ne.

• Nahlásit
  • Citovat
11133
22.2.16 07:33

Neni :nevim:

klidne at se to nazyva sportem a davaji trestne body za sexualni podton. ale ten tanec ma jasne koreny ve strip-baru a navzdy s tim bude spojen.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
22.2.16 07:35

Docela me pobavila prestava, jak se pani ucitelka pta prvnacku, jestli maji nejaky krouzek nebo konicek. a nekdo odpovi, ze vytvarku, nekdo ze hraje tenis a nekdo, ze tanci u tyce :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1744
22.2.16 07:46

Vezmu-li v potaz, ze pole dance je dnes normalni sportovni disciplina, kdybych byla mladsi, tak ji taky zkusim. Krasne to zpevni cele telo a je to hodne i o sile v tele a coru.
Jen u tech deti, nedovedu si prestavit, jak se v tomto veku udrzi na tyci, o tanci vubec nemluvim. Spis by to bylo poskakovani okolo tyce a to uz je lepsi gymnastika nebo tance. Pole dance u predskolaku mi prijde stejne uhozene, jako bychom chteli po diteti cviceni v posilovne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7181
22.2.16 07:54

@nansea vhodne to teda neni :roll:. Dotaz o pul pate rano mi zavani nejakym honibrkem :cert:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22820
22.2.16 07:57

Dala bych na gymnastiku. Pole dance trénuje kamaradka, viděla jsem hodně ukázek, a prostě mi přijde že pro děti to vhodného není. I když jsou to úžasné pozice, pořád to má podtext tance u tyče a u toho si malé holky neumím představit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19411
22.2.16 08:04

Svoji dceru bych na to nikdy nedala. Kdoví, jaký pedofil by ji u toho mohl vidět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5411
22.2.16 08:13
@Ali-Ali píše:
Docela me pobavila prestava, jak se pani ucitelka pta prvnacku, jestli maji nejaky krouzek nebo konicek. a nekdo odpovi, ze vytvarku, nekdo ze hraje tenis a nekdo, ze tanci u tyce :lol:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: to je teda fakt :mrgreen: :potlesk:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
431
22.2.16 08:28

Ono záleží jak jsou hodiny pole dance pojaté. Moje malá chodí jednou týdně, protože máme doma v pokojíčku lano na šplh a visela na něm dost často hlavou dolů, tak jsem chtěla, aby takové opičárny dělala radši pod kontrolou… Oblečená chodí v letních kraťáskách a tílku a byla jsem se radši na pár hodin podívat a nic se sexuálním podtonem jsem neviděla. Naopak měli i pozice vymyšlené pro děti, aby je to bavilo…plameňák, kuře, žabka apod., soutěže v udržení na tyči a tak. A to byste se divily, co všechno takto malé děti dokážou ;).
Já začala chodit teď a hodina pro dospělé je úplně o něčem jiném…na těch už jde i o to, aby to vypadalo sexy.
Některé výše uvedené sporty mi přijdou pro pedofily stejně, ne-li více, zajímavé než hodina pole vedená kvalitním instruktorem přizpůsobená pro děti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama