Přihlašování...?

2114
22.8.06 23:05

Přihlašování...?

Ahoj, když najedu na stránky emimina a chci se přihlásit nenajede mi klasická „tabulka“ kam se vypisuje jméno a heslo pro přihlášení ale přihlásí mě to samo automaticky. Jenže to samovolné přihlášení zachvíli zmizí a pokud se chci opět přihlásit zas mě to přihlásí samo a zas jen na chvíli. Takže mi nezbývá než se pokoušet několikrát o opětovné přihlášení, a čekat až mi naběhne ta přihlašovací tabulka která za nějaký čas zatím vždy naběhla. Co s tím :?: Dík.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

73
23.8.06 01:21

Re: Přihlašování...?

Ahoj,

na tohle není jednoduchá odpověď.

1. v eMiminu je snad deset způsobů přihlašování, takže může záležet na tom, jak a kde se přihlašuješ. Přesněji řečeno, co máš v tzv. „adresním řádku“ prohlížeče, když se chceš přihlásit? - na úvodní stránce je tam: https://www.emimino.cz/, teďka třeba https://www.emimino.cz/modules.php?…

2. co znamená „za chvíli to zmizí?“. To znamená za vteřinu, nebo třeba jseš přihlášená a jdeš si uvařit kafe, vrátíš se a už přihlášená nejseš? Nebo prostě klikáš na stránkách a najednou nejsi přihlášená?

Obecně každá z vás, komu to takhle (nebo jinak) zlobí a chce si dát tu práci, zkuste prosím následující postup:

1. pokud umíte, tak si vymažte cookie (dělá se to většinou v nastavení prohlížeče, dočasné soubory internetu nebo něco podobného, byla tu i diskuze na tohle téma, ale teď nemohu najít).
    b) zadejte www.emimino.cz
    c) klikejte směrem k přihlášení tak, jak jste zvyklé a zkopírujte si adresu v adresním řádku pro každou zobrazenou stránku.
    d) pošlete to emailem na webmaster@emimino.cz (pozor! pozor! jsem lajdák a většinou neodpovím hned, někdy třeba taky za hodně dnů, ale nic nemažu a nic neignoruju).
    e) přidejte svoji přezdívku a čas (nemusí to být přesně ale aspoň přibližně).
    f) pokud je ten postup moc složitý, ale vám přihlašování nejde, tak mi stejně napište aspoň to, že vám to nejde a tak polopaticky popsané, co děláte, jak jen budete ochotné.

Chyba může být na vaší i na naší straně (a to druhé teď dost často). Pokud nenapíšete, tak je možné, že se o chybě prostě nedozvíme a vám to už nikdy
(nebo alespoň hodně dlouho) nepůjde dobře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2114
23.8.06 10:13

Ahoj, já se přihlašuju přes tu úvodní stránku jak je na prvním odkazu, na to kliknu tak se zobrazí: Registace nového uživatele a dole kliknu na přihlášení a potom mi hned najede samo automatické přihlášeni takže se mi zobrazí Přihlášená Sany a pod tím je tlačítko odhlásit. Pak si třeba najedu na diskusní fórum a jak kliknu na zobrazit nové příspěvky napíše mi to že nejsem přihlášená a už nejsem. Nejde mi to ani přes tu lištu kde je např. Hledat, Soukromé zprávy atd. a je tam také Přihlášení. Dnes se mi to povedlo přes Přátelé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28
23.8.06 11:38

prosím o radu: je možné být přihlášen na emiminu celý den i když nejste pořád u počítače nebo je potřeba se pokaždé přihlašovat a odhlašovat? Jsou za dobu přihlášení nějaké poplatky nebo tak něco?Díky za odpovědi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama