Příjem do nemocnice...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Uživatel je onlineToma18
Kecalka 434 příspěvků 30.05.19 20:23
Příjem do nemocnice...

Ahoj holky, v úterý nastupují do nemocnice, mám tam být mezi 8-9 hodinou, nikdy jsem v nemocnici nebyla, jak probíhá příjem? Trvá to dlouho nebo berou hned? Vím, že v tuto dobu bývají i vizity, takže počítám s nějakým čekáním, ale jen ať trošku vím…díky moc.

Reakce:
stinga
Kelišová 7079 příspěvků 30.05.19 20:26

V každé nemocnici mají zavedené jiné postupy, to se tak nedá odpovědět

ka2ka
Neúnavná pisatelka 15134 příspěvků 30.05.19 20:38

To nikdo neví někde to jde během minuty a v jedné jsem čekala pět hodin

Ennny
Závislačka 3721 příspěvků 30.05.19 20:47

Záleží na oddělení a zdravotnímu problému, to je pokaždé jiné

Luucy
Kecalka 160 příspěvků 30.05.19 20:50

Nekde hned, nekde se stane, ze si pockas i x hodin nez se uvolni luzko. Probiha to tak, ze si popovidas se sestrou, vyplnite potrebne dokumenty, sestra te odvede na pokoj a pichne kanylu. Behem dne jdes na prijmove vysetreni k lekari

stinga
Kelišová 7079 příspěvků 30.05.19 20:58

@Luucy no vidíš a zrovna třeba ve Zlíně jdeš do příjmové místnosti, kde je úřednice, a je to v jiném patře, než oddělení, pak s příjmovými doklady jdeš na oddělení, sedneš si do jídelny na židli a čekáš 5 minut až 3 hodiny, než tě vyzpovídá příjmová sestra a dovede na pokoj - prostě se na takový dotaz nedá odpovědět

Uživatel je onlinePajka89
Ukecaná baba ;) 2370 příspěvků 30.05.19 21:09

Jedine ze by zakladatelka upřesnila nemocnici a oddeleni..

Nell2
Ukecaná baba ;) 2234 příspěvků 30.05.19 21:19

Někde se přijímá na ambulanci (takže ano, je to většinou na dlouho) a pak až na oddělení, kde se ještě dělá sestersky příjem před uložením na lůžko

chs.jasmin
Echt Kelišová 9577 příspěvků 30.05.19 21:21
@Toma18 píše:
Ahoj holky, v úterý nastupují do nemocnice, mám tam být mezi 8-9 hodinou, nikdy jsem v nemocnici nebyla, jak probíhá příjem? Trvá to dlouho nebo berou hned? Vím, že v tuto dobu bývají i vizity, takže počítám s nějakým čekáním, ale jen ať trošku vím…díky moc.

Ahoj,

ano to bývají vizity. Ale je to jak kde. Někde jsou jen malé vizity, kde nemusí být všechny sestry a velká vizita je „jen“ po+st+pa :nevim: Někde jdeš přes recepci, musíš mít pořadové číslo, jinde jdeš rovnou na oddělení a rovnou dostaneš pokoj :nevim: Těžko soudit.

autorka44
Kecalka 228 příspěvků 30.05.19 21:29

Pri príjme sa ťa opýtajú, ako sa cítiš, odmerajú teplotu. Tak snáď nebudeš mať zvýšenú teplotu zo stresu.

Váš příspěvek
Reklama