Přijímací pohovor na dálkové studium

3.9.20 19:04

příjímací pohovor dálkové studium

Ahoj holky, zajímá mě jak probíhá dálkové studium na SŠ. Píšou že se zašle přihláška a po obdržení přihlášky zašle ředitel školy dopis s pozváním na příjímací pohovor. Jak ten pohovor probíhá? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
43
3.9.20 19:32

Domluví se na přezkoušení, jestli se ti dá nějaký předmět „odpustit“, podle typu školy se domluví jak bude probíhat praxe, pokud nejsi na rodičovské tak na nějaké hodiny budeš muset docházet a pravděpodobně je budou zajímat tvé dosavadní znalosti…atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7294
3.9.20 20:01

Já si podávala přihlášku na VOŠ, přijímačky nebyly, prej jenom nějaký motivační pohovor. A pak mi přišel dopis, že se dostavovat nemusím. Brali nás všechny. :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.9.20 20:08

@PetraJ
chci poslat zadost pristi rok na sš soukromou, kde nejsou příjímačky. Píšou tam že po obdržení přihlášky ředitel školy zašle uchazeči pozvánku k přijímacímu řízení, která bude obsahovat konkrétní informace o průběhu tohoto řízení.
Myslela jsem pràvě že podám přihlášku a jen se dozvím přijata / nepřijata :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.9.20 20:21

@Carmen7 a nevis jak je to se statni vs. soukroma skrze dalkove studium? Cetla jsem ze soukroma ss je vetsi pravdepodobnost ze te vezmou, navic prijimaji pry ne podle prijimacek, ale rozhoduje pouze datum prijeti prihlasky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43
4.9.20 09:57
@Daniela.Novohradska píše:
@Carmen7 a nevis jak je to se statni vs. soukroma skrze dalkove studium? Cetla jsem ze soukroma ss je vetsi pravdepodobnost ze te vezmou, navic prijimaji pry ne podle prijimacek, ale rozhoduje pouze datum prijeti prihlasky

To netušim, zkoušela jsem státní a vše probíhalo úplně v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama