Přijímací pohovor do jeslí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Daenerys91
Kecalka 489 příspěvků 6 inzerátů 17.06.19 13:49
Přijímací pohovor do jeslí

Pěkný den. Syn (22 měsíců) by měl od září nastoupit do jeslí a zítra jdeme na přijímací pohovor. Jak to probíhá a na co se tam ptají, na co se připravit? Já vždycky někde plácnu nějakou blbost, když nejsem aspoň trošku připravená a chci aby to klaplo :) Vím, že budou chtít znát zdravotní stav a jak často bude docházet… Co ještě? Děkuji

Reakce:
Babs18
Echt Kelišová 7516 příspěvků 17.06.19 14:03

Prijimaci pohovor do jeslí? To slysim poprve :nevim:

Jutta
Povídálka 34 příspěvků 17.06.19 14:06

Asi se ho busou ptat, kde se vidi za 5 let :mrgreen:

Daenerys91
Kecalka 489 příspěvků 6 inzerátů 17.06.19 14:20
@Jutta píše:

oblíbená otázka :mrgreen: :mrgreen: plus ještě „vaše silné a slabé stránky“

Daenerys91
Kecalka 489 příspěvků 6 inzerátů 17.06.19 14:21

@Babs18 já taky… pravděpodobně o nic moc nepůjde, jen mě zajímalo, jestli s tím má někdo zkušenost.

stinga
Echt Kelišová 7809 příspěvků 17.06.19 14:25
@Jutta píše:
:mrgreen: dobrá reakce, teď jsem se fakt upřímně zasmála :kytka:
prejeta_zaba
Kecalka 199 příspěvků 13 inzerátů 17.06.19 14:39

Hmm, tak - co vás motivuje se hlásit zrovna do naší společnosti? A co považujete za svůj největší životní úspěch? :mrgreen: Prostě se asi zeptají jak na tom je, co umí, jak je samostatný, jak často ho tam chceš dávat… :nevim:

DanielaS
Kecalka 124 příspěvků 17.06.19 14:56

Ja se na „pohovoru“ ptala spis sama jich. Jaky je denni rezim, jak velke skupiny, jak organizuji jidlo, kdyz cast deti jeste sama neji, v jakem pripade ho z jesli vrati, ktere dny jsou jesle zavrene, do kdy mam davat vedet absenci, jak a kdy se plati, co ma mit za vybavu…
Oni se ptali, na jaky denni rezim je zvykly, jak je na tom zdravotne, v jake fazi ma ockovaci plan, co umi (bylo mu devet mesicu, tak toho fakt moc neumel), jestli ma sourozence, kdo si ho bude vyzvedavat, kdo se o nej staral doted (jestli byl vyhradne se mnou, nebo uz je zvykly byt par hodin s babickou nebo nekym jinym), jak probiha odstavovani, jak mam davat vedet zavadeni novych potravin.

Shiroi.Ichigo
Kecalka 241 příspěvků 17.06.19 16:04

My meli nekolikakolovy pohovor. Nejdriv se tam jen podival, pak jsme tam stravili spolecne vic casu a pak tam byl hodinu. Ve vsech techto pohovorivych kolech uspel a mohl od zari nastoupit. Do skolky mel jen dvoukolovy pohovor. Prvni s doprovodem na dve hodiny, druhy na dve hodiny sam. I tyto dve kola zvladl a do skolky nastoupil od ledna (je lednovy). Nevim, co to je za jesle, ze tam delaji pohovory. Co ja znam, je, ze dite si to jde postupne vyzkouset a bud zvladne nebo ne.

Trojlístek
Závislačka 3767 příspěvků 17.06.19 16:55

@Daenerys91 Asi bych to nenazvala přímo pohovorem :) byla jsem s manželem i s malou. Také nastupuje od září. Spíš jim šlo o to, aby nastoupila na celodenní docházku a neblokovala místo jiným, plus si kontrolovala očkování. Malá nás nechala v pohodě odejít a zapadla do kolektivu. Radila co a jak v prvním týdnu, co a jak oblečení, kam kočárek, kde parkovat autem, co a jak platby, jídlo. Ostatní jsme se ptali jen já a manžel. Byli jsme tam asi dvě hodiny, bylo to pro nás velice příjemné povídání. Všímala jsem si personálu a všeho kolem. Jsem tedy velmi klidná, kde dcera bude a schůzka pro nás měla velký význam :)

Váš příspěvek
Reklama