Obavy z příjmaček

Anonymní
26.1.21 22:16

Příjmačky :(

Dobrý den,
Jsem v osmé třídě a celkem dost mám obavy z příjmaček.. Chtěla bych se zeptat jestli jste se někdo hlásil na zdrávku do Písku? Případně jestli byli příjmačky těžké nebo tak.. Ale i normálně vy co jste dělali příjmačky, potřebovala bych nějaké rady..typy atd.
Děkuji, moc si vážim všech odpovědí :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2126
26.1.21 22:44
@Anonymní píše:
Dobrý den,
Jsem v osmé třídě a celkem dost mám obavy z příjmaček.. Chtěla bych se zeptat jestli jste se někdo hlásil na zdrávku do Písku? Případně jestli byli příjmačky těžké nebo tak.. Ale i normálně vy co jste dělali příjmačky, potřebovala bych nějaké rady..typy atd.
Děkuji, moc si vážim všech odpovědí :srdce:

Douč se češtinu a můžeš být v klidu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26456
26.1.21 22:48

Taky se přimlouvám za doučování z češtiny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
967
26.1.21 22:53

Navíc máš ještě rok čas :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.1.21 23:01

Ahoj :mavam: No prosím tě proč se takhle stresuješ už rok dopředu? No hele můj laický pohled je takový že pokud máš zájem jít na zdrávku tak by to mělo vyjít protože čistě teoreticky zdravotnických pracovníků je obrovský nedostatek tudíž když má někdo zájem o tento obor tak logicky by mu nikdo neměl házet klacky pod nohy. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7323
26.1.21 23:08

Obecně, lepší známky na vysvědčení = větší šance na přijetí. Nemůžu posoudit, jak jsou přijímačky těžké v porovnání s jinými školami, ale taky by bylo fajn (za běžných okolností) navštívit školu o dni otevřených dveří a zkusit domluvit s nějakým kantorem aspoň pár hodin přípravy na přijímačky. Jenže letos je vše tak na prd, že asi ani ten den otevřených dveří nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67241
26.1.21 23:10

Klíd. sleduj jejich stránky. Letos se mění podmínky pro přijímací řízení, nemusí být jednotná přijímací zkouška většina škol ruší přijímání na základě vysvědčení. Projdi si výroční zprávy, kolik bylo v předchozích letech podáno přihlášek, kolik odvolání a kolika bylo vyhověno. Zjistítíš, že nakonec většině bylo vyhověno.
Na chytré z Vodňan se vyprdní :kytka: Ti věřim i bez doučování z češtiny. :D

@vokishka píše:
Taky se přimlouvám za doučování z češtiny.
@Alriga píše:
Douč se češtinu a můžeš být v klidu.
:roll:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48403
27.1.21 01:12

Najdi si doučování z češtiny, protože tam máš chyb jak máku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26456
27.1.21 07:13
@Lama Lama píše:
Klíd. sleduj jejich stránky. Letos se mění podmínky pro přijímací řízení, nemusí být jednotná přijímací zkouška většina škol ruší přijímání na základě vysvědčení. Projdi si výroční zprávy, kolik bylo v předchozích letech podáno přihlášek, kolik odvolání a kolika bylo vyhověno. Zjistítíš, že nakonec většině bylo vyhověno.
Na chytré z Vodňan se vyprdní :kytka: Ti věřim i bez doučování z češtiny. :D:roll:

Cely MS kraj bude mit povinne prijimacky, uz to rozhodli. Na to bych nespolehala. A prijimacky jsou z cestiny, takze doucit se ji jedocela důležité. Navic ma rok cas, je divne, ze to resi ted.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67241
27.1.21 07:39
@vokishka píše:
Cely MS kraj bude mit povinne prijimacky, uz to rozhodli. Na to bych nespolehala. A prijimacky jsou z cestiny, takze doucit se ji jedocela důležité. Navic ma rok cas, je divne, ze to resi ted.

Douc se zeměpis, Písek není MS kraj :jazyk: (vtip)
Jinak, když si zjistíš počty přijatých, včetně odvolání, tak to fakt zvládne i bez češtiny.
Todle honění ega… :roll:
Ja tam žádnou chybu nezaznamenala. Dostala jsem se i na medicínu. :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48403
27.1.21 07:42
@Lama Lama píše:
Jinak, když si zjistíš počty přijatých, včetně odvolání, tak to fakt zvládne i bez češtiny.
Ja tam žádnou chybu nezaznamenala. Dostala jsem se i na medicínu. :jazyk:

Tak to se nemáš čímž chlubit, že sis nevšimla hrubky ve shodě podnětu s přísudkem, což se učí na prvním stupni ZŠ, chybějících čárek v souvětí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26456
27.1.21 07:44
@Lama Lama píše:

No s tím krajem to bylo k tomu, že se letos přijímačky nemusí konat. Ony si to kraje můžou rozhodnout jinak, tento kraj vím, Jihočeský ne, ale klidně se můžou rozhodnout stejně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5851
27.1.21 07:52

Předpokládám, že se chceš hlásit na maturitní obor. Takže SZŠ Písek. Minulý rok se hlásilo 107 uchazečů a bylo přijato 60. Letos plánují přijmout 30 žáků.
Přijímací zkoušky z českého jazyka a matematiky.
Byť nemám ve zvyku poukazovat na gramatické chyby v diskusích, tak vzhledem ke gramatice úvodního příspěvku bych makala na češtině. Sice maturitu z matematiky dělat nebudeš, ale určitě budeš maturovat z českého jazyka.
Jaké máš známky? Jsou na maturitní obor nebo spíše na SŠ s výučním listem? To je pak obor ošetřovatel.
Tebou aktuálně vybraná škola zatím nemá vypsané podmínky pro přijetí (každým dnem se objeví), ale odkazují na CERMAT. Je tedy pravděpodobné, že budou mít přijímací řízení jako obvykle. Takže jistě hledat na internetu umíš a najdi si stránky a zkušební testy. Ať víš, do čeho jdeš. 8) Lze si tam stáhnout zkušební testy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67241
27.1.21 07:57
@Hořec píše:
Předpokládám, že se chceš hlásit na maturitní obor. Takže SZŠ Písek. Minulý rok se hlásilo 107 uchazečů a bylo přijato 60. Letos plánují přijmout 30 žáků.
Přijímací zkoušky z českého jazyka a matematiky.
Byť nemám ve zvyku poukazovat na gramatické chyby v diskusích, tak vzhledem ke gramatice úvodního příspěvku bych makala na češtině. Sice maturitu z matematiky dělat nebudeš, ale určitě budeš maturovat z českého jazyka.
Jaké máš známky? Jsou na maturitní obor nebo spíše na SŠ s výučním listem? To je pak obor ošetřovatel.
Tebou aktuálně vybraná škola zatím nemá vypsané podmínky pro přijetí (každým dnem se objeví), ale odkazují na CERMAT. Je tedy pravděpodobné, že budou mít přijímací řízení jako obvykle. Takže jistě hledat na internetu umíš a najdi si stránky a zkušební testy. Ať víš, do čeho jdeš. 8) Lze si tam stáhnout zkušební testy.

Oni to střídají ob rok, jednu a dvě třídy. Takže na ní za rok vyjdou zase 2. Loni přijmuli v podstatě všechny, kdo měl zájem ( odovlal se a nestáhnul to).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49690
27.1.21 08:04
@Lama Lama píše:
:mrgreen:
Ale pomocnou.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat