Příjmení našeho dítěte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.19 09:03
Příjmení našeho dítěte

Ahojky holky chci se zeptat chci aby naše dítě mělo příjmení po mě přítel stim nemá problém chápe mě jeho příjmení je Balogh není rom ale nejspíš měl nějaké Maďarské předky. Jeho mamka to bere v pohodě nebo se alespoň tak tváří ale jeho táta stim má asi problém co mám dělat?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Marben
Ukecaná baba ;) 2064 příspěvků 28.01.19 09:06

Pokud s tím nemá partner problém, tak kde ten problém hledáte? Dítě je Vaše, ne vašich rodičů.
Zařiďte si to tak, ať jste spokojeni Vy.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.19 09:11
@Marben píše:
Pokud s tím nemá partner problém, tak kde ten problém hledáte? Dítě je Vaše, ne vašich rodičů.
Zařiďte si to tak, ať jste spokojeni Vy.

Jo taky jsem toho názoru stejně vše budu zarizovat já jen mi jde o to aby nebyli naštvaný tak nevím jak jim to máme vysvětlit :roll: Nechci aby pak maléj malá byli nějak šikanováný kvůli přítelovi příjmení kdyby se jmenovali po něm.

inkognit
Ukecaná baba ;) 1626 příspěvků 28.01.19 09:12

souhlasím s příspěvkem nade mnou, dítě bude vás dvou, ne jeho rodičů, takže si to udělejte podle sebe, když s tím přítel nemá problém :)

terien
Echt Kelišová 9557 příspěvků 28.01.19 09:16

Se když tak ještě skočte zeptat sousedů jak to vidí, když budou taky proti tak to holt změníte no :nevim: :zed: bože můj, to snad není pravda tohle :roll:

Marben
Ukecaná baba ;) 2064 příspěvků 28.01.19 09:27

Hlavně nikomu nic nevysvětluje… je to Vaše rozhodnutí a tečka.

Elianah
Nováček 5 příspěvků 28.01.19 09:28

Vy jste rodiče rozhodnutí je na vas

Rive
Ukecaná baba ;) 1367 příspěvků 28.01.19 09:32

Jako ptát se prarodičů nebo kohokoliv jiného na jméno vlastního dítěte, by mě v životě nenapadlo :zed:
Vaše dítě, vaše věc.

Lekninka91
Extra třída :D 10524 příspěvků 28.01.19 09:37
@terien píše:
Se když tak ještě skočte zeptat sousedů jak to vidí, když budou taky proti tak to holt změníte no :nevim: :zed: bože můj, to snad není pravda tohle :roll:
:palec: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Lucy75
Zasloužilá kecalka 562 příspěvků 2 inzeráty 28.01.19 09:47

Pokud to nevadí otci dítěte, tak co…

za mne ale - to příjmení není vůbec tak hrozné, jsou spousty daleko horších, vybrala bych k tomu nějaké „neromské“ kř. jméno a hotovo 8)
(PS : kdysi mi jeden Rom diktoval do protokolu jména svých dětí : Arabela, Izabela, Esmeralda a Ronaldo :mrgreen: kamennou tvář jsem fakt neudržela :mrgreen: )

edit : a ještě se zde asi jako jediná zastanu „dědečka“ - taky máme takové dědečky, kteří jsou hodně hákliví a „cimprlich“ na své příjmení a nesli by jako obrovskou křivdu, kdyby se (tedy VNUK - bavíme se o klukovi) nejmenoval „po nich“.. to by např. můj otec (u bráchova syna - jako nositele rodu - příjmení) v životě nevydýchal…

Příspěvek upraven 28.01.19 v 09:53

Lucy75
Zasloužilá kecalka 562 příspěvků 2 inzeráty 28.01.19 09:52

vloženo omylem

Uživatel je onlineJanli
Kelišová 7251 příspěvků 28.01.19 10:26

@Lucy75 když by vychoval kluka tak, že s klidem přivede na svět nemanželský dítě, tak ať si třeba pukne…

Ou
Kelišová 6224 příspěvků 28.01.19 10:50

Přehlasovat tchána a pojmenovat si dítě tak, jak se na tom shodnete s partnerem.

smurfka
Vesmírná mluvilka 30299 příspěvků 28.01.19 10:54

nic..je to problém tvého " tchána " pokud s tím souhlasí přítel, tak si to tak udělejte..Navíc pokud ani nejste svoji, je určitě lepší když se bude jmenovat po tobě.
mmch zajímá mě - pokud se vezmete tak co? přítel se přejmenuje :think: :mrgreen: ?

Wani
Závislačka 3362 příspěvků 28.01.19 11:10
@Anonymní píše:
Ahojky holky chci se zeptat chci aby naše dítě mělo příjmení po mě přítel stim nemá problém chápe mě jeho příjmení je Balogh není rom ale nejspíš měl nějaké Maďarské předky. Jeho mamka to bere v pohodě nebo se alespoň tak tváří ale jeho táta stim má asi problém co mám dělat?

Dala bych tvoje příjmení a „tchánův“ problém neřešila. :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >