Recepty na příkrmy pro 8 měsíční dítě

Anonymni
11.6.09 08:43

PŘIKRMY

Děvčata prosím o receptíky příkrmů pro 8m dítě moc děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1808
17.2.13 13:20

skleničky

Ahoj holky, chci se zeptat kdo kupujete dětem příkrmy ve skleničkách nemáte strach že tam bude třeba střep nebo tak? Nebo že bude napráskla nebo tak něco? Já mám vždycky strach…vím že stát se to může :roll: ale zase myslím že když s tím člověk vyloženě netřískne tak by se rozbit neměli je to dost hrubé sklo ty sklenky-co myslíte?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.2.13 13:23

Já kupuju ve skle a nebojím se vždy to olíznu :)) i když se to nemá :mrgreen: ale to jen pro začátek ted už vařím doma domácí :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1808
17.2.13 13:26

@SatanekTerezka No jo ale když to olízneš a je to na spod lžičky třeba tak to nepoznáš :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12746
17.2.13 13:27

Jednou jsem je koupila abych měla do čeho zavařit synovo jídlo na dovolenou. s tím že si je sníme s manželem sami. hned v první byl na víčku zavařený komár :poblion: od té doby nekupuji, protože tomu prostě nevěřím. s tím sklem mě to nikdy nenapadlo, ale když vidím jak s tím v krámě zachází tak si myslím že to možné je :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1808
17.2.13 13:30

@paola white komár? ty voe a co to byla za značka?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12746
17.2.13 13:36

@verunka84 to už si nepamatuju. každopádně málem jsem vrhla obloukem. mám ve zvyku vždycky to z toho víčka slíznout a to mě snad osvítil duch svatej že jsem to neudělala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.2.13 13:36

:lol: komár?? to je hustý! holky lepší je vařit svoje příkrmy a je klid :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17629
17.2.13 13:37

Já teda takovým strachem netrpím. snad nás to nepotká, skleničky používám občas Alnatura a Babylove, Hipp. většinou vařím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15924
17.2.13 13:39

Já teda kupuji sklenicky jen pro sychr abych doma něco měla v případe nouze nebo kdyz někam jdem. Ale nikdy me to stim sklem nenapadlo. :nevim: vždy se jen podívám zda neni rozbita nebo napraskla…
Naštěstí ale ma vetsinou domácí stravu :palec:
Ale ten komar je teda hnus :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Klementýnka
17.2.13 13:39

Masozeleniny, vařeno v páře:

brokolice, fenykl, krůtí maso
dýně, fenykl, krůtí maso
fazolky, fenykl, maso
brokolice, cuketa, maso
hrášek, cuketa, maso
atd.

Skleničky nekupuju, vlastní výroba je chuťově lepší a o kvalitě vím své. Kupuju jen bio.

• Nahlásit
  • Citovat
Run
20696
17.2.13 13:53

@verunka84 mě se jednou povedlo nakřápnout skleničku přesnídávky lžičkou.. Takže už chápu, proč tam píšou používejte jen plastové lžičky, fakt na tom něco je.. Jinak já používám jen ovocné skleničky na ven a u těch se nebojím - jsou tak hladké, že cokoliv co je tam navíc bych snad viděla..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.2.13 13:20

Ahojky, pořád plavu a moc dobře nechápu jak je to spočítáním, teď 15.2. nám jsou 2 měsíce, protože nekojím už papáme UM podle tabulek papáme jako 3 měsíční (vím že tabulky jsou orientační) někdy lahvinku vymlaskne jindy trochu nechá 8) jak kdy.
Chci se tada zeptat teď nám běží 3 Měsíc a až nám poběží 4 (15.3) už můžu dávat příkrmy?? jako kašičky, polévky atd??
Děkuji

(je to má první vytoužená holčička tak jsem bych řekla až moc opatrná :oops: )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17629
20.2.13 15:36

Myslím, že u kojených dětí se může začít ukončeným čtvrtým měsícem, tedy od pátého, řešila bych to s dětským doktorem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1808
21.2.13 16:49

@Saroya od pátého? ukončený 4měsíc je když má 4 měsíce, ne? Takže když bude mít 4měsíce může příkrmy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama