Zkouška teploty pokrmu

1209
7.6.09 15:53

Zkouška teploty pokrmu

Ahoj, zajímalo by mě, jak dlouho jste zkoušely teplotu pokrmu na zápěstí. Já to totiž dělám doposud a tak si říkám, jestli už to není zbytečné.

Díky všem za odpovědi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9278
7.6.09 16:39

Myslím, že spálit můžeš i větší dítě ne? Já teda na zápěstí nic nedávám, protože nesnáším upatlané ruce, ale zkouším každou lžičku na horním rtu do té doby, než je pokrm přiměřeně teplý. Do té doby foukám… A protože se nerada zdržuju s foukám, tak se snažím dělat to akorát :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
714
7.6.09 17:40

Já taky na zápěstí nikdy nezkoušela. Jídlo ve skleničkách už mám vychytaný a vím na kolik ohřát a zbytek zkouším taky na svoji pusu a jinak foukám. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1209
7.6.09 18:49

No jo, jenže mně se kolikrát teplota pusou zdá dobrá a když si to dám na zápěstí, tak to pálí. Takže kdy dojde k tomu, že dítě baští jídlo teploty „ústní“ a ne „zápěstní“. Jinak doby ohřevu máme vychytaný taky, takže foukat ani nemusím. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15043
8.6.09 07:29

Podle me zalezi, jak mas ditko navykly jist teple jidlo. Ja sama vlazny jidlo nesnasim, takze Jenik dostaval jidlo ohrate na „ustni“ teplotu. Na zapesti me ani nenapadlo to davat. Ona pusa obecne snese vyssi teplotu nez zapesti. V roce a pul uz foukal sam, samo ze to nedostane varici, ale ma to teplejsi a fouka, az mu to akorat vyhovuje a pak strci do pusy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama