Příliš časté močení

9785
20.7.07 18:06

Příliš časté močení

Vždycky jsem si myslela, že je to v pořádku, až po posledních dnech diskuze s holkami našeho měsíce jsem zjistla, že máme extrémně spotřebovaných plen za den (píšu za den, protože v noci malá spí a nepřebalujeme).
I tak jich dokážeme spotřebovat +-20 plen.
Doposud jsem to brala tak, ze jsem otrok jeji prdelky a ze nas takto privede na buben, ale zacinam si rikat, zda je vetsi citlivka na mokrou plenecku nebo zda problem neni nekde jinde.

Predesilam, ze to mala ma takhle odjakziva (neni nachlazena, a v moci nic nema - ma zvetsene ledvinove panvicky a tak se ji moc kontroluje laboratorne kazdych 14 dni).

Ani plenama si myslim, ze to neni, protoze jsem vyzkousela skoro vsechny druhy. zatim nejlepe sme na tom s huggies.

Nemate / nemely jste to nektera???
Jen se chci trochu ujistit, ze to enni zadna nemoc.. proste jen precitlivelost (na stolickovou plenu si nestezuje - zrejme ji hreje a nevadi ji jako mokra plenecka).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

827
20.7.07 22:43
:|

Příspěvek upraven 14.12.11 v 22:58

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
andela
21.7.07 10:55

Taky si myslím že je to fáákt dost velká spotřeba. Nehledě na to, že ty plenky fakt nejsou mokrý když je v nich ucvrknuto. A nemá třeba plenku moc utaženou? Nebo jí je teď v plence vedro a chce jí dolů … A zkoušela si látkovky? Třeba jen na chvíli frknout jen plenu, jestli bude reagovat stejně jako na papírovou??
my jsme měli po narození větší spotřebu, bo to bylo co krok to prd … ale nad 10 jsme snad nešli nikdy. A teď je to malímu šumák že má plínu totálně nacucanou a visí mu až u kotníků … :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
2236
21.7.07 11:38

20 plen je fakt hodne. Ja bych zkusila latkovky nebo vas to zrujnuje.

Terik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
21.7.07 12:26

:lol: Náš to taky mohl tahat u kotníků a bylo mu to fuk :lol:
20 plen je až moc, ale radu…nevím :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1493
21.7.07 21:49

Třeba je možné, že jí vadí něco jiného … třeba když se počůrá, tak jí to pak na pipce pálí nebo svědí.
Nevím, co je u vás počůraná plena … jestli je fakt plná a těžká, nebo je tam jen trochu načůráno. Ale i tak je to dost plen a velká finanční pálka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9785
19.8.07 20:45

Je to jak kdy.. nekdy je to jen tak trochu vlhke a proste krici do te doby nez ji prebalim… a z toho nekdy je to opravdu behem napr pul hodinky takova ta nacucana plena.
Musim rict, ze tedka jsme presli na c.4 plen, a je to kapanek lepsi. Uz ji to tak netre o pipinku, tak ji to vydrzi dyl.. ze trebas mame tech 7 plen, z toho vsak nektery den dame tech 20 :-(
Napr venku, kdyz kocarkuju, tak trebas za odpoledne (13,30-18,00) prebalim i 4× (nekdy i pulhodiny po sobe).
Latkovyma to rozhodne resit nechci (protoze nejen ze budu otrok jeji prdelky, jeste budu otrok prani a zehleni), navic kdyz ji dam i nahatou na tu jednorazovou podlozku, a pocura se (ani o tom trebas nevim) tak zacne stejne kricet protoze ji to mokro proste vadi. Nehlede na to, ze do chvile ma studene nozky ..takze ji stejne musim oblect.. :(

Ja tu psala hlavne z duvodu toho, zda se s tim nekdo uz nesetkal.. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama