Příprava UM hipp combiotik

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Haňule022
Povídálka 37 příspěvků 22.05.18 23:09
Priprava UM hipp combiotik

Zdravim maminy, mam otazku. Kojeni jsme bohuzel neuvladly takze davam UM. Prvni jsem zacala na Nutrilonu 1, ale blinkala mi po nem mala, tak jsem zacala davat hipp combiotik 1. Moje otazka zni jestli dodrzujete pripravu, tak ze vodu prevarite a UM pridavate do 40° vody, zamichate a pote dochlazujete na tech 37°. Prvni tyden jsem toto nevedela a davala jsem UM primo do vyvarene vody a potom kmpletne schlszovala. Jak UM pripravujete vy? Dekuji za kazdou odpoved :)

Jak maminky hodnotí Hipp Bio Combiotic

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
stinga
Kelišová 5446 příspěvků 3 inzeráty 22.05.18 23:24

Používám kojeneckou vodu, takže nepřevařuji, vodu v lahvičce ohřeju v mikrovlnce - musí se vychytat teplota, nasypu odměrky UM, pořádně opravdu pořádně roztřepu, zkusím na zápěstí teplotu a podávám
dcera nyní 19 měsíců - zdravá jako řípa ťuk ťuk

fragola
Generální žvanilka 24813 příspěvků 22.05.18 23:27

Prevarenou vodu jsem mela v lednici, ohrala v mikrovlnce a pak priddala UM. Do terenu beru prevarenou vodu do termosky [vychladlou, uz to mam vychytane] a prisypala jen UM. Nic na tom neni ;) Do cerstve prevarene vody davat UM je blbost, nici se tim vitaminy.

Haňule022
Povídálka 37 příspěvků 22.05.18 23:27

@stinga kojenecka me teda nenapadla :think: :D Dekuji ta typ ;)

Saarka_O
Zasloužilá kecalka 707 příspěvků 22.05.18 23:32

@Haňule022 Dáváme 2/3 davky vody cca 50stupnu teplé(je to kvůli vitamínum, aby se neuvarily), přidáme prášek a protřepeme. Pak přidáme zbytek vody a opět protřepeme. Pak chladime na cca 37-40 stupňů. Máme z domácích potřeb takový ten jehlovy teploměr, co se picha do masa, tak s jeho pomocí odladujeme teplotu.

Haňule022
Povídálka 37 příspěvků 22.05.18 23:35

@Saarka_O teplo­mer chci taky poridit, porad nejak nevychytavam ty teploty. Diky

vertunka
Závislačka 4818 příspěvků 23.05.18 03:31

Vubec. Mam v termosce porad horkou kojeneckou vodu. Naliju trochu do lahvicky, přileju studenou, nasypu mliko a podavam. Delam to takhle uz u druheho ditete a nikdy zadnej problem.

Haňule022
Povídálka 37 příspěvků 23.05.18 04:39

@vertunka zeptam se jeste ty tu kojeneckou ohrivas v rychlovarce, nebo jinym zpusobem?

KackaP15
Zasloužilá kecalka 695 příspěvků 23.05.18 04:52

Taky jsem resila vsemozne figle, jak si to ulehcit a nasla jsem pak tady v diskuzich vychytany pristroj 8).

Pouzivame kojeneckou vodu Rajec, nalejeme do expressovace Beaba 3 v 1, zmackneme tlacitko a jakmile zapipa, ze je ohrato, primo do lahvicky nacepuji dane mnozstvi, pridam odmerky UM, protrepu a je to. Nas ma radsi teplejsi, takze mackam 2×. Poprve ohriva na tech 37C, po druhe o stupen vic. Neskutecne mi to ulehcilo praci. A vodu uz neprevaruju, neni potreba. Cely proces trva mene nez minutu :dance:.

Haňule022
Povídálka 37 příspěvků 23.05.18 04:54
@KackaP15 píše:
Taky jsem resila vsemozne figle, jak si to ulehcit a nasla jsem pak tady v diskuzich vychytany pristroj 8).Pouzivame kojeneckou vodu Rajec, nalejeme do expressovace Beaba 3 v 1, zmackneme tlacitko a jakmile zapipa, ze je ohrato, primo do lahvicky nacepuji dane mnozstvi, pridam odmerky UM, protrepu a je to. Nas ma radsi teplejsi, takze mackam 2×. Poprve ohriva na tech 37C, po druhe o stupen vic. Neskutecne mi to ulehcilo praci. A vodu uz neprevaruju, neni potreba. Cely proces trva mene nez minutu :dance:.

8o 8o a muzes mi poslat nejaky odkaz na ten pristroj :lol: :lol:

KackaP15
Zasloužilá kecalka 695 příspěvků 23.05.18 05:05
@Haňule022 píše:
8o 8o a muzes mi poslat nejaky odkaz na ten pristroj :lol: :lol:

Tady je ten zazrak. Mne to neskutecne ulehcilo domaci pripravu. Ty dalsi funkce jsme teda jeste nepouzili, ale to je fuk. Cenove sezenes kolem 2.000 Kc.

https://www.drmax.cz/…sso-3v1-neon

No a ven chodime s termoskou, klasika.

nadulka87
Stálice 80 příspěvků 23.05.18 07:02

Mám nonstop prevarenou vodu, do lahvičky naleju potřebné množství vody (celé, tj. např 90 ml), ohřeju v mikrovlnné troubě (už vím, že co 30 ml vody, to 5 vteřin v mikrovlnce), nasypu prášek a hotovo

vertunka
Závislačka 4818 příspěvků 23.05.18 08:45
@Haňule022 píše:
@vertunka zeptam se jeste ty tu kojeneckou ohrivas v rychlovarce, nebo jinym zpusobem?

Jasny. Vydrzi mi tam horka voda celou noc.

Liliana87
Zasloužilá kecalka 966 příspěvků 23.05.18 08:51

@Haňule022

Naše malá je od začátku plně na UM. Taky Hipp a aby se nezabily ty laktobacily co v tom jsou nesmí se dávat do horké vody.

Já si vždy připravila do lahviček cca 2/3 vody a pak jsem tuto studenou (převařenou kojeneckou) dolila z termosky horkou vodou. Přidala Hipp a Nutriton od Nutrilonu jelikož malá dost ublinkávala. Příprava zabrala pár vteřin a teplota byla ideální. Poměr vody si vyzkoušej. Já nyní malé dělám 180 ml a 120 ml v lahvičce mám a 60 ml dolévám.

Haňule022
Povídálka 37 příspěvků 23.05.18 14:56

@KackaP15 moc diky ;)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >

Koptashow, na kterou byla radost se dívat: Václav Kopta Lvy zvládl skvěle

Jeho televizní pořad Koptashow, v němž slíbil odhalovat nejrůznější tajemství... číst dále >