Přípravek na růst vlasů

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
1.7.16 09:56

Přípravek na růst vlasů

Ahoj, chtěla jsem se zeptat na zkušenosti s nějakými přípravky na vlasy, který podporují růst vlasů. Zkoušela jsem všechno možné. Mám od porodu velmi řídké vlasy a hodně padají. Na hlavě mám dá se říct tři chlupy. Pořád stříhám konečky a jediný výsledek toho je, že se mi vlasy jenom zkracují. Na hlavě se mi dělají kolečka. Nemůžu si pomoct.Jsem tak zoufalá, že přemejšlím i o dredech. Potřebuju poradit. Nechci vyhazovat peníze za kraviny, které stejně nepomůžou. Potřebuju zkušenosti…Děkuji za každý příspevěk :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
524
1.7.16 10:00

Dredy, proboha. Tim si vlasy akorát domrtvíš. Zkus kofeinové šampony- já užívala tenhle: http://www.apotek.cz/…poo-c1-250ml?….

A co nejvíc pomáhá na růst vlasů je každodenní masáž pokožky hlavy. Jemné krouživé pohyby, výsledky jsou vidět opravdu rychle. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
1.7.16 10:08

Ahoj, mně nejvíce pomáhá biotin plus od Dr. Maxe + tablety na vlasy z DM a čaj Serafin bylinková směs na vlasy. Vše dohromady užívám tak 2 měsíce a konečně vidím výsledky - vlasy rostou do délky, jsou hustší, kvalita vlasů se mnohem zlepšila, ale je to zřejmě tím, že jsem po asi 8 letech úplně vyřadila žehličku na vlasy a fén, šampón jsem vyměnila za přírodní bez silikonů, balzám se silikony a naprostá spokojenost a vlasům to evidentně svědčí! A masáž pokožky hlavy je taky fajn, ale to dělám tak jednou týdně, jsem lína :lol:

Příspěvek upraven 01.07.16 v 10:18

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
782
1.7.16 10:09

Mně pomohlo ostříhat úplně nakrátko (měla jsem vlasy do půl zad a rok po porodu mi taky začaly brutálně vypadávat), nehala jsem si udělat rozbor krve a zjistili mi, že po hormonálních změnách mám málo železa, tak jsem dostala tabletky, upravila jídelníček a používala kofeinový šampon z Rossmanna. Před tímhle vší jsem vyzkoušela kdeco a výsledek nulový, případně jen dočasný.
Masáže taky zabraly, stačí i levná vlasová voda Luna nebo Bioaquanol.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
786
1.7.16 11:32

Mne kadeřnice doporučila Panthenol tabletky. Stojí 145 kč v lekárně. Beru ale pouze 4. den, takže ještě nemohu posoudit..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
760
1.7.16 12:01

Biohar na vlasy a jíst pupálku :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
105
1.7.16 12:24

Mám to samé. Na hlavě 5 vlasů a z toho ještě 3 šedivé. Nejvíc padaj při mytí, mám z toho uplnou hrůzu. Mám šampon Alpecin a biohar - necelý měsíc, zatím zlepšení nevidim :( (přes rok po porodu).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.7.16 17:50

Ahoj. Ja jsem ted mela po tezkem urazu hlavy kde vlasy hodne utrpely i proto ze mi velkou cast ostrihali a oholili. Nicmene moc moc mi pomohlo nasledujici kombinace. Vlasy nepadaji a rostou 3 - 4 cm za mesic.
Vodicka Alpecin vecer do vlasu
Pouzivat sampon Alpecin
vitaminy biotin plus ( ma je dr max 60tbl za 65,– bere se jedna denne)
Ja k tomu jeste beru Biosil vitaminy :-)
po umyti vlasu si do konecku vtiram kokosovy olej
A jednou tydne do pokozky hlavy na celou noc vtiram a masiruji pokozku hlavy prave kokosovym olejem. V DM bio verze velka stoji 109,–

Hodne stesti :-)

• Citovat
  • Nahlásit
11.6.17 10:39

Me pomaha odjakziva jen jediny sampon, ktery mimochodem pouzivam hodne, ale nejvic kdyz mi zacnou padat.
Je to lopuchovy sampon od Alpy, je obycejny, ne zadna moderni predrazena blbost a funguje.
Lopuch je totiz jedina prirodni vec ktera opravdu zabranuje vypadavani, bez nejakych kofeinu a stimulantu.

Potom taky, ja si prestala jednoduse cesat vlasy (vim ze to zni silene) a vyrostly mi strasne rychle.
Zalezi ale na kvalite vlasu, na genetice, a hlavne, casto jemne vlnite vlasy rostou proste dele nez rovne. Tak to proste je a bude! :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3519
6.7.17 12:52

Posilujici a vyzivzjici Lotion a do samponu kapnout olej 31 bylin ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
158
11.7.17 20:31

Ahoj, já používám několik přípravků i vitamínů. Např Biosil, vodičku bione, alpecin šampon. Vše dohromady funguje skvěle. Vlasy rostou, ale než dorostou tak jsem si je sama doma prodloužila za pár kaček. Například clip in, nebo když jsem si je nechtěla sundávat, tak jsem si pořídila pásky Tape in - máma mi je nalepí a je to :-) Jednou za 3 měsíce se posunout a mám klid. Vlasy mám krásné, dlouhé a husté. A mezitím ty moje pravé vklidu můžou růst :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat