Ohnuté přirození přítele

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.09.19 11:19
Přirození pritele

Ahoj.Mam takovej problém, před 3 měsíci jsem se rozvedla. Nasla jsem si nového přítele, kterého miluji.Jen mě vrtá hlavou, takovy problém. Pritel má pri erekci ohnutý penis na levou stranu.Je mě 24 let, moc kluků jsem neměla, spíše 2 x vážnou známost. Nemam s tímhle, žádnou zkušenost. Je to nějaká nemoc, či po urazu? Nechci se ho na to hned ptát, ať mu to není nepříjemné. Diky za odpověď, snad mě pochopíte :(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
onajeblond
Ukecaná baba ;) 1777 příspěvků 1 inzerát 01.09.19 11:23

Může to být po urazu, ale jinak je to uplně normální, tělo není uplně symetrický, někteří muži to tak mají, a co se ke mě dostalo, prý to je někdy dost velká dráždicí výhoda při sexu, neptej se na nic a nehledej chyby, ano ono to znepokojí, nebo znervozní, když to člověk vidí poprvé, ale nebála bych se, že je to něco špatnýho, určitě kdby ho něco bolelo, nebo bylo nepřijemné tak by ti to řekl :)

Murka
Ukecaná baba ;) 1975 příspěvků 01.09.19 11:24

Je to úplně normální, každej je trochu jinej. A pokud máte nějaký vztah, tak se ho klidně ptej. Jde o důvěru mezi vámi.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.09.19 11:29
@Anonymní píše:
Ahoj.Mam takovej problém, před 3 měsíci jsem se rozvedla. Nasla jsem si nového přítele, kterého miluji.Jen mě vrtá hlavou, takovy problém. Pritel má pri erekci ohnutý penis na levou stranu.Je mě 24 let, moc kluků jsem neměla, spíše 2 x vážnou známost. Nemam s tímhle, žádnou zkušenost. Je to nějaká nemoc, či po urazu? Nechci se ho na to hned ptát, ať mu to není nepříjemné. Diky za odpověď, snad mě pochopíte :(
wildcherry
Neúnavná pisatelka 19035 příspěvků 01.09.19 11:29

Neni instalater? Treba ho casto strkal do kolena na rozvod vody :mrgreen:…Ne si delam srandu.Je to proste tak, ze chlapi maji ruzne tvary, delky, tloustky,zakriveni.Taky je mozny i ten uraz.Je ti to uprimne, neprijemny? Ja kdysi davno spala s klukem a ten ho mel taky dost kriveho, no…dejme tomu ze jsme byla fakt mlada, takze jsem s tim problem mela. Nelibil se mi.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.09.19 11:29

Normální, taky jsme měla takového partnera.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.09.19 11:38

Sex jsem s ním ještě nemela :oops: není to zas extrémně)ale prostě je to zakřivené)vzhledově mě to teda nevadí)

dickys
Ukecaná baba ;) 1162 příspěvků 01.09.19 11:41

Někdo má křivej nos, někdo péro no :lol:

g.sandova
Kelišová 6224 příspěvků 01.09.19 11:51

Teď to neřeš. Res to, až jaký bude sex. Někdy to může být problém. Pokud je to málo, třeba to bude v pohodě

radana80
Stálice 74 příspěvků 01.09.19 11:54

Když není ohnutý o 90 stupňů tak je to normální hlavně když tě uspokojí někdy je to i výhoda.
:mavam:

Bačavelmistarý
Zasloužilá kecalka 812 příspěvků 01.09.19 11:57

Já taky takovýho měla:woman_shrugging: Každý to chlap to tam má trochu jinak ;)

Barfiy
Kecalka 245 příspěvků 01.09.19 11:57

@radana80 zárohák :-)

To má jak si ho furt honil :*

Barfiy
Kecalka 245 příspěvků 01.09.19 11:59
@Anonymní píše:
Sex jsem s ním ještě nemela :oops: není to zas extrémně)ale prostě je to zakřivené)vzhledově mě to teda nevadí)
tos mu jenom honila?
g.sandova
Kelišová 6224 příspěvků 01.09.19 11:59

No zrovna to ohnuti do strany nebývá vyhodou

radana80
Stálice 74 příspěvků 01.09.19 12:03

@Barfiy asi kapsou u kalhot :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama