Příšerná angína, a hubnuti.

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
35
12.11.21 12:38

priserna angina, a hubnuti.

Zdravim, jsem ted v obdobi kdy uz asi tyden mam desivou anginu, afty po cele puse, a na jazyku, celej tyden jsem tedy skoro nic nejedl, dal jsem si jogurt, polivku, a tim to koncilo, jelikoz jist je tak bolestive, v puse mam tak 20 aftu, ale uz se to lepsi, jelikoz mam ATB a ruzne masticky, no hlavne za ten tyden jsem zhubl pekny 4 kg, coz u me neni vyhra, merim 178 cm a vzdy jsem vazil 60kg a ted aktualne mam 56kg, je videt ze jsem celej tyden byl hladovej atd.. ted uz se to ale lepsi a od zitra bych mohl zacit trochu jist, nechci se dostat na 52 kg jako.. Myslite si ze se mi moje vaha zase vrati? Dost jsem zhubl po tydnu…a vypadam nezdrave postavove..

22 let

Diky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6328
12.11.21 12:49

Většinou při nemoci se zhubne, ale jak už budeš zdravý tak to nabereš zpět. Dcera takto shodila 1,5kg za týden z váhy 19kg. A pak to nabrala po nemoci hned zpět. Jedla jak najatá :-) až to bylo nezvyklé nebo je spíše nejedlík a taky ten její hlad netrval dlouho.. pár dní a zase byla ve svém po dvou lžičkách už nemůže a má plné bříško.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5056
12.11.21 13:04

Pro příště můžeš zkusit Nutridrinky, pokud bys nemohl déle jíst, abys tolik nezhubnul.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9744
12.11.21 13:17

Mě pomáhala zmrzlina, nemohla jsem ani pít, jen to studené jsem mohla spolknout…fakt to zkus, bylo to příjemný, kila pak dozenes…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3625
12.11.21 13:42

Urcite to naberes a myslim, ze to bude i celkem rychle. Ja pri posledni vetsi nemoci pred par lety shodila asi 5kg a to uz ze me padalo i detske obleceni, takze jsem byla fakt vyhubla, ale za nejaky 2 mesice jsem to mela zase zpatky ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3047
12.11.21 13:52

Mám dojem, že se tady (a nejen v tomto případu) hraje určitá hra: někdo se zeptá (odpověď samozřejmě zná) a ostatní odpovídají (i když ví, že se tazatel vlastně vážně neptá). Nebo myslíte, že by byla možná odpověď: ne už nikdy nepřibereš a budeš takový až do smrti (pokud ještě více nezhubneš). Když by se zjistila příčina. tak by to byl světový objev: zabránění JoJo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1368
12.11.21 14:17

No, vzhledem k původní váze, u chlapa teda hodně pod čarou - jako kdyby tazatel neměl žádné svaly nebo byl alkoholik, případně na něčem jiném - to bude nabírat horko těžko (rozhodně ne za pár týdnů), a možná to už ani nenabere. Rachitici nabírají fakt obtížně. Jako zhubnout 4 kg za týden neaktivity může někdo, kdo jí běžně tak 3000-4000kcal, těžko někdo s normálním příjmem, a pokud by byl někdo s nadměrným příjmem na podváze, tak je jasné, že přibírání bude boj. :nevim: Něco z toho asi může být i voda, ale stejně. Úplně bych teda na to, že sama od sebe přiberu, spíš bych to teda podpořila posilováním a zdravou stravou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3047
12.11.21 14:54

@listento máte pravdu, já jsem vycházel z toho, že zakladatel bude jíst, ale neuvedl jsem to. Jestliže zakladatel po uzdravení nehodlá jíst, měl to uvést, pak by odpověď, že už nepřibere (a možná umře hlady) byla na místě. Takže ti co píší, že přibere, udělali stejnou chybu jako já, předpokládali, že zakladatel bude jíst.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8099
12.11.21 16:01

Nebudu se hádat, ale při aftech není bakteriální angína, myslím, že ATB byla předčasná. Hubnutí je jen dočasné, asi bych se z toho nehroutila, počkala, až budeš plně jíst a vše zase doženeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat