Reklama

Příspěky na autosedačku ???

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Katchabka
Nováček 5 příspěvků 17.12.08 22:26
Příspěky na autosedačku ???

:) :) :) Ahoj :)
Chci se zeptat jestli máte někdo zkušenost s přispíváním VZP na autosedačku. Slyšela jsem že přispívají ale na stránkách netu jsem nic takového nenašla..
Máte s tím někdo zkušenost???? Katka :)

Reklama

Reakce:

lulje
Kelišová 5528 příspěvků 18.12.08 09:09

O tom jsem teda nic neslyšela, a že jsem se ty příspěvky naučila čerpat… Kdybys na něco přišla, dej vědět ;)

Kami74
Závislačka 4548 příspěvků 18.12.08 09:24

Ahojky,taky čerpám vše co jde,ale autosedačku jsem tam taky nenašla.Možná by stálo za to se optat,jestli by nemohla spadat do skupiny ochranných pomůcek. :wink:
A teď má VZP akci,jakýsi vánoční a snad i novoroční balíček a zaplatí Vám ještě jedno očkování,plavání a ochrannou pomůcku,ale všechno musí proběhnout,či být koupené v prosinci.Přesně je to na stránkách VZP.

petrax77
Ukecaná baba ;) 1687 příspěvků 18.12.08 12:08

Ahoj, my jsme u OZP, nikoliv VZP, a tam příspěvek na autosedačku spadá do „ochranných pomůcek pro děti“ (autosedačky, helmy, apod.)

Peggi
Kecalka 414 příspěvků 18.12.08 14:03

Ahojky,
tak jestli je to pravda, že přispívají taky na autosedačky, tak to je bezva! Zrovna jsme jednu koupili pro mladší dceru. Ještě nikdy jsem žádný příspěvek nečerpala, jak se to dělá? :oops:
Stačí vzít účtenku a zajít do VZP?

Desty
Zasloužilá kecalka 980 příspěvků 18.12.08 14:48
autosedačka

Tak mi to nedalo a zde je odpověď od VZP:

Dobrý den,

dětská autosedačka se na příspěvek nevztahuje, nejedná se o ochrannou sportovní pomůcku.

Děkujeme za pochopení

škoda no :-(

Žofka1
Kecalka 102 příspěvků 19.12.08 12:00
Peggi píše:
Stačí vzít účtenku a zajít do VZP?

Vezmes uctenku a zajdes tam, vyplnis zadost, v tomto case si vystojis radu :-) a oni ti daji penize (vcera jsem tam byla a ze nedavaji hotovost, takze poslou na ucet nebo slozenku, netusim tada proc, posledne mi hotovost dali. Asi je toho ted moc).
Jo a ockovani az po naockovani, tam ucet nestaci. U kurzu plavani atd. sice rikaji, ze proplati az ta aktivita skonci, ale ja tam byla vzdy hned po zaplaceni (tzn. kdyz to zacalo) a penizky jsem dostala.

Desty
Zasloužilá kecalka 980 příspěvků 19.12.08 12:05
vzp

Holky tak prostě na VZP nechoďte :-) Vyřizuji si ty záležitosti tak, že si formulář stáhnu z netu, vyplním, dodám to co potřebují k tomu - a vždy to tam mají rozepsané co ke keterému čerpání je třeba, pošlu poštou a za pár dnů mi připíšou na účet peníze.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >