Příspěvek na bydlení atd

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
6.1.22 10:18

Příspěvek na bydlení atd

Ahoj holky mohu mít vedeny bankovní ucet pokud zadám o příspěvek na bydlení a na dítě a můžou na nej nějaké peníze chodit? Děkuji za informace

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
66442
6.1.22 10:19
@Anonymní píše:
Ahoj holky mohu mít vedeny bankovní ucet pokud zadám o příspěvek na bydlení a na dítě a můžou na nej nějaké peníze chodit? Děkuji za informace

Pokud to není výdělek, který zatajujes :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11927
6.1.22 10:20

Můžeš mít vedený účet a můžou ti na něj chodit peníze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27396
6.1.22 10:30

Můžeš mít účet, ale záleží co za peníze tam jde, tvoje příjmy musíš uvádět do žádosti. Jestli ti tam chodí nějaká výplata nebo alimenty, tak to musíš nahlásit, ale je jedno jestli to máš na účtu, nebo to někde dostáváš na ruku :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80465
6.1.22 10:37
@Anonymní píše:

Obávám se, že bude problém, pokud bys ten nájem platila z účtu dítěte. A upřímně ani pro to nevidím sebemenší důvod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27787
6.1.22 10:56
@j.a.n.i1 píše:
Obávám se, že bude problém, pokud bys ten nájem platila z účtu dítěte. A upřímně ani pro to nevidím sebemenší důvod.

Předpokládám exekuce :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27396
6.1.22 10:58
@j.a.n.i1 píše:
Obávám se, že bude problém, pokud bys ten nájem platila z účtu dítěte. A upřímně ani pro to nevidím sebemenší důvod.

A kde vidíte, že bude platit nájem z účtu dítěte? Já to pochopila tak, že se ptá, jestli ona může mít vedený účet a že žádá o prispevky na bydlení a na dítě :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.22 11:09

@Kriss Tina přesně tak na účet mi zatím chodí výplata ale také právě peníze přítele maminky (zatím, jelikož nastoupila do nové práce a zatím nemá účet)

• Citovat
  • Nahlásit
11927
6.1.22 11:13
@Anonymní píše:
@Kriss Tina přesně tak na účet mi zatím chodí výplata ale také právě peníze přítele maminky (zatím, jelikož nastoupila do nové práce a zatím nemá účet)

Založení účtu je otázka pár minut online… Už dávno to měla mít vyřešený. Ty s tím budeš mít jen problémy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2302
6.1.22 11:19
@Anonymní píše:
@Kriss Tina přesně tak na účet mi zatím chodí výplata ale také právě peníze přítele maminky (zatím, jelikož nastoupila do nové práce a zatím nemá účet)

Nechápu, co má společnýho nástup do zaměstnání a účet. Je to opravdu otázka pár minut, a na zaměstnání nemá vliv. Určitě bych si nechala posílat cizí peníze na svůj účet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80465
6.1.22 12:06
@pikola píše:
Předpokládám exekuce :roll:

Tak jelikož uz existuje ten speciální ucet, kam exekutor nemuze, tak ani to neni duvod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80465
6.1.22 12:07
@Kriss Tina píše:
A kde vidíte, že bude platit nájem z účtu dítěte? Já to pochopila tak, že se ptá, jestli ona může mít vedený účet a že žádá o prispevky na bydlení a na dítě :think:

Protože neumim cist a vypadlo mi to a a cetla jsem, ze na dite ma vedeny ucet :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.22 12:36

@mamule42 nastoupila před měsícem a účet tam musela udávat kvůli výplatě

• Citovat
  • Nahlásit
11927
6.1.22 12:44
@Anonymní píše:

Klidně se dá založit účet než tam vůbec dojde do té firmy podepsat papíry atd. Jde to online za pár minut nebo kdekoliv na počkání.

Prostě nechce mít svůj účet a výplatu na něj. Koukej rychle zjišťovat jak to má, jestli si u tebe neschovává peníze před exekutory.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27787
6.1.22 12:45
@Anonymní píše:

A to doteď nikde nedělala, že v jejím věku nemá vlastní účet, nebo manžel, nebo její syn a musíš ty? Co v tom je za průšvih?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat