Příspěvek na bydlení - duben

Anonymní
26.3.20 18:53

Příspěvek na bydlení duben

Ahoj, rozumím tomu správně, že toto čtvrtletí nebudu dodávat nic k pnb a budou mi vyplaceny stejné dávky jako za min čtvrtletí? Viz facebook od Maláčové. V cervenci dolozim 2.ctvrtleti a na prvni se uz nikdo ptat nebude?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3928
26.3.20 18:55

Toto je dotaz na úřad, pokud nejste ani schopna napsat všechny informace, ze kterých vycházíte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.3.20 19:08

Přečetla jsem si tu její zprávu a spíše to chápu tak, že ty dokumenty za 1. Čtvrtletí můžeš dodat až v červenci(třeba s těmi za druhé čtvrtletí).

• Nahlásit
  • Citovat
8075
26.3.20 19:25
@Anonymní píše:
Ahoj, rozumím tomu správně, že toto čtvrtletí nebudu dodávat nic k pnb a budou mi vyplaceny stejné dávky jako za min čtvrtletí? Viz facebook od Maláčové. V cervenci dolozim 2.ctvrtleti a na prvni se uz nikdo ptat nebude?

Ještě to není oficiálně schválené, je to návrh, s tím že pokud bys dosahovala nižšího výdělku nebo vyšších nákladů, tzn. měla bys mít vyšší příspěvek, tak by se to zohlednilo. Ale jsou tam i nějaké pozměňovací návrhy, tak si počkej až to schválí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6285
26.3.20 19:44

Rychlá informace z vlády! :zap:

Pobíráte přídavky na dítě, příspěvek na bydlení nebo zvýšený příspěvek na péči:exclamation:a chystáte se v dubnu na Úřad práce s doklady o příjmech či nákladech za bydlení?:clipboard: Chápu, že z toho máte strach, a proto jsem navrhla na vládě výjimku.

Zůstaňte v klidu doma:house:. V dubnu nic dokládat nemusíte, a dávky vám poběží dál! Další dokumenty dodáte až za další :three: měsíce, nebo je můžete poslat emailem i bez elektronického podpisu, poštou či je hodit do boxu u vchodu na ÚP. :ballot_box:️

Pozor: V případě, že potřebujete podat úplně novou žádost, pak bude potřeba příslušné dokumenty doložit už nyní. Opět ale můžete využít telefonickou konzultaci :telephone:️ a elektronické či poštovní podání.

Lidem v nouzi je potřeba co nejvíce ulevit a zároveň musíme ochránit zaměstnance úřadů. Proto vláda výjimku rychle schválila.:heavy_check_mark:️

:round_pushpin: https://bit.ly/StopPapiru

#spolutozvladneme

Jana Maláčová Úřad práce ČR Klub svobodných matek WOMEN FOR WOMEN

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8075
26.3.20 19:51

@Tarjei Ještě to ale musí schválit parlament.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
758
26.3.20 20:16

Zatim to je navrh. nekteri musi dolozit vyuctovani za energie tak asi dokladat nic nemusi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama