Příspěvek pro dárce krve

2386
13.11.20 01:51

Příspěvek pro dárce krve

Ahoj. Přítel daruje pár let krev, nikdy žádný příspěvek necerpal. Můžu se zeptat, na jaké aktivity příspěvek cerpate? Dentalni potřeby chápu. Spíš mi jde o ty rekondicni aktivity. Co všechno se dá uplatnit krom toho plavání, sauny.. pojišťovna vzp. Děkuji za osobní zkušenosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
64826
13.11.20 08:22

Musíš se zeptat ve své pojištovně. Nebo najít na netu. Liší se pojištovna od pojištovny a i ty to každý rok obvykle překopou.

Příspěvek upraven 13.11.20 v 08:26

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8095
13.11.20 08:24
@Asijetotu píše:
Ahoj. Přítel daruje pár let krev, nikdy žádný příspěvek necerpal. Můžu se zeptat, na jaké aktivity příspěvek cerpate? Dentalni potřeby chápu. Spíš mi jde o ty rekondicni aktivity. Co všechno se dá uplatnit krom toho plavání, sauny.. pojišťovna vzp. Děkuji za osobní zkušenosti.

https://www.vzp.cz/…o-darce-krve 5 vteřin hledání ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2386
13.11.20 08:55

@Skaiqy to jsem samozřejmě četla. Proto se zajímám o osobní zkušenost, jestli tu najdu někoho, kdo uplatňuje aktivitu, která tam v prikladu vypsána není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64826
13.11.20 08:59
@Asijetotu píše:
@Skaiqy to jsem samozřejmě četla. Proto se zajímám o osobní zkušenost, jestli tu najdu někoho, kdo uplatňuje aktivitu, která tam v prikladu vypsána není.

Ne, nic jiného, než je ve výčtu pojištovny z pojištovny nevyrazíš. Obvykle je to problém i to, co tam napsané je. Paní se tváří, že to platí ze svého a dělá děsné vofuky. Jednou se jí nezdálo, že je to faktura č. 1 a že to je určitě nějaké šméčko, že přeci není možné, abych byla první faktura 23.1. a jala se tam telefonovat. Příště zase problém, že mám poklaadní lístek a ten nemá číslo. Jindy zas problém, že není razítko na faktuře ( být nemusí )…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2386
13.11.20 09:07

@Lama Lama děkuji z názor. Já že U aktivit vypsali asi tři a pak napsali,,apod,,. Proto mě zajímalo, jestli tu bude někdo, kdo využívá něco z toho,,apod,,. Napsané je jedna věc a realita právě někdy bývá dost rozdílná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4438
13.11.20 13:05
@Lama Lama píše:
Ne, nic jiného, než je ve výčtu pojištovny z pojištovny nevyrazíš. Obvykle je to problém i to, co tam napsané je. Paní se tváří, že to platí ze svého a dělá děsné vofuky. Jednou se jí nezdálo, že je to faktura č. 1 a že to je určitě nějaké šméčko, že přeci není možné, abych byla první faktura 23.1. a jala se tam telefonovat. Příště zase problém, že mám poklaadní lístek a ten nemá číslo. Jindy zas problém, že není razítko na faktuře ( být nemusí )…

Nestraš, já teď v týdnu posílala doklad za masáž, měla jsem ještě doklad ze začátku října. Byl to doklad č. 1, nikdo prý po této masérce do té doby doklady letos vystavit nechtěl. Až jsem si přišla divně. :mrgreen: Tak snad nebudou tu jedničku taky řešit. :lol: Za krev zkouším uplatnit benefit poprvé, s ostatními benefity vždy proplacení proběhlo bez problémů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2386
13.11.20 13:24

@Samy já čerpala jen na těhotenství a bez problémů. Krev letos taky právě poprvé. Chlap daruje několik let a nikdy jsme to neřešili, ale teď si říkám, proč to nevyužít. Jenže teď jsou služby stejně zavřené.. v lékárně nakoupíme zubní pasty za 1000kc. A napadlo mě, co když koupím teď nějaké masáže do 2tis jakože poukázky na pristi rok..ale nejsem si jistá, jestli by to uznali.. nebo nějaké permice na bazén s platností na pristi rok…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64826
13.11.20 13:26
@Asijetotu píše:
@Samy já čerpala jen na těhotenství a bez problémů. Krev letos taky právě poprvé. Chlap daruje několik let a nikdy jsme to neřešili, ale teď si říkám, proč to nevyužít. Jenže teď jsou služby stejně zavřené.. v lékárně nakoupíme zubní pasty za 1000kc. A napadlo mě, co když koupím teď nějaké masáže do 2tis jakože poukázky na pristi rok..ale nejsem si jistá, jestli by to uznali.. nebo nějaké permice na bazén s platností na pristi rok…

No, to naše zubatá má problém na všechno. Permice na příští rok ne, že to musí být v tomdle roce. Zubní pasty vyšškrtala dětské, že ty na dospělého neplatí. Stejně tak kartáčky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2386
13.11.20 13:49

@Lama Lama jej vidíš, to mě vůbec nenapadlo, že toto řeší. Nakoupím dospělé elmexky a uvidíme no. Ty služby tedy raději riskovat nebudu. Necháme to na pristi rok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4438
13.11.20 20:23

Já mám pocit, že benefity pro dárce mají teprve letos, max. loni. Dřív měla VZP pro dárce, tuším, jen nějakou slevu na pojištění peo cestu do ciziny, to jsem před pár lety využila, ale jinak jsem čerpala benefity v těhotenství nebo na děti (očkování). Na jednu stranu to úplně až tak nemusím, ale tak zas když to nabízejí, tak proč si to nenechat aspoň částečně proplatit, když už jsem děti očkovat nechala. Každým rokem tu nabídku benefitů mění. Já spoustu let nečerpala nic, tenkrát jsem o tom nevěděla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36
13.11.20 22:34

My to vyuzivame na permanentky do posilky a vstupy do sauny, wellness a bazenov napr. Maximus rezort. Da sa preplatit aj bedbinton (netusim jak sa to pise 😂) a ine sporty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama