Přítel a špinavý zadek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.19 07:42
Přítel a špinavý zadek

Ahoj, je mi to trapné a snad vám tím nezkazím chuť na snídani. Ale už mi to vrtá v hlavě dlouho. Přítel je obecně čistotný, sprchuje se i několikrát, ale asi ne pořádně.
Jde o to, že před nedávnem mu omylem zapadl mobil pod postel, byl nahý, a tak se ho na čtyřech snažil vylovit, ovšem já se otočila ve chvíli, kdy jsem neměla a viděla, co nezapomenu. Velké „nečistoty“… na chlupech vč. toaletního papíru. Kolikrát ještě i zašpiní prostěradlo.
Já vím, že jsme jen lidi, ale tohle mě odpuzuje. Ještě když nám je jen 23.
Nevíte, co s tím? Naznačit mu to? Žádný zdr. problém myslím nemá, co vím, chodí jednou denně.
Minule jsem ho poslala do sprchy a 4 dny se mnou nemluvil
prosím anonym

Příspěvek upraven 02.09.19 v 07:46

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Lamátko
Závislačka 2758 příspěvků 02.09.19 07:45

No to je prase, čistotný teda neni, fuj. Nevim, ale já bych mu to řekla.

kve-tinka
Kelišová 5350 příspěvků 4 inzeráty 02.09.19 07:45

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: hlavně ty jednovrstvé toaletní papíry jsou zlo, zůstavají všude :mrgreen: a když zašpiní i prostěradlo, mu to nevadí, že je pod ním hnědo? Jako co si budeme říkat, občas všem zůstane čárka na spodním prádle :lol: :nevim: a jako manželka, to musím i vyprat :mrgreen:

lilith1
Ukecaná baba ;) 2397 příspěvků 02.09.19 07:48
@Anonymní píše:
Ahoj, je mi to trapné a snad vám tím nezkazím chuť na snídani. Ale už mi to vrtá v hlavě dlouho. Přítel je obecně čistotný, sprchuje se i několikrát, ale asi ne pořádně.
Jde o to, že před nedávnem mu omylem zapadl mobil pod postel, byl nahý, a tak se ho na čtyřech snažil vylovit, ovšem já se otočila ve chvíli, kdy jsem neměla a viděla, co nezapomenu. Velké „nečistoty“… na chlupech vč. toaletního papíru. Kolikrát ještě i zašpiní prostěradlo.
Nevíte, co s tím? Naznačit mu to? Žádný zdr. problém myslím nemá, co vím, chodí jednou denně.
prosím anonymPříspěvek upraven 02.09.19 v 07:46

Poridte si 3-vrstvy toaletak a pak uvidis

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.19 07:49
@lilith1 píše:
Poridte si 3-vrstvy toaletak a pak uvidis

On chodí zásadně v práci, takže s tím nic nezmuzu :lol:
Doma máme 3vrstvý

BarušKAhap
Kecalka 348 příspěvků 02.09.19 08:01

8o :lol: no, moc čistotě nedá no :lol: asi bych mu to řekla, nějak v klidu, lehce z humorem.. :think: pak už jedině ho to naučit no :nevim: :lol: samozřejmě stane se…ale že by až takhle :mrgreen:

Elzaaa
Kecalka 372 příspěvků 02.09.19 08:08

A on to nevidi ze ma pod sebou spinave prosteradlo? Nereknu jeste sem tam skvrnka na spodnim pradle. Stane se. Ale toto 8o. Jak se potom sprchuje? A jak casto zaspini to prosteradlo? Jednou se stane no, ale kdyby to bylo nejak pravidelne promluvila bych snim. I kdyz to bude asi neprijemne.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.19 08:21

U nás podobný problém. Partner chodí teda na velkou vícekrát denně. Pravidelně ho upozorňuji, špinavé prostěradlo občas i zápach jsou na denním pořádku :( Říká, že prostě bez bidetu se pořádně utřít nedá. Mně to je velmi nepříjemné, hodně se kvůli tomu hádáme, je mi trapné to s ním pořád řešit, ale fakt to neumím přehlížet… Štítím se jeho ručníků i prát společně spodní prádlo. Co dělat, to neporadím. Ale velmi soucitim. :?

Prosím anonym, je to dost citlivý téma

hani28
Ukecaná baba ;) 1473 příspěvků 02.09.19 08:21

A vazne to neni nejaky zdravotni problem? Pokud se i sprchuje nekolikrat za den? Ze by mu neco ‘unikalo’?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.19 08:31

Manžel to má nejspíš taky tak, protože se doma sám od sebe po velké potřebě osprchuje. Nějak citlivě bych mu to naznačila.

Cenarius
Ukecaná baba ;) 1272 příspěvků 02.09.19 08:34
@Anonymní píše:
U nás podobný problém. Partner chodí teda na velkou vícekrát denně. Pravidelně ho upozorňuji, špinavé prostěradlo občas i zápach jsou na denním pořádku :( Říká, že prostě bez bidetu se pořádně utřít nedá. Mně to je velmi nepříjemné, hodně se kvůli tomu hádáme, je mi trapné to s ním pořád řešit, ale fakt to neumím přehlížet… Štítím se jeho ručníků i prát společně spodní prádlo. Co dělat, to neporadím. Ale velmi soucitim. :?Prosím anonym, je to dost citlivý téma

On si tema rucnikama vytira zadek po kadeni nebo proc se jich stitite? Pokud je spinavej i po tom, co vyleze z vany/sprchy, tak je prase co se neumi umyt.

**fuj hrubka :D

Příspěvek upraven 02.09.19 v 08:41

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.19 08:35

8o Šmankote ženy!!! To přece vůbec není normální!! S manželem jsem 12 let a s tímhle jsem se nikdy, nikdy nesetkala!! Nedokážu si ani představit, jak by vypadal náš sexuální život…Manželovi často (ráda) poskytují orální sex s lizanim pod koulemi u zadečku a kdyby nějak zapáchal, tak. :poblion:
( prosím o zachovani anonymu)

@Anonymní píše:
U nás podobný problém. Partner chodí teda na velkou vícekrát denně. Pravidelně ho upozorňuji, špinavé prostěradlo občas i zápach jsou na denním pořádku :( Říká, že prostě bez bidetu se pořádně utřít nedá. Mně to je velmi nepříjemné, hodně se kvůli tomu hádáme, je mi trapné to s ním pořád řešit, ale fakt to neumím přehlížet… Štítím se jeho ručníků i prát společně spodní prádlo. Co dělat, to neporadím. Ale velmi soucitim. :?Prosím anonym, je to dost citlivý téma
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.19 08:47

@Cenarius jo, bojím se, že se neumí ani umýt :( je to na budku. Přijdu si, že jsem ta špatná já. Jinak je to inteligentní, hodnej, empatickej člověk.

chs.jasmin
Extra třída :D 10346 příspěvků 02.09.19 08:50
@Anonymní píše:
prosím anonymPříspěvek upraven 02.09.19 v 07:46

:poblion: :poblion: :poblion: :poblion: Pardon, ale :poblion: Pořidte si bidet :lol:

Jinak dík za rozptýlení - první žářijové pondělí a já si tady řvu, že mi už obě děti chodí do školky a tohle mě uplně rozsekalo, až jsem řvát přestala :lol: :palec: :potlesk:

Emull
Kecalka 153 příspěvků 02.09.19 08:58

Existuje vlhceny toaletni papir, ktery se muze hazet do zachodu. Je to super vec. Pouzivam na deti na finalni docisteni. Prodavaji ho v drogerii za par korun :palec:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama