Přítel má kapavku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

bera81
Nováček 2 příspěvky 02.12.17 23:17
Přítel má kapavku

Nevím jak dál, přítel mi z ničeho nic oznámil, že má kapavku, jeden večer když se vracel z práce si zašel na pivo do baru, nezůstal ale u jednoho, popíjel, popíjel a pak si prý už na nic nepamatuje… až ráno, že se probudil na lavičce, odkud došel do práce. Po 14 dnech mu došla sms z neznámého čísla, že s někým něco „měl“ a že se má jít vyšetřit, kde mu dr. zjistila, že má opravdu kapavku. Už je to týden, na další pohlavní nemoci si prý testy už taky udělal, ale zatím nezná výsledky. Naštěstí jsme spolu během 14 dnů nic neměli, ale i tak mne taky nahlásil a teď mi došel dopis z hygieny, že se mám dostavit na kožní - nejspíše asi taky k testům na pohl. nemoci. Absolvoval jste někdo tyto testy? Jak probíhají? Nejhorší je ale nevědět, co se tu noc stalo, s kým byl atd. Vůbec nevím jak to dál řešit. :(

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

sucuba
Stálice 81 příspěvků 02.12.17 23:22

@bera81 Tak to je jednoduche, ne? Rozchod, a testy na pohlavní nemoci, to je zaklad, drzim palce, at jsi zdrava

VitaminC
Zasloužilá kecalka 526 příspěvků 02.12.17 23:23

Co bys chtela resit? Zajdi na vsechna vysetreni a modli se.
Pritele posli do obehu.

jdukolem
Hvězda diskuse 49250 příspěvků 02.12.17 23:25
@bera81 píše:
Nevím jak dál, přítel mi z ničeho nic oznámil, že má kapavku, jeden večer když se vracel z práce si zašel na pivo do baru, nezůstal ale u jednoho, popíjel, popíjel a pak si prý už na nic nepamatuje… až ráno, že se probudil na lavičce, odkud došel do práce. Po 14 dnech mu došla sms z neznámého čísla, že s někým něco „měl“ a že se má jít vyšetřit, kde mu dr. zjistila, že má opravdu kapavku. Už je to týden, na další pohlavní nemoci si prý testy už taky udělal, ale zatím nezná výsledky. Naštěstí jsme spolu během 14 dnů nic neměli, ale i tak mne taky nahlásil a teď mi došel dopis z hygieny, že se mám dostavit na kožní - nejspíše asi taky k testům na pohl. nemoci. Absolvoval jste někdo tyto testy? Jak probíhají? Nejhorší je ale nevědět, co se tu noc stalo, s kým byl atd. Vůbec nevím jak to dál řešit. :(
řešit? co chceš řešit? on tě ohrozil na zdraví..kapavka je vážná nemoc žádná banalita může končit i neplodností.. a jestli mu věříš že se opil a nic neví, tak podle mě lže… pokud byl do němoty tak by nebyl schopen mít sex…

Příspěvek upraven 02.12.17 v 23:27

sucuba
Stálice 81 příspěvků 02.12.17 23:26

@bera81 Jinak nechci strašit, ale třeba HIV se pozná až po půl roce… A to je teprve průser

radkka
Generální žvanilka 20263 příspěvků 02.12.17 23:28
@sucuba píše:
@bera81 Jinak nechci strašit, ale třeba HIV se pozná až po půl roce… A to je teprve průser

Já si myslela, že po třech měsících :think:

@bera81 Kdyby se zlil do němoty, nebyl by schopný sexu, lže ti a ty mu to žereš.

Markéta80
Hvězda diskuse 38789 příspěvků 02.12.17 23:28
@bera81 píše:
Nevím jak dál, přítel mi z ničeho nic oznámil, že má kapavku, jeden večer když se vracel z práce si zašel na pivo do baru, nezůstal ale u jednoho, popíjel, popíjel a pak si prý už na nic nepamatuje… až ráno, že se probudil na lavičce, odkud došel do práce. Po 14 dnech mu došla sms z neznámého čísla, že s někým něco „měl“ a že se má jít vyšetřit, kde mu dr. zjistila, že má opravdu kapavku. Už je to týden, na další pohlavní nemoci si prý testy už taky udělal, ale zatím nezná výsledky. Naštěstí jsme spolu během 14 dnů nic neměli, ale i tak mne taky nahlásil a teď mi došel dopis z hygieny, že se mám dostavit na kožní - nejspíše asi taky k testům na pohl. nemoci. Absolvoval jste někdo tyto testy? Jak probíhají? Nejhorší je ale nevědět, co se tu noc stalo, s kým byl atd. Vůbec nevím jak to dál řešit. :(
:mrgreen: :mrgreen: chudáček, no co Tě asi tak měl říct. Jo užil jsem si, byla to paráda. Polituj ho jaký je chudák že ještě něco chytil :mrgreen:

sucuba
Stálice 81 příspěvků 02.12.17 23:34

@radkka to minimálně, oni testujou krev na pritomnost 2 antigenu, ale po tom pul roce je to spolehlivější a přesnější,…No ale i tak, tech pul roku paniky, co maji treba Policie cr, kdyz seneco stane (potycka s fetakem treba) a oni musi cekat na vysledky.. Pul roky modleni a paniky 8o To musi byt hrozne

radkka
Generální žvanilka 20263 příspěvků 02.12.17 23:37
@sucuba píše:
@radkka to minimálně, oni testujou krev na pritomnost 2 antigenu, ale po tom pul roce je to spolehlivější a přesnější,…No ale i tak, tech pul roku paniky, co maji treba Policie cr, kdyz seneco stane (potycka s fetakem treba) a oni musi cekat na vysledky.. Pul roky modleni a paniky 8o To musi byt hrozne

To je strašný :? :? Dík za vysvětlení.

drewlet
Závislačka 3355 příspěvků 02.12.17 23:38

Nevěrnej a ještě pitomej :zed:,že donese domů nemoc, noční můra všech žen :zed:
přítel jo? takovej magor je nepřítel. :roll:

jenny.fields
Generální žvanilka 24384 příspěvků 02.12.17 23:40

Jdi na vyšetření a jeho se zbav :poblion:

drewlet
Závislačka 3355 příspěvků 02.12.17 23:43

Asi ho nějaká znásilnila chudáčka, nemůže za to, tak to určitě bylo. :jazyk: :lol:

Halamka
Závislačka 3341 příspěvků 03.12.17 05:00

Tak ještě že si stačila vzít tel. číslo, aby ho mohla informovat…
to je zase pohádka :roll:

Verun83
Echt Kelišová 8444 příspěvků 33 inzerátů 03.12.17 05:36

Presne, ojel nejakiu barovou rajdu a jeste ji dal cislo na pozdejsi radovanky a ty se ptas, co mas delat?? :roll: boze zenska…

Bandii
Ukecaná baba ;) 1061 příspěvků 03.12.17 07:09
@jdukolem píše:
pokud byl do němoty tak by nebyl schopen mít sex…

S tím nesouhlasím.
Ale jinak, pokud jsi si to nevymyslela ty, tak on určitě ;)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Marešovi lezou v Peru po Andách: „Já jsem tvoje vikuňa,“ vtipkuje „lama“ Monika

Pak že bez luxusu nedají ani ránu! Leoš (42) a Monika (37) Marešovi si po... číst dále >

Příprava na roli, nebo zdravotní komplikace? Matěj Hádek se změnil k nepoznání!

Jeho jméno se v posledních dnech skloňuje ve spojitosti s Lucií Vondráčkovou,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Příběh Marty: Pomůžu-li svému příteli, zradím tátu

Dostala jsem do situace, kdy musím volit mezi pomocí příteli a mým tátou.... číst dále >

Reklama