Přítel mi nadává sprostě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.07.19 23:01
Přítel mi nadává sproste

Ahoj ženský, je mi 17 let a mému riteli 19…jednou jsem pomohla známému se školou pac propadl a chtěl jít tam kde jsem já a poprosil mě jestli mu to tam neukazu, já ze ano..rekla jsem to příteli, on ho moc nemusí a tak mi začal nadávat ze jsem pica, blbka a td…slibil ze už to neudela..chvili to dodržoval..teď zase kvůli blbostem ze jsem blba a ze jsem krava ze jsem mu omylem drkla do ramene které ho boli..a dnes zase “jsi fakt blba”Já na nej ze se s nim rozejdu jestli tohle bude dělat a on”ale prosimte, když se tak budes chovat tak ti to rikat budu”..co mám podle vás dělat aby toho nechal nebo mám ho pustit k vodě? jak by jste toho vašeho potrestali vy? :nevim:

Reakce:
jege
Závislačka 2923 příspěvků 03.07.19 23:04

Rozejít se!

Sibarita
Zasloužilá kecalka 600 příspěvků 03.07.19 23:05

Tak takovyho dacana bych opravdu „pustila k vode“..

Uživatel je onlinelachtanice86
Echt Kelišová 8298 příspěvků 03.07.19 23:05

Jsi blbá že s ním zustavas

Premek_Orac
Kelišová 5234 příspěvků 03.07.19 23:06

To si v zadnem pripade nenech libit. Neboj se mu rict, ze ti to ublizuje, a jestli te ma rad, at uz to nikdy nerika.
A pokud rekne, rozejdi se s nim. Udelas to i pro jeho dobro.
Chapu, ze mas krehke city, jsi ve zranitelnem veku, ale mozna prave proto si nenech jim vzit sanci na to, ze zazijes krasnou a cistou lasku.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.07.19 23:09

Diky holky za nazor

Banane18
Kecalka 238 příspěvků 03.07.19 23:15

Rozchod.

lilith1
Ukecaná baba ;) 2143 příspěvků 04.07.19 10:05
@Anonymní píše:
Ahoj ženský, je mi 17 let a mému riteli 19…jednou jsem pomohla známému se školou pac propadl a chtěl jít tam kde jsem já a poprosil mě jestli mu to tam neukazu, já ze ano..rekla jsem to příteli, on ho moc nemusí a tak mi začal nadávat ze jsem pica, blbka a td…slibil ze už to neudela..chvili to dodržoval..teď zase kvůli blbostem ze jsem blba a ze jsem krava ze jsem mu omylem drkla do ramene které ho boli..a dnes zase “jsi fakt blba”Já na nej ze se s nim rozejdu jestli tohle bude dělat a on”ale prosimte, když se tak budes chovat tak ti to rikat budu”..co mám podle vás dělat aby toho nechal nebo mám ho pustit k vodě? jak by jste toho vašeho potrestali vy? :nevim:

Rozešla se s ním, co jiného, k čemu Ti je takový pitom. c…

milktea
Zasloužilá kecalka 613 příspěvků 04.07.19 12:16

Nezmění se, takže rozchod. Jsi ještě mladá, tak si tím nemusíš projít, ušetři si čas a dej na naše rady.

stinga
Echt Kelišová 7788 příspěvků 04.07.19 12:19

Někdo, kdo mně sprostě nadává, se nenazývá mým přítelem :mavam:

Sibarita
Zasloužilá kecalka 600 příspěvků 04.07.19 12:30
@stinga píše:
Někdo, kdo mně sprostě nadává, se nenazývá mým přítelem :mavam:
:palec:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.07.19 13:14

Ja mu tvrdě a jasne rekla, ze má poslední šanci a ze jinak mě už pak nikdy neuvidí a muže si jít za jinou a rikat tyhle věci ji…tak uvidime, stejně to zase poruší, ale tak nebudu podceňovat..

korneli
Kecalka 184 příspěvků 04.07.19 13:23

Nestojí to za to, najdeš si lepšího.

cocomoon
Kecalka 317 příspěvků 04.07.19 13:44

Pokud mu to dovolíš, tak se třeba časem otrká a občas tě i propleskne.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.07.19 14:11

@korneli je to muj první kluk a rozchod jsem ještě nezažila a je to pro mě hodně těžký to udělat…on je v některých situacích dobrej kluk ze třeba mě ve skole někdo urazi tak on tam klidne jde ale zase má to velký minus a to je tohle no..

Váš příspěvek
Reklama