Přítel mojí mamky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.04.19 09:03
Přítel mojí mamky

Příspěvek upraven 06.04.19 v 12:45

Reakce:
lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23281 příspěvků 06.04.19 09:11

A mamce si to řekla?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.04.19 09:12

Ano ví to.

GabinkaCh
Závislačka 3619 příspěvků 06.04.19 09:15

Jestli to tvojí mamce nevadí,pak není normální

IvaX
Ukecaná baba ;) 1983 příspěvků 06.04.19 09:25

Matku nechápu :zed: No řekni jí, že ti to vadí, že se s ním stýkat nechceš ani ho potkávat v domě. Pokud i přes to, s ním bude, tak jedině se mu co nejvíce vyhýbat. Kolik ti je nemůžeš se už odstěhovat nebo být třeba na intru, jít k babičce, do spolubydlení s nějakými kamarády?

mrav
Nadpozemská drbna 28054 příspěvků 06.04.19 09:37

Ahoj. Co na to říct? Normální to není. :cert: Odstěhuj se od mamky a budeš mít klid. :mavam:

Prof. Farnsworth
Echt Kelišová 7865 příspěvků 06.04.19 09:56
@IvaX píše:
Matku nechápu :zed: No řekni jí, že ti to vadí, že se s ním stýkat nechceš ani ho potkávat v domě. Pokud i přes to, s ním bude, tak jedině se mu co nejvíce vyhýbat. Kolik ti je nemůžeš se už odstěhovat nebo být třeba na intru, jít k babičce, do spolubydlení s nějakými kamarády?

Zoufalé ženy dělají zoufalé věci. Třeba nemá jinou možnost jak ulovit muže a tak si sama vysvětlila tu situaci jako banalitu, která ji ve vztahu nebrání.

Božislava
Závislačka 2928 příspěvků 06.04.19 10:08

Některým matkám je to fuk. Jsou všelijaké exotky viz výměna manželek. Někdy se stane, že matka zmydlí dceru, aby znásilnění nehlásila, protože nechce aby její druh odešel do kriminálu, nebo ji dokonce vyžene a všude hlásí, že ho ta dcera stejně vyprovokovala atd. :cert:

Russet
Neúnavná pisatelka 15935 příspěvků 06.04.19 11:00
@Anonymní píše:
Jdu si jen pro názor ostatních. Mamka měla nějakou dobu přítele, který s námi nebydlel, ale přespával u nás. Jednou to na mě „zkusil“ začal mě osáhavat a snažil se mě líbat. No já se sbalila a šla pryč byla jsem v té době sice už téměř dospělá, ale i tak to normální není. Mamka se s ním rozešla a teď se k sobě vrací. Přijde vám to normální?

Ne. Asi bych to mámě řekla. I s rizikem, že mi nebude věřit a naštve se. Protože jestli se k sobě vrátí, budete se zas vídat.

Russet
Neúnavná pisatelka 15935 příspěvků 06.04.19 11:01
@Anonymní píše:
Ano ví to.

Aha, tak to bych sbalila věci a jejich horoucí lásku bych jim nechala vzkvétat :zed:

Váš příspěvek
Reklama