Přítelkyně chce 4. dítě

Anonymní
22.6.20 23:49

Přítelkyně chce 4 dítě

Zdravím všechny, začnu tím že moje přítelkyně se kterou jsem 5 rokem chce 4 miminko, podotýkám má už dva syny z prvního manželství 1 syna semnou. Touží tak moc po holčičce že si u gynekologa vymyslela že se rok snažíme o miminko a ono nic. Přitom to tak není nevím zdali chci aby sem měl své druhé dítě. I přesto všechno sem podstoupil vyšetření na plodnost. Nebod její známá na to byla podstoupila inseminaci a mají s toho holčičku. Jako já bych to bral ale není záruka že tu holčičku jí tam zavedou a na druhou stranu si říkám tři děti až až. Co by jste dělali na mém místě. Vím že je to naše rozhodnutí naše věc ale bojím se co na to řeknou ostatní že bychom měli čtvrté dítě.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

8316
22.6.20 23:51

Co na to řeknou ostatní je to poslední. Sám musíš vědět, zda to zvládnete, jak finančně, tak časově a psychicky. A zda to vůbec chceš. Rodiče budete oba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17056
22.6.20 23:54

No ani omylem! Tři opravdu stačí. Bude další kluk a co, pořídí si páté? :roll: ať jde radši do práce, ono jí to přejde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.6.20 23:59

@terien to právě nevim nebo další týden v Pondělí má jít k lékaři a řešit to aby ji to tam zavedli, vím že se na to moc upla a moc to chce jeden syn ji jde v Září do první třídy tak se mu chce na plno věnovat a k tomu touží mít ještě miminko.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
23.6.20 00:02

@Aduš8 máš pravdu ostatní neřešit ale otázkou je jak to bude že celkově jako já bych to bral i ale nevěřím tomu že ji tam zavedou mé holčičí chromozómy to tak dle mého nefunguje. Oficiálně mám pouze jedno dítě vždy sem chtěl aspoň dvě její syn má 14 ten druhý 7let a nás malého má 4 roky ale i tak no.

• Nahlásit
  • Citovat
8316
23.6.20 00:08
@Anonymní píše:
@Aduš8 máš pravdu ostatní neřešit ale otázkou je jak to bude že celkově jako já bych to bral i ale nevěřím tomu že ji tam zavedou mé holčičí chromozómy to tak dle mého nefunguje. Oficiálně mám pouze jedno dítě vždy sem chtěl aspoň dvě její syn má 14 ten druhý 7let a nás malého má 4 roky ale i tak no.

Ne, to tak opravdu nefunguje. Nemůže se rozhodnout, jaké pohlaví dítěte si vybere. Dokonce je to trestné, kdyby na to lékaři přistoupily. V Německu třeba platí zákon, že lékař nesmí sdělit těhotné ženě pohlaví dítěte, pokud si nechala dělat krevní testy na vývojové vady, dřív, jak ve 13.tt,aby právě nemohla svolit k potratu jen z důvodu,, nevhodného" pohlaví. A myslím, že v ČR to není jinak. Takže klidně můžete mít doma 4.kluka. Moje máma má takhle 5 dcer.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5660
23.6.20 00:08

Jestli chce devce, tak to chce sex pred ovulaci, tak 2-3 dny.
Osobni zkusenost, ktera se ma kazdou hodinou/dnem narodit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.6.20 00:10

@Jogrr děkuji za odpověď a radu, neříkám byl bych moc rád za dceru ono jak píšu ofiko mám pouze jedno dítě.

• Nahlásit
  • Citovat
1367
23.6.20 00:22
@Jogrr píše:
Jestli chce devce, tak to chce sex pred ovulaci, tak 2-3 dny.
Osobni zkusenost, ktera se ma kazdou hodinou/dnem narodit.

Blud roku :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
926
23.6.20 00:22

Milujte se a množte se.
Když to nevyjde ještě několikrát, třeba založíš Klapzubovu 11. Nebo aspoň sedmičkove ragby, šestkový volejbal/hokej nebo nejhůř basketbalovou/florbalovou pětku. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.6.20 00:25

@riccius to zas ne ale nechápu proč každý říká tři děti a stop dost jako by to bylo pravidlo.

• Nahlásit
  • Citovat
4867
23.6.20 00:30
@Berry77 píše:
Blud roku :palec:

Nechtel jsem to komentovat, ale zajimalo by me kde tyhlety bludy sirej. Hadam, ze na Sputniku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
926
23.6.20 00:32
@Anonymní píše:
@riccius to zas ne ale nechápu proč každý říká tři děti a stop dost jako by to bylo pravidlo.

Nevím proč jsi tu za anonymu, ale to je tvoje věc.
Já to neříkám. Je to fakt individuální, a záleží co dál a jak se k tomu primárně stačí žena. Vydělávám dost, ale pokud chci dětem dát jisté zázemí a vzdělání, mohu si dovolit max tři a bude to znamenat docela velké uskromnění. Pokud by mi to bylo jedno, tak bych jich mohl mít tak šest. Ale podle mě na jednu ženu až dost, ideální by byly aspoň dvě. A to je zas složitější na proces.
Jestli to chcete oba, nereste, že se 4 dětmi (nebo s vicero) budete trošku vycnivat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3901
23.6.20 01:19

To že mají známý holčičku není inseminací. :lol: inseminací vloží spermie dovnitř a nic víc. Nezkouma se jestli ženské nebo mužské. Pohlaví nijak neovlivnite tak by měla být přítelkyně připravená mít dalšího kluka. Aby ji z toho nehrablo a mela to dítě vůbec ráda… :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.6.20 01:46

@Leviatan je nějaká možnost šance mít tu holčičku?

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama