Přivýdělek při zaměstnání

487
1.10.20 15:16

Přivýdělek při zaměstnání

Krásný den všem,

už dlouho přemýšlím, že bych si finančně přilepšila, neboť můj plat je pro mě nedostačující. Dělám od pondělí do pátku a tak bych měla na práci čas pár hodin o víkendu a 2-3 hodiny ve všední den. Ráda bych dělala něco, co se dá dělat např. přes počítač a nemusela bych někam pravidelně dojíždět. Je tu někdo, kdo si vydělává bokem při zaměstnání? Co to vše obnáší, na co bych si měla dát pozor a kde shánět takový přivýdělek?

Mockrát všem předem děkuji za odpověď. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5194
1.10.20 15:24

No pokud nemáte odbornost na konkrétní věci (překlady, projekty, účto apod.) a nesežene nějakou třeba administrativu apod. po známosti, tak jediný co tady a nebo na netu najdete jsou super čuper výhodné dotazníky a klikání apod. hovadiny a nebo různý MLM jako prodeje kosmetiky, cukrovinek apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
487
1.10.20 15:29

@Cenarius Noo to bohužel nemám. Odbornost mám bohužel úplně někde jinde. :lol: někde jsem narazila na plnění obálek. Dělá to někdo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
14339
1.10.20 15:35

No do pošty se ti teď začnou scházet nabídky všech těch prodejců čehokoliv a vysvětlovat ti jak prodeji strašně vyděláš.

Je to volovina- jedinné na čem se tam dá vydělat je přesvědčít pár lidí hloupějších, než si ty, že mají uvěřit, že se na tom dá vydělat a za tu teoretickou možnosti ti mají dávat prachy.

Jinak pokud máš nějaké dovednosti, co prodáš on-line (správa sociálních sítí, SEO, copywriting, překlady, korektury, analýzy, grafika) tak to samořzejmě jde přes internet. Ale o tom bys asi tušila, že to umíš a neptala se tady, co?

Takže v tuhle chvíli je nejjednodušší si někde pro tebe domluvit úklid - to je mimo pracovní dobu.

Drtivá většina nabídek na práci na doba nebo skvělý snadný přívýdělek na internetu bez větších znalostí je prachobyčejný podvod.

Další možností je vybrat si nějakou činnost, která je prodatelná on-line a kterou sice ještě neumíš, ale naučíš se a postupně to rozvíjet a pak místo úklidu najít kvalifikovanější práci podle toho, kudy ses rozvíjela.

Další varianta souvisí s případnou nahotou a on-line sexem, ale nutno nazant že vůbec netuším jak covid proměnil trh - to budeš muset holt hledat sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
14339
1.10.20 15:35
@meduzka23 píše:
@Cenarius Noo to bohužel nemám. Odbornost mám bohužel úplně někde jinde. :lol: někde jsem narazila na plnění obálek. Dělá to někdo?

to jsou povětšinou podvody, kdy po tobě chtějí zálohu a pak už se neozvou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5194
1.10.20 15:40
@meduzka23 píše:
@Cenarius Noo to bohužel nemám. Odbornost mám bohužel úplně někde jinde. :lol: někde jsem narazila na plnění obálek. Dělá to někdo?

Podvod. Zaplatíš zálohu a dojde ti obálka s tím, jak to máš nabízet dál. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2940
1.10.20 15:41

@meduzka23 nedělám, ale kamarádka skládala vlajky, i plnila obálky, no pak když si to spočitaš, tak pracuješ třeba za 20-50 na hodinu, podle tvojí rychlosti, ale rozhodně pokud nejsi sociální případ, tak já bych to nedělala…

To už mi přijde i lepší nosit letáky do schránek, nebo někomu venčit psa… Popřípadě dělat kuryra…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5205
1.10.20 16:36

Takový privydelek tady shání někdo dnes a denně. Jak bylo zmíněno, pokud nemáš odborný znalosti tak máš jen mizivou šanci něco sehnat. Nějaký obálky apod.jsou většinou podvod, nebo se to absolutně nevyplatí dělat. Porozhlidni se po okolí, třeba na nějakou brigádu narazis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
487
1.10.20 17:02

Dobře, děkuji :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu