Příze - kde kupujete?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1
11.1.22 13:08

Příze - kde kupujete?

Zdravím všechny,
Chtěla bych se zeptat, kde kupujete pletací příze na pletení ci háčkování? Nejlépe kamenné obchody v Praze, popřípadě jestli máte osvědčené e-shopy, tak i ty. Kdyby byly levnější, velice to uvítám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5346
11.1.22 13:13
@nelsie02 píše:
Zdravím všechny,
Chtěla bych se zeptat, kde kupujete pletací příze na pletení ci háčkování? Nejlépe kamenné obchody v Praze, popřípadě jestli máte osvědčené e-shopy, tak i ty. Kdyby byly levnější, velice to uvítám.

fillati, e shop, levné asi ne, ale kvalitní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
11.1.22 13:17

Já mám nejraději Vlniku (vlnika.cz), je to česká firma a má obchod v pasáži Dům u Nováků (projde se z Vodičkovy kolem divadla ABC dozadu). Dá se objednat i na eshopu a pak v obchodě vyzvednout. Je to jeden z mála obchodů, který má i v kamenném obchodě slušné ceny. Pak na internetu ještě třeba mojegalanterka.cz a další. Zkus se zapojit na FB do skupiny Háčkování, tam je spousta dalších tipů na eshopy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
220
11.1.22 13:56

Jedine eshopy, Moje galanterka, U Matušků, Nezbedná klubíčka, Alliobchod, Bambolina, Ganella, zalezi jake prize, v kazde maji neco a ceny slusne. i s postovnym mi to vychazi vyrazne levneji nez v nejblizsi kamenne galanterii. a taky je tam vetsinou daleko vetsi vyber

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat