Příznaky menstruace, ale ta nikde

2.4.17 22:33

Příznaky menstruace, ale ta nikde

Uz se nektere z vas stalo, ze jste mela klasicke predmenstruacni priznaky, ale misto ms se objevily jen unavene sklenene oci, popudlivost, rychlá únava, výtok??? Ted po týdnu se přidala bolest prsou a ms zadna???Test byl negativní před par dny…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9728
2.4.17 23:07

Asi bych zkusila testovat ještě jednou…já mám PCO a ovuluju tak nějak jak kdy - s první dcerou mi pozitivní test vyšel až skoro dva týdny po vynechání MS… je to sranda, taky teď docela čekám, když už to přijde :mrgreen: :mrgreen: zatím teda zpoždění jen tři dny a mám pocit taky, že by to každou chvíli mělo přijít. Tak snad to dojde :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
věřící Marie
2.4.17 23:15

Modli se a Pán ti ji sešle

• Citovat
  • Upravit
1495
3.4.17 00:08

@Veronica89 jj zazivam to prave ted… A test zatim taky negativni… Uz 6 dni meskam a dnes vytok… Ach jo kez by to bylo tehu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.4.17 06:20

Ano, stalo se mi to. Měla jsem týden spožděni, únava, bolest prsou a břicha a po týdnu přišla :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5185
3.4.17 07:38
@Veronica89 píše:
Uz se nektere z vas stalo, ze jste mela klasicke predmenstruacni priznaky, ale misto ms se objevily jen unavene sklenene oci, popudlivost, rychlá únava, výtok??? Ted po týdnu se přidala bolest prsou a ms zadna???Test byl negativní před par dny…

Těžko radit, u mně se takto projevovalo rané těhotenství pokaždé (4×). Ale může být jen opožděná menstruace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1495
3.4.17 07:39

@Marlinka13 Tak dnes teplota 37.00 háááá :dance: :srdce: :mrgreen: a MS nikde :think: že byyy :lol: přeci jen mimísek… už aby byla středa alespoň :zed: prosím o názory co myslíte? :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28893
3.4.17 07:43

@Lenka 81 Myslím, že to vypadá dobře. Ale sama víš, že teplota může spadnout klidně ráno v den MS nebo až v jejím průběhu.
Držím pěsti :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1495
3.4.17 07:57

@Jana206 ach jo… já vím právě… ale mě vždy klesne postupně jako hodinky mám to naměřené opakovaně jde to ve třech dnech na 36.8 pak 36.7 a nakonec 36.5 a dostanu to… :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9728
3.4.17 08:31

@Lenka 81 vypadá to super, moc držím palce, jestli čekáte dvě čárky :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1495
3.4.17 09:18

@KKatka23 po mrtvém porodu a jednom biochemickém těhu… jsme po 5 ti inseminacích… tento měsíc ale ne to by se zadažlo jen s clostíkem doma… to víš že // čekáme… ach jooo a to už dost let… :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9728
3.4.17 12:29

@Lenka 81 ach jo…já to nechápu, proč někomu to takhle nejde. Hrůza co sis musela prožít…to si hned člověk uvědomí, že moje „problémy“ jsou proti těm tvým úplně nulové. Fakt moc držím palce!!! :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1495
3.4.17 12:44

@KKatka23 každé problémy jsou problémy… a´t je to jakýkoliv problém… je to na palici tak nebo tak… :zed: :zed: :zed: :zed: tak bych si přála aby to vyšlo… ach jo… a bylo by to jen za podpory clostíku bez inse… to yb manžel byl hrdý… už tak má pošramocenou psychiku že to nejde a nejde a když už jde přes inse tak nedopadne… :zed: :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9728
3.4.17 13:39

@Lenka 81 no já teď řeším případné třetí těhotenství..obě holky mám císařem v dost krátké době a teď třetí těhotenství šest měsíců po druhé sekci… jako jinak bych se na mimčo těšila, ale hrozně se bojím…nevím vůbec, jak bych zvládla, kdyby se mě nebo mimču něco stalo… :,( chtěla jsem až tak za půl roku znovu otěhotnět no… njn - taky jsme po prvním potratu řešili, že nám nešlo otěhotnět…pak jsem se vdávala a nějak to přestala řešit, po svatbě jsem si měla jít k mudře pro clostyl a najednou to vyšlo. A teď po prvním porodu stačí, aby na mě chlap hodil trenky…Tak třeba taky se u vás zadaří ani nebudeš vědět jak :) bude léto, spousta aktivit a přijde to samo jen s tím clostylem :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama