Pro ty, které právě objevily // listopad 2014

Fotoalbum tématu (33) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Samantha9
Ukecaná baba ;) 1377 příspěvků 04.11.14 18:20
Pro ty, které právě objevily // listopad 2014

Ahoj holky, zakládám diskuzi pro ty, které právě objevily //, abychom si tu mohly psát pocity, příznaky a průběh těhotenství. Já je objevila před malou chvilkou po devítiměsíčním snažení ve svých 31 letech a pokud vše půjde dobře, bude to naše první dítko. Doufám, že se nás tu sejde víc a poplkáme. Jinak jsem testovala teď večer druhý den po vynechání MS a čárka téměř stejně silná jako ta první. Těším se na další těhulky začátečnice :)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 71 Další »
Reakce:
Hello Kitty75
Zasloužilá kecalka 731 příspěvků 04.11.14 18:41

Ahojky, už je tady diskuse Porod červenec 2015 :-). Také ti moc gratuluji :-).
Jinak já jsem 14 dní od KETu a včera jsem byla na krvi a HCG mám 256. Mě bylo v září 30 a mám 2,5 letou holčičku.

Hello Kitty75
Zasloužilá kecalka 731 příspěvků 04.11.14 18:44

@Samantha9
A koukám, že jsi z Prahy, my bydlíme za Prahou asi 20 km :-)

Samantha9
Ukecaná baba ;) 1377 příspěvků 04.11.14 18:50

@Hello Kitty75 Ahoj, také moc gratuluju :D Já jsem z toho pořád vyklepaná a nemůžu tomu uvěřit. Jj jsem naplavenina v Praze :). Snad to dotáhneme do zdárného konce!

Hello Kitty75
Zasloužilá kecalka 731 příspěvků 04.11.14 19:01

@Samantha9
Já jsem taky naplavenina, nic si z toho nedělej :-). Budeme si navzájem držet palce! Já už mám za sebou jedno mimoděložní, ale dle dr. je hodnota odpovídající danému dnu, tak snad to bude OK. Zajdi si zítra na krev a budeš mít stoprocentní jistotu :palec:.

Samantha9
Ukecaná baba ;) 1377 příspěvků 04.11.14 19:12

Možná hloupá otázka, ale to mi vezmou i u nás na gyndě krev? Nechtěl mi vzít krev ani na hormonální profil, tak nevím, jestli se takhle běžně na gyndách bere krev? :D S tím mimoděložním je mi to líto, snad to ted bude v pohodě.. Ještě nás čeká dlouhá cesta, než budeme mít vyhráno.. :)

InExile
Echt Kelišová 8232 příspěvků 04.11.14 19:22

Taky mam dve carky. Testovala jsem naposledy 2.11. A druha carka byla skoro stejne silna jako kontrolni jeste testm zitra at mam dalnice. Snad tam zitra budou. Je mi 31 a bylo by to prvni ditko

Samantha9
Ukecaná baba ;) 1377 příspěvků 04.11.14 19:30

@InExile Jé tak to jsi na tom úplně stejně jako já :D jak se cítíš? Já to nemůžu ještě vstřebat :) Jinak moc gratuluji ke //. Snad nám to dobře dopadne. Jak dlouho jste se snažili?

InExile
Echt Kelišová 8232 příspěvků 04.11.14 19:43

@Samantha9 @Samantha9 snazili jsme rok a pul..ja jsem po laparce mam pco beru metformin. Jeste jsem si pomohla kapkama z jerwbu ptaciho a pila jsem kontryhel. Ty kapky mi posunuli cyklus. Normlne jsem mela ms po 33 a ovulku nekdyokolo 20 dc. Ted jsem mela ovulku snad 13 dc. Uplnyho dusika jsem nasla uz 27.10. a carka rostla..taky na tu cucim ak blazen. Ja si to asi neuvedomuji jsem podezrele klidna jina jsem normalne plasan. Je mi dobre jen me asi v dobe ms bolelo bricho jako na ms. Spatne mi neni obcas se mi, houpne zaludek, obcas brcho zaboli ale nic hroznyho. A co ty?

kittylittle
Závislačka 4456 příspěvků 04.11.14 19:47

Ahoj holky :) hlásím se taky, první // 2.11., další test dnes a už byla silnější, ale ještě teda ne jako ta kontrolní. K dr. zajdu asi někdy příští týden, dle propočtů bych měla být dnes 4+1, tak uvidím. MS jsem měla mít včera a nic, bolí mě teda břicho jako na tu mrchu a docela fest, tak doufám, že se nerozjede :|

a všem potichu gratuluju ;)

radečka 86
Zasloužilá kecalka 930 příspěvků 04.11.14 22:28

:dance: ahoj holky pojdte za nami do skupinky porod červenec 2015

Teruu
Kelišová 5311 příspěvků 05.11.14 06:53

Ahoj holkyy tak i já sem se konečně po víc jak dvou letech konečně dočkala! včera sem našla konečně vytoužené dvě čárky. K doktoroví zatím nechci ještě týden. počkám :)

Samantha9
Ukecaná baba ;) 1377 příspěvků 05.11.14 08:53

@radečka 86 Určitě se k vám do skupiny porod červenec 2015 přidám, díky za pozvání. Holky, jak to prožíváte? Já jsem z toho totál paf, v noci jsem spala jenom tři hodiny :D

Teruu
Kelišová 5311 příspěvků 05.11.14 08:53
@Samantha9 píše:
@radečka 86 Určitě se k vám do skupiny porod červenec 2015 přidám, díky za pozvání. Holky, jak to prožíváte? Já jsem z toho totál paf, v noci jsem spala jenom tři hodiny :D

ted resim to same :D vcera objevene dve carky a spanek skoro zadnej :D a to me ceka nocni

InExile
Echt Kelišová 8232 příspěvků 05.11.14 09:02
@Teruu píše:
ted resim to same :D vcera objevene dve carky a spanek skoro zadnej :D a to me ceka nocni

já taky nák nemužu spát…přitom mi příjde že jsem v pohode…ale to spaní je takový trhaný…nevím no

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 71 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Strach z miliardové pokuty? Deppova ex působí ošuntěle a má zase nového chlapa

Vztah herce Johnnyho Deppa s Amber Heard byl fiaskem, jejich manželství... číst dále >

5 důvodů, proč Tereze H. pákistánský kriminál může ve finále jen prospět

Pašeračka Tereza Hlůšková (22) od soudu v Pákistánu odešla s trestem odnětí... číst dále >