Probiotické kapky BIO GAIA

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
verunka.kliste
Vesmírná mluvilka 32799 příspěvků 98 inzerátů 01.10.10 10:42
Probiotické kapky BIO GAIA

Ahoj, už v nemocnici jsme dostávali probiotické kapičky kvůli problémům s vyprazdňová­ním..nyní jsem je nasadila i doma, protože malou neustále trápily prdíky, kakala cca 4× za den. Od té doby co ji kapičky znovu dávám s prdíky problémy nemáme, ale kakáme 1× denně a to za pomoci např. teploměru, stolička je mazlavá, úplně jako lepidlo. Máte s tím některá zkušenost, je to normální??? Děkuju za rady…

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
martice
Ukecaná baba ;) 1607 příspěvků 01.10.10 10:47

Kapičky jsem malému dávala již od jednoho měsíce asi do sedmého a bez problémů. S prdíky jsme to zvládli celkem v pohodě. Ale stolici po nich měl normální, takže to s kapičkama zřejmě nesouvisí.

Asi bych se poradila s pediatrem. Adam, když měl problémy s vyprazdňováním, tak se mě lékařka ptala na konzistenci stolice a říkala mi, že by ji neměl mít právě mazlavou :think: Tak nevím, asi bych jí radši zavolala. :nevim:

Ajka a Domi
Extra třída :D 14771 příspěvků 01.10.10 11:16

s kapičkama by to nemělo souviset.kojíš nebo je mimi na UM?pokud kojíš zkus více ještě pít plus třeba kompoty,pokud je na UM tak nejspíš mu nesedí.poraď se s pediatrem co dál :wink:

Markittka
Extra třída :D 14598 příspěvků 01.10.10 11:34

S kapkama mám výbornou zkušenost a toto nevím, asi bych spojitost s kapičkama nehledala. to je tak dotaz pro dr. Může to být tím, co jíš nebo piješ ty - teda pokud kojíš.

Dynki
Kecalka 127 příspěvků 01.10.10 12:11

Zkus odsávačku, jestli mimčo nemá rýmu. My kapičky bereme už 2 měsíce taky a tohle se nám objevilo asi před týdnem a s frekvencí je to také stejné. ALe malý je nachlazený, takže podle dr. to je normální, hleny odchází stolicí, protože mimčo neumí smrkat, tak je polyká.

verunka.kliste
Vesmírná mluvilka 32799 příspěvků 98 inzerátů 02.10.10 08:00

holky kojím, zkusím jíst víc kompotů a častěji používat odsávačku, protože je fakt, že Eli teď lehkou rýmku má a nos se ji ucpává…pokus´d to bude přetrvávat příští týden skočíme k doktorovi…díky…

Markittka
Extra třída :D 14598 příspěvků 02.10.10 13:39

Tohle může udělat, pokud piješ hodně mléka.

Marion84
Ukecaná baba ;) 1550 příspěvků 02.10.13 15:27

Ahoj obnovuji tuto diskuzi… Koupila jsem tyto kapky a účinek prý maji cca po 10-14 dnech… Chci se zeptat zda mohu zatím malému kombinovat tyto kapky ( 1 denne ) s espumizanem? Pokud ano, tak kolikrát denně ten espumizan… Jsou nám 2 týdny a prdíky nás hodne trápí…

smilestrawberry
Echt Kelišová 7726 příspěvků 02.10.13 15:29

@Marion84 mužes kombinovat, ale mam pocit, že ta Biogaia jeaž od 1mesice

Marion84
Ukecaná baba ;) 1550 příspěvků 02.10.13 15:32

@smilestrawberry Taky jsem se to dočetla, ale je to po porade z lékárnicí a znama je také má a dává je hned co přišla z porodnice…

miisenka
Extra třída :D 14314 příspěvků 02.10.13 15:34

@Marion84
Ajoj. Kombinujem to takisto. Espumisan som davala uz v porodnici a Biogaiu od 3tyzdna. Stale to pouzivam a malemu je 10 tyzdnov. Espumisan mozes davat pred kazdym kojenim, ono sa ro nevstrebava, takze nicomu tym neublizis.Ked sa maly zacal viac hybat-metelit nohami, tak som zacala davat kazde druhe kojenie. Uvidis sama. A ja som v sestinedeli zobala Espumisan bobulkyeste pre istotu.:-)
Mne na prdaky pomohó i ten Pupik a houpatko. :zed:

miisenka
Extra třída :D 14314 příspěvků 02.10.13 15:35

@smilestrawberry
Je az od mesiaca, ale mne ju pediater doporucil tiez skorej a nic sa nestalo..:-€

Marion84
Ukecaná baba ;) 1550 příspěvků 02.10.13 16:56

@miisenka díky za radu, zkouším všechno mozny… Pupik, teplou plenku na brisko, cvičeni s nozičkami, masirováni, espumisan, ted ty kapky a lehátko s vibracemi budu teprve kupovat… Takže snad to pomůže, je mi ho líto bobánka…

smilestrawberry
Echt Kelišová 7726 příspěvků 02.10.13 16:58

@Marion84 biogaia je dobra, nam zabrala :) tak snad i vasemu drobeckovi pomuže :hug:

Mimimi18
Stálice 72 příspěvků 11.10.13 13:44

I my jsme meli dost problemy s prdíkama a celkove se střevama. Malej měl i zanet ve strevech a to mu byli jen 3 týdny. Hned sme zacli pouzivat Biogaiu a ktomu infacol u kazdeho krmení. Malej byl teda na UM, takže sme i vyměnili UM a nejvíc co pomahalo tak tepla vana. cca 39stupnu i 40, malyho jsem koupala tak 15 min a pak prděl o 106 :-) a Biogaia nam uz zabrala tak za 3 dny, kapičky jsou super, ted už ani nevím co jsou prdíky :-)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Stane se ještě větším miláčkem? Předseda Senátu Kubera přednese novoroční projev!

Čerstvě zvolený předseda Senátu Jaroslav Kubera se toho ani trochu nebojí!... číst dále >

Rebel Limberský: Nařkl slávistického bosse Tvrdíka z ovlivňování zápasu

David Limberský (35) opět potvrdil, že je právem označován za největšího... číst dále >

Články z Ona Dnes

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >