Probiotika jako prevence před dovolenou

4
18.7.19 08:51

Probiotika jako prevence před dovolenou

Dobrý den,

čeká nás cesta do Thajska i s malým dítětem (3 roky). Dočetla jsem se, že je dobré užívat probiotika i jako prevenci před nechtěnými střevními potížemi. Nemáte s tím někdo zkušenosti? Případně jaká probiotika Vám pomohla?

Moc děkuju za odpovědi :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5998
18.7.19 09:03

Před dovolenou v Egyptě (cca ten měsíc) jsem celé rodině - já, manžel a syn(3) nasadila probiotika. Pro syna nějaké ty dětské, myslím od Swissu a nám Biopron.

Příspěvek upraven 18.07.19 v 09:07

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5998
18.7.19 09:06

Duplicita

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
18.7.19 09:10

Mnohokrát děkuji. A byli jste spokojeni?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3720
18.7.19 09:22

My bereme všichni i když jedeme jen do chorvatska, je to prostě změna, vody, jídla… kupuju Swiss

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3785
18.7.19 10:26

Bereme taky vsichni pred jakoukoliv cestou, nejen do JV Asie, nejjradeji kupuju Swiss, ted se prejmenoval na NatureVia.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
18.7.19 10:44

Mockrát všem děkuju! @Kaileee @Ijen @kve-tinka :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32108
18.7.19 21:27

Břišně-střevní potíže jsou mým věrným kamarádem při cestování, ale paradoxně v Thajsku jsem nikdy nic nechytla. A to jsem jako většina turistů jedla na ulici. Nicméně prevencí nic nezkazíš a na zbytek je tu Ercefuryl. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
19.7.19 09:52

Děkuju mockrát! :) @Burj Chalifa

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
535
20.7.19 21:00

My jsme před Thajskem žádná probiotika neužívali, ale nechali jsme se očkovat proti břišnímu tyfu a s sebou jsme si pro jistotu vezli Ercefuryl. Stravovali jsme se tam hlavně v pouličních stáncích nebo malých restauracích a nikdy nám nic nebylo. A to jsme tam každý den pili i různá ovocná smoothie s ledem. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.11.19 21:31

Radeji bych si tedy pred dalsi dobolnou neco koupila, letos jsem to podcenila a dovolena pak stala za…nooo doplatili jsme nato.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34
6.11.19 20:39

Opravdu? Na co jste dojeli? Spatne zazivani?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.11.19 14:11

Ano presne tak, clovek neco spatneho sni nebo vypije tu jejich vodu tam a jede to s nim celou dovolenou :-/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
17.11.19 20:46

Tak neni nadto se pojistit, proto pokazde nez nekam jedeme, jdu se poradit do lekarny a z tech probiotik maji suprovy od Naturevia a vse je prirodni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34
20.11.19 20:29

S tou znackou jsem jeste nemela to stesti se potkat, ale co tak nekde ctu tak si ji chvali. Co me ted napada tak mozna vitamin D bych potrebovala, cely rok jsem travila cele dny v praci v kanclari a ted v zime tomu nebude jinak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama