Probiotika pro dítě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lucik2011
Ukecaná baba ;) 1287 příspěvků 2 inzeráty 03.05.18 08:45
Probiotika pro dítě

Poraďte mi prosím jaká probiotika koupit pro šestileté dítě v nějaké přijatelné formě (ne polykání prášků). Dcera si občas stěžuje na bolest břicha, někdy nechce jíst, jinak závažnější problém nemá a paní doktorka nám právě řekla ať koupíme probiotika, bohužel nedoporučila jaká. Díky všem

Přečtěte si článek: Probiotika

Reklama

Reakce:

novakova.t
Závislačka 3168 příspěvků 1 inzerát 03.05.18 08:52

Jakýkoliv…v lékárně poradi…nebo dávej bily holandský jogurt

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.18 08:54

Od swissu jsou nej.. pouzivame kapsle ale vetsinou jejich obsah vsypnu do jídla

xammy
Kecalka 413 příspěvků 03.05.18 08:56

Kupuju klukum biopron nebo swiss, oboje ve forme cucacich prasku, maji tresnovou prichut a moc jim chutnaji, tesi se na ne jak na bonbon :mrgreen:

blumen
Hvězda diskuse 43019 příspěvků 03.05.18 09:04

Bio Kult (bilozlute), muzes vysypat do jidla, ale lepsi spolknout cele (polyka je i moje 3 leta dcera). Pak delaji myslim i rozpustne ve vode, ale pro mensi deti.

Cim vice kmenu v nich je, tim lepe. V Bio Kultu 14.

Pipet
Generální žvanilka 24028 příspěvků 03.05.18 09:09

Tu kapsli můžeš vysypat a zamíchat třeba do trošky jogurtu, přesnídávky…

chs.jasmin
Kelišová 6965 příspěvků 03.05.18 09:25

@lucik2011

Ahoj,

my momentálně používáme BioGaiu kapky. V nemocnici dceři dávali tabletu, rozdrcenou. Ale na trhu je tak obrovské množství, že určitě lékárně najdeš to pravé.

A trošku mimo tvuj dotaz : Kamarádka třeba velice vychvaluje rybí tuk z Norska - její dcera si také stěžovala na bříško, kolikrát nebyla x dnů na stolici a pak u kakání plakala, druhé dítko zase nespavé a prý se obě srovnaly.
To jen taková vsuvka, kdyby probiotika nezabraly :mrgreen:

lucik2011
Ukecaná baba ;) 1287 příspěvků 2 inzeráty 03.05.18 09:39

@blumen jak je ta tableta velká?

blumen
Hvězda diskuse 43019 příspěvků 03.05.18 10:27

@lucik2011 to je kapsle, klasicka, tak 1cm x 3-4 mm? Ale da se otevrit a vysypat do jidla. Kamaradka vysypava a i tak jim to pomohlo. Treba do presnidavky, jogurtu.

Uživatel je onlineVerun83
Echt Kelišová 8391 příspěvků 33 inzerátů 03.05.18 12:27

Vsechny kapsle muzes vysypat. Nejlepsi bio kult 14 pripadne biopron premium

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Matěj Stropnický a jeho cesta na zámek: Jak káže levicovou vodu a sám hltá víno

Bývalý předseda Strany zelených Matěj Stropnický si pořídil s přítelem... číst dále >

Šlechtová zase jede bomby: Po tragédii v Janově se fotila se zříceným mostem na své dovolené!

Bývalá ministryně obrany Karla Šlechtová (41) má na dovolené na Balkáně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které byste rozhodně neměli omývat před vařením

Takřka každý ví, že si má před jídlem umýt ovoce či zeleninu. Možná vás však... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama