Reklama

Tříleťák mrkání - alergie?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

nini77
Ukecaná baba ;) 1617 příspěvků 10 inzerátů 28.04.18 22:01
Tříleťák mrkání - alergie?

Hezký večer, jdu pro radu. Syn asi čtyři pět dní výrazně mrká. Ptala jsem se ho, nejdřív říkal, že ho oči nebolí, nepálí. Dnes říkal, že „moc ne“. To on takhle bagatelizuje vsechno když mu něco je. Je mi jasný, že fundovanou radu mi dá až doktor, ale třeba ma někdo podobnou zkušenost. Já s alergiemi žádnou zkušenost nemám. Ale teď v posledních dnech je toho pylu tolik, že je prostě všude, venku, doma, prostě všude. Tak si říkám, že to bude tím.
Jenže co teď s tím, abych mu ulevila. Pediatr bude až ve středu. Očního zatim nemáme a mám obavu, že v pondělí na rychlo, před státním svátkem nikde neuspejeme. Takže do lékárny? Ale je to k něčemu? Myslíte, že mi s tímhle poradi a něco doporučí?
Díky moc

Reklama

Reakce:

podaji
Kecalka 391 příspěvků 2 inzeráty 28.04.18 22:14

Mám to samé s 2,5 letym prckem. Věčně mu venku teče z nosu, svědí ho a mne si oči. Mudra taky není na alerkologii jsme objednání až v červnu. V lékárně doporučili fenistil kapky. Tak dávám dle příbalového letáku. Píšou úleva do 3 dnů. Tak uvidíme. Každopádně k mudre pak dojdem. Tak zkus ty kapičky jsou na potlačení alergie, kopřivky atd.

svycarka
Echt Kelišová 7524 příspěvků 28.04.18 22:16

Synovec ma sennou rymu a v obdobi pylu ho oci pali. mozna jako rychla pomoc kapky do oci.

Annabela11
Ukecaná baba ;) 1944 příspěvků 28.04.18 22:28

@nini77 V lékárně určitě poradí…

Rezii
Zasloužilá kecalka 822 příspěvků 1 inzerát 28.04.18 22:37
@nini77 píše:
Hezký večer, jdu pro radu. Syn asi čtyři pět dní výrazně mrká. Ptala jsem se ho, nejdřív říkal, že ho oči nebolí, nepálí. Dnes říkal, že „moc ne“. To on takhle bagatelizuje vsechno když mu něco je. Je mi jasný, že fundovanou radu mi dá až doktor, ale třeba ma někdo podobnou zkušenost. Já s alergiemi žádnou zkušenost nemám. Ale teď v posledních dnech je toho pylu tolik, že je prostě všude, venku, doma, prostě všude. Tak si říkám, že to bude tím.
Jenže co teď s tím, abych mu ulevila. Pediatr bude až ve středu. Očního zatim nemáme a mám obavu, že v pondělí na rychlo, před státním svátkem nikde neuspejeme. Takže do lékárny? Ale je to k něčemu? Myslíte, že mi s tímhle poradi a něco doporučí?
Díky moc

Dcera mi to dělala půl roku. Byl to tik, zlozvyk. Bála se narozeni bratra. Zmizelo to. Dr poradila si toho nevšímat. Ale musíte nejdřív vyloučit samozřejmě jiné věci.

nini77
Ukecaná baba ;) 1617 příspěvků 10 inzerátů 28.04.18 22:42

@Rezii no to mě nestraš :,(. Já mám před maturitou, stres jak blázen. Určitě se to přenáší i na něj. Snad budu i doufat v tu alegii :,(.
Zítra ráno zajedu do lékárny, snad pomůžou
Díky všem :kytka:

Rezii
Zasloužilá kecalka 822 příspěvků 1 inzerát 28.04.18 22:46
@nini77 píše:
@Rezii no to mě nestraš :,(. Já mám před maturitou, stres jak blázen. Určitě se to přenáší i na něj. Snad budu i doufat v tu alegii :,(.
Zítra ráno zajedu do lékárny, snad pomůžou
Díky všem :kytka:

Neblbni, alergie je nafurt a otravná. My ji máme všichni a mrkáním se neprojevuje. Oči by byly rudé a svedily by. Já to tipují na ty nervy ale ono to zmizí samo až bude klid! Zajdi na oční, nech mu změřit oční tlak, zjistí jestli vidí a pokud ok, pust to z hlavy.

nini77
Ukecaná baba ;) 1617 příspěvků 10 inzerátů 28.04.18 22:48

@Rezii ach jo

Rezii
Zasloužilá kecalka 822 příspěvků 1 inzerát 28.04.18 23:12
@nini77 píše:
@Rezii ach jo

Klid, myslím že o nic moc nejde. Až se to u vás uklidní, přejde jo to, pokud je to ono.

Markéta80
Hvězda diskuse 39334 příspěvků 28.04.18 23:39

@nini77 syn to měl, na neurologii prý že tik :roll: a pak doktorka na očnim koukla a hned jestli je syn alergik což je a prý tam má alergický zánět, dostal kapky a do pár dní ok ;)

Jirka_765
Ukecaná baba ;) 1881 příspěvků 29.04.18 00:13

To nebude alergie: Možná nevěří vlastním očím nad „výchovnými“ metodami, kterých se jim dostává. :think:

gerose
Echt Kelišová 9125 příspěvků 29.04.18 07:57

@nini77 taky bych to viděla jako tik. Synovec i dcera si tím prošli taky. Jako reakce na nějakou situaci se kterou si nevěděli rady

nini77
Ukecaná baba ;) 1617 příspěvků 10 inzerátů 29.04.18 08:19

Má je trochu zarudlé a takove jakoby zatáhlé. Nechci kazit radost Jirka765, ale vidím to na tu alergii a věřím, že on to myslel jen jako nejapný vtip.
Jedu teď do lékárny, díky všem.

luci.no
Kecalka 331 příspěvků 29.04.18 09:11

@nini77 Nosí sluneční brýle? Mě osobně hodně pomáhají - nepálí mě oči z ostrého slunce a částečně zamezí vlétnutí pylu do oka.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama