Po orgasmu mám strašnou bolest hlavy

Anonymní
26.11.19 07:36

Problém, když mám orgasmus.

Omlouvám se za anonym, ale jinak prosim smazat, intimní informace. Ráda bych se zeprala, jestli měl někdo stejný problém jako já a jak ho řešit hlavně. S přítelem spíme spolu každý den. Minimálně 3× do týdne, ale to je nejmenší intenzita. Při orálním sexu mám velmi silné orgasmy. Nikdy nebyl žádný problém. Teď 3 dny po sobě, vždy po orgasmu nastoupí krutá bolest hlavy. Nikdy se mi toto nestalo. Včera to bylo, jako bych měla hlavu ve svěráku a pritom bolela jen jedna půlka hlavy, bolest jakoby cestovala, dopředu, dozadu hlavy a i do ucha. Musela jsem se z toho vyspat, teď už je to dobré. Ale je to strašně nepříjemné, přijde orgasmus a hned po něm rato hrozná bodava bolest půlky hlavy. Ráda bych uvítala s tímto jakoukoliv zkušenost, pokud to bude přetrvávat, budu muset jít k doktorovi a řešit to. Dekuju za každou odpověď.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
26.11.19 07:37

Omlouvám se za chyby. Píšu z mobilu.

• Nahlásit
  • Citovat
5032
26.11.19 08:14

Resila bych to s dr hned. Bolest hlavy neni sranda. Znamou takto bolela hlava (ne jen po sexu) a mela nakonec krvaceni do mozku, praskla ji nejaka ceva. Nechci te ale strasit. Kazdopadne pokud je orgasmus tak silny, dava to asi zahul necemu v hlave. Zajdi k dr hned ;) a asi bych se do te doby orgasmu vyvarovala…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
446
26.11.19 08:18

Je to jeden ze spoustecu migreny. Nekomu zacne migrena po cokolade nebo treba po cervenem vinu. Lide vypozoruji, co je spoustec a pak se tomu snazi vyhnout. Objevuje se nenadale, takze co driv nevadilo, ted muze vadit. Ale muze to byt taky dehydrataci, takze bych zkusila lepsi pitny rezim. Taky z vydychaneho vzduchu v mistnosti, tak nejdriv vyvetrat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
10689
26.11.19 09:27

Tipuju že to bude od krční páteře - někde tam bude něco zatuhlého a orgasmus to celé jen posílí a ještě více rozhodí. Zašla bych na fyzioterapii, nechala si to zkontrolovat, rozmasírovat a nechat si doporučit vhodné nápravné cvičení.

Do té doby nos na krku venku šátek a nech si krk a ramena mazat něčím na zatuhlé svaly.

Zajít k lékaři a nechat vyloučit horší příčiny samozřejmě taky je dobrý nápad, i když mrtvička je vcelku nepravděpodobná a vypadala by jinak a migréna taky má trošičku jiný profil - ale takhle po internetu samozřejmě nejde vyloučit ani jedno.

A ne - není potřeba se u lékaře stydět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.11.19 12:39
@Ou píše:
Tipuju že to bude od krční páteře - někde tam bude něco zatuhlého a orgasmus to celé jen posílí a ještě více rozhodí. Zašla bych na fyzioterapii, nechala si to zkontrolovat, rozmasírovat a nechat si doporučit vhodné nápravné cvičení.

Do té doby nos na krku venku šátek a nech si krk a ramena mazat něčím na zatuhlé svaly.

Zajít k lékaři a nechat vyloučit horší příčiny samozřejmě taky je dobrý nápad, i když mrtvička je vcelku nepravděpodobná a vypadala by jinak a migréna taky má trošičku jiný profil - ale takhle po internetu samozřejmě nejde vyloučit ani jedno.

A ne - není potřeba se u lékaře stydět.

Ta bolest byla opravdu velká a jen půl hlavy. A přešla, až když jsem ji zaspala. Ale jinak mě sama od sebe bolíva hlava úplně minimálně, netrpím na to, alev teď 3× po tom orgasmu, to bylo maso, z ničeho nic, hlava jak střep, opravdu velká bolest a jen půlka hlavy, žádné zvracení a dnes o tom ani nevím. Ale mám steach, že se to bude opakovat. Vím, že kdyby byl sex bez orgasmu, nestane se to, vyloženě to spouští :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
235
26.11.19 13:25

Měla jsem to stejně a cítila jsem ze to vychází od krční páteře a postupně přes celou hlavu až k celu. Ukrutna tepajici bolest a přešlo to třeba až druhy den..no hrůza :roll: Já jsem teda přesvědčena ze u mě to byla i psychika - nebyla jsem ve vztahu spokojena, neustále mě tehdejší partner vytáčel do bela… nicméně jsem zasla na masaz k jedné velmi dobre maserce, ta se zaměřila na tu oblast krční páteře a já cítila úlevu hned po první masáži. Opravdu mi ten krk vzala detailně. No byla jsem tam asi třikrát a cca po měsíci bolesti odeznely..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.11.19 14:14
@sophie11 píše:
Měla jsem to stejně a cítila jsem ze to vychází od krční páteře a postupně přes celou hlavu až k celu. Ukrutna tepajici bolest a přešlo to třeba až druhy den..no hrůza :roll: Já jsem teda přesvědčena ze u mě to byla i psychika - nebyla jsem ve vztahu spokojena, neustále mě tehdejší partner vytáčel do bela… nicméně jsem zasla na masaz k jedné velmi dobre maserce, ta se zaměřila na tu oblast krční páteře a já cítila úlevu hned po první masáži. Opravdu mi ten krk vzala detailně. No byla jsem tam asi třikrát a cca po měsíci bolesti odeznely..

Děkuji za reakci, s partnerem jsme spolu velmi v pohodě, psychika asi ne, ale bolesti úplně přesné, které popisuješ. Třeba to fakt bude od té páteře

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama