Problém při milování....ze stresu?

Anonymní
1.3.21 09:13

Problém při milování....ze stresu ???

Dobrý den,

nebudu dlouze chodit kolem horké kaše, rovnou napíšu, co mám za problém. Třeba mi poradíte nebo máte podobnou zkušenost.

Asi tak před 4 týdny se mi po milování s přítelem rozjel zánět a trochu i krvácelo. Šla jsem na gynekologii, doktorka mi dala tabletky na týden a řekla mi, že mám na čípku nějaký nezralý epitel či co a že tím pádem po sexu mohu trochu krvácet. Doporučila mi používat lubrikační gel.

Dva týdny tedy nebylo nic, protože pár dní po dobrání tabletek se dostavila očekávaná mensturace. Po dvou týdnech a něco jsme při milování tedy použili i lubrikant, asi byla chyba, že jsme použili jakýsi parfemovaný´, protože to bylo naopak horší než lepší, šíleně to pálilo a přítel se přes moji bolest ani nedostal pořádně dovnitř. Tak jsem si řekla, že za to může asi špatný výběr lubrikantu a že to příště už bude lepší.

Nebylo…Za týden jsme se pokoušeli znova. Přítel pořídil lubrikant, který příjemně chladil a vůbec byl takový příjemný k pokožce a já měla pocit, že by to mohlo konečně jít. Nejdřív to zkoušel prsty a vypadalo to, že jsem uvolněná a spousta místa, že by to mohlo jít. Ale zase nic. Vůbec se nemohl dostat dovnitř. Jsem zvyklá, že to občas bolí, ale pak se dostane dovnitř a už je to fajn. Tentokrát zase nic. Bolí to tak moc, že se asi ještě víc zatnu, že už to pak nejde vůbec…

Kde je tedy problém? Doktorka krom toho zánětu nic nenašla. Mám takovou teorii…Řešíme teď v rodině jednu dost zásadní událost velmi smutného rázu, která tak nějak stresuje všechny. Jsem zatlá ze stresu? Nebo je to tím, že dlouho nic nebylo a časem se to zase spraví?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7441
1.3.21 09:32

Těžko říct. Může to být psychikou, může to být nevyřešeným gynekologickým problémem. Rozhodně po infekci není vhodné používat parfemovaný nebo chladivý lubrikant. Zkuste nějaký obyčejný. Jinak bych zvážila další návštěvu gynekologie, jestli je zánět zaléčený.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
1.3.21 19:38

Určitě bych zjistila, jestli po všech gynekologickych stránkách jsi v pořádku. Taky je možný, ze to je psychikou.
Měli jsme v rodině “problém”, který nás trápil všechny a hlavně bezmoc. nemela jsem pak nějaký čas vůbec chuť na sex, když už konečně, tak to bylo šílený, vůbec to neslo a taky jako tvůj případ. Pak jsem tenkrát odjela asi na 14 dovolenou, uklidnila jsem se a svěřila se kamosce. Přijela jsem z dovoleny, byla jsem uvolněna a bylo to super. :cert:
Taky jsem četla o nějakých kapickach a ty té pak poradně rozpálí. Byly tam i kladný recenze na to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7441
1.3.21 21:35

@lucik1410 Španělské mušky? No, nenazvala bych to „pořádně rozpálí“, ale vyzkoušet je může každý. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
2.3.21 09:24

@Petule030
Asi ano :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.3.21 07:01

Omlouvám se, že odpovídám až teď. Měli jsme úmrtí v rodině a nebyla na nic moc nálada. Děkuji moc za rady. Nakonec to vypadá, že už to postupně bude zase fungovat. V mém případě asi opravdu hraje velkou roli psychika a schopnost se uvolnit.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat