Problém s MS, cystami a početím

14.1.20 16:11

Problém s MS, cystami a početím

Ahoj holky, dost často si tu čtu vaše rady a tak jdu jednou pro radu i já osobně. Mám problémy s cystami na vaječnících a po konzultaci s doktorkou se snažím s přítelem otěhotnět. Poslední MS jsem měla od 19.11.-25.11. Mívám ji dost silnou a to byl i tento případ. Ale pak jsem měla měsíc na to zpoždění dva týdny a pak jsem 4 dny jenom špinila. Je mi nevolno, přijde mi že se mi zvětšují prsa, bolest v podbřišku, ale dnes jsem si dělala první tt a je negativní. Občas se mi MS zpozdí když mám zrovna cystu, ale pak to mám vždy silné a bolestivé a tady o tom jsem skoro nevěděla. Myslíte si, že je čas jít k doktorce? Na můj vkus tam chodím už dost často :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

139
14.1.20 16:23

Cystu jsem měla jednou potvrzenou, před Vánocemi..Vzhledemk tomu, že se s přítelem také snažíme o mimi a bohužel 8 měsíců nic, nevím kde hledat chybu, podle dr jsem v pořádku, ale od té poslední cysty mi přijde, že mi tam stále něco roste, po MS mám bolesti stejné jako při zjištěné cystě. Takže být na Tvém místě neváhám a jdu k Dr.. ať už je to cokoli nebo nic, lepší zajít :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.1.20 16:33

@Drndadvě
No v únoru to bude rok co se snažíme, ale už před tím jsme nepoužívali ochranu. Doktorka už na mě kouká jako na hypochondra, protože mi je každou chvilku špatně z cyst. Za měsíc bych měla jít na běžnou prohlídku, tak nevím jestli počkat nebo jít rovnou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
139
14.1.20 16:48
@BarčaM1 píše:
@Drndadvě
No v únoru to bude rok co se snažíme, ale už před tím jsme nepoužívali ochranu. Doktorka už na mě kouká jako na hypochondra, protože mi je každou chvilku špatně z cyst. Za měsíc bych měla jít na běžnou prohlídku, tak nevím jestli počkat nebo jít rovnou

Mám tu stejnou zkušenost. Přišla jsem s bolestí podbřišku a dr mě řekla, že nic nevidí..po týdnu byla cysta na světě. Takže já bych se vyprdla na to, jak na mě dr kouká a opravdu bych šla. Je to přeci Tvé zdraví a dr je tu pro Tebe. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.1.20 16:50

@Drndadvě
Dobrá tedy. Stavím se tam :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu