Těhotenský test z dm, dělá duchy?

12.1.20 18:21

Holky vidite tam neco? Prosim o nazor.

Test delany dnes, v patek jsem dostala ms a ale dnes uz vubec nic tak sem testovala. Je to test z dm :nevim: :roll: jednu sem trochu upravila stiny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
12.1.20 18:23

@Ee.eliskac nejaka carka tam je..otazkou je, jestli po tom krvaceni, nejde jen o klesajici hcg..zkus zitra..pokud bude carka silit, nadeje je

• Nahlásit
  • Citovat
6397
12.1.20 18:23

Ja tam vidim jasnyho ducha ;) Podle me do dvou dnu zesili!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2611
12.1.20 18:26

Vubec nic nevidim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.1.20 18:27
a mam koupit tenhle samej ? U nas v dm maj uz jenom pepino. Tak nevim. @Anonymní píše:
@Ee.eliskac nejaka carka tam je..otazkou je, jestli po tom krvaceni, nejde jen o klesajici hcg..zkus zitra..pokud bude carka silit, nadeje je
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
240
12.1.20 18:27

Máš tam ducha. Buďto bude po dvou dnech vidět nebo ne. Pak to bylo biochemické těhotenství. Testuj v úterý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11600
12.1.20 18:29

@Ee.eliskac já bych použila stejný test, ale jestli nemají, tak i to Pepino, taky tam čárku vidím, zkus zítra vydržet a testuj opravdu až v úterý

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.1.20 18:31

@stinga holky a zitra rano to nema jeste cenu? Ja delam v pyro provozu a je to tam nebezpecny abych jeste neudelala v praci nervozni nejakej pruser :roll: a neprijde vam divny ze sem to na dva dny dostala? :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.1.20 18:33

@Ee.eliskac pockala bych do úterý. Dřív ne, může to vydržet nebo to mohlo odejít. Stejně s tím nic neudělaš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11600
12.1.20 18:34

@Ee.eliskac ale zítra ráno to může vypadat stejně jako dnes a nebudeš z toho moudrá, za 2 dny už poznáš, jestli je čárka opravdu silnější nebo nic

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2715
12.1.20 18:37

@Ee.eliskac
Taky vidím :potlesk:
Měla jsem to stejně ale já jen hnědě špinila - jen na toaleťák (nyní jsem 13tt) Pokud to byla hnědá krev viděla bych to ještě nadějně pokud už světlá, klasická tak bych to moc nadějně neviděla :(
Udělej test v úterý ale je mi jasné, že budeš testovat i zítra a za mě bych si koupila mamatest ten je nejlepší :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
747
12.1.20 18:38

@Ee.eliskac vidím, a jak moc byla MS silná? Možná šlo o nidační krvácení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.1.20 18:44

@Lucie1906 v patek jak kdybych to normalne dostala ale od vcera odpo uz slabnuti a dnes ani kapka :nevim: nikdy jsem to jen dva dny nemela :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.1.20 18:51

Vidím jasně ducha. Přeju ti aby to vyšlo. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
240
12.1.20 18:58

Podle všeho si otěhotněla jen je otázka jestli to neodešlo s MS. Nidační krvácení to nejspíš nebylo. Zkus v úterý. Zítra to vydrž.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama