Slábnoucí čárka na tt

Anonymní
11.1.20 10:06

Slábnoucí čárka na tt

Ahoj holky,
vím, že to asi není nic pozitivního, ale je tu někdo, kdo zažil slábnutí čarky na tt a přesto to dobře dopadlo?
Před 2 dny jsem měla lehce narůžovělý výtok, u dr vše v pořádku, dutinka 2 mm, nasazen utrogestan a ascorutin. Od té doby v pořádku, bez špinění. Dnes mi to nedalo, udělala jsem test a výsledek vidíte níže :(
Je ještě nějaká možnost, že to bude ok?
Děkuji a krásný víkend.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
11.1.20 10:07

Ještě doplním, že cykly mám 30-31 dní..

• Citovat
  • Nahlásit
17324
11.1.20 10:11

Slabnouci carka nevesti nic dobreho. Chapu, ze jses smutna, ale to je priroda. S mimcem asi nebylo neco v poradku a je lepsi, aby to odeslo ted, nez abys to musela resit v 10tt a vyse.

Paklize ti neni 40+ nebo se nesnazite 5let a tohle je prvni pozitivni test, tak to zkus brat jako soucast snazeni se. Alespon mas jistotu, ze ovulujes, vse funguje jak ma a brzo se zadari znova.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.1.20 10:17
@warita píše:
Slabnouci carka nevesti nic dobreho. Chapu, ze jses smutna, ale to je priroda. S mimcem asi nebylo neco v poradku a je lepsi, aby to odeslo ted, nez abys to musela resit v 10tt a vyse.Paklize ti neni 40+ nebo se nesnazite 5let a tohle je prvni pozitivni test, tak to zkus brat jako soucast snazeni se. Alespon mas jistotu, ze ovulujes, vse funguje jak ma a brzo se zadari znova.

Tomu všemu rozumím, spíš mě zajímalo, jestli má někdo zkušenost opačnou.
5 let se nesnažime, snažime se rok, mám za sebou mimoděložní a ZT, to, že ovuluju vím. Jestli funguje vše, jak má, tomu už nějak přestávám věřit…

• Citovat
  • Nahlásit
3416
11.1.20 10:23

Ahoj, stalo se mi to také a nedopadlo to. Ale za 2 měsíce se zadařilo a dnes nám tu běhá 3 letá čertice :) Hlavu vzhůru :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17324
11.1.20 10:24
@Anonymní píše:
Tomu všemu rozumím, spíš mě zajímalo, jestli má někdo zkušenost opačnou.
5 let se nesnažime, snažime se rok, mám za sebou mimoděložní a ZT, to, že ovuluju vím. Jestli funguje vše, jak má, tomu už nějak přestávám věřit…

chapu, to pak hodne zamrzi.

Taky jsem obrecela slabnouci carku. Bylo mi v te dobe 38 a snazili jsme se o druhe. No, odeslo to po asi 3 tydnech samo od sebe. Tim nechci rict, ze se ti stane to stejne, ale je to dost pravdepodobne.

Pak bylo u nas ticho po pesine nejakych 19m, ja to uz vzdala, bylo mi 39 a zacala jsem planovat navrat do prace. No a BUM! ted mi spi v naruci novorozeny chlapecek.

Takze nevzdavat se, snazit se, ale myslet i na jine veci. Ono kdyz se clovek az moc snazi, tak to je obcas kontraproduktivni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9483
11.1.20 10:26

Bohužel, slabnouci čárka značí, že je to špatné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.1.20 10:41

Ahoj to sem měla v listopadu tt pozitivní a nakonec čárka byla obden slabší pak asi po týdnu negativní tt bylo to takzvaně biochemické těhu bohužel ale stává se to.. Ženský kolikrát otom ani nevědí neboť to odejde s MS.. Taky bych to nevěděla kdybych netestovala před Ms :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
2962
11.1.20 10:49

Ahoj, jak píšou holky, slábnoucí čára není nic dobrého. Mělo by se testovat stejným testem.
Já testovala dr.max a mamatest a pak taky čárka byla na mamatestu slabší ale na maxu silnější, možná méně barviva. To jsou moje testy v den ms a 1.den opožděná ms. Nyní jsem ve 13tt
Ale už máš opozdenou ms docela dlouho a na testu už by měla byt dálnice :hug: :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43
11.1.20 10:57
:(
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1376
11.1.20 11:39

A testovala jsi vždy z ranní moči? Nebo nebyla jsi víc zavodněná(napitá)? Jeden slabší test může být náhoda, ono vylučování hcg do moči není konstantní. Ještě bych nehazela flintu do žita, i když samozřejmě, takhle na začátku to celkem často nedopadne…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34476
11.1.20 13:47

No, tak ja si asi po 14 dnech po vynechani a 3 udelanych testech, kdy to bylo jasne, udelala nejaky zbyly (naposledy v zivote) a carka byla slabsi, ted 34tt. Takze u me jednoznacne malo barviva. A vubec ty testy oproti dobe, kdy jsem cekala staršího (9let), jsou nejake shitovejsi :roll:

Jinak nechapu tu posedlost temi plutky z testu. Zbytecne se vynervujete blbostma. Drzim palce, samozrejme, a pokud to nevyjde, pri pristim snazeni prestan mudrovat a placat penize za milion testu :hug: stejne to neurychlis ani neposichrujes…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.1.20 14:25

Holky diky za reakce… jasny, stejny test, ranni moc.. jen me trapi zanet mocaku, beru atb, utrogestan a ascorutin… ale to asi ovlivneny nebude… ve ctvrtek jsem byla u dr, byla tam 2 mm dutinka, v utery jdu zase, tak se uvidi. Budu si drzet pesti, zazraky se deji :srdce:

Jo a k dotazu, proc si delam takto testy… kdyz dvakrat zazijete zklamani u doktora, tak na to pripadne treti chci byt trochu “pripravena”, takle se tam pripadne v to utery uz neslozim, protoze to svym zpusobem “cekam”. Kdo nezazil, nepochopi :-)

• Citovat
  • Nahlásit
3346
11.1.20 15:17

Se slábnoucí čárkou nemám zkušenost. Mě se přihodilo, že se rovnou po pár dnech ztratila a po dalších pár dnech přišla ms. Dokud je test pozitivní, neztrácej naději. Nikdy nevíš.. držím palce :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.1.20 11:10

Dekuju, holky.. uvidime, zatim se nic nedeje :think:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie