Funguje Postinor po 48 hodinách?

Anonymní
10.1.20 22:08

Nevzala jsem si prášek po moc pozdě?

AhojTak, prosím Vás o radu:)
4 dny jsem si nevzala antikoncepci. A zjistila jsem to až po nechráněném pohlavním styku a přítelem, bylo to podle mých výpočtu den před ovulaci. Postinor jsem si vzala až po 48 hodinách. Bude fungovat? A mam dal brát antikoncepci?
Děkuju :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1089
10.1.20 22:16
@Anonymní píše:
4 dny jsem si nevzala antikoncepci. A zjistila jsem to až po nechráněném pohlavním styku a přítelem, bylo to podle mých výpočtu den před ovulaci. Postinor jsem si vzala až po 48 hodinách. Bude fungovat? A mam dal brát antikoncepci?
Děkuju :)

S každou hodinou po sexu je šance vetsi a větší..
Doporučuji neber antiko, když ho neumíš brát.
Jen si děláš v sobě hormonální bordel.
A po postinoru moje kamarádka stejně otěhotněla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1799
10.1.20 22:44
@Anonymní píše:
Děkuju :)

Moje sestra po postinoru také otěhotněla a to si jej vzala do 12, hod., tak na to nespoléhej a dej si upozornění do mobilu ať nezapominas brát antikoncepci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20749
10.1.20 22:46

Boha jeho, jak můžeš zapomenout antinu 4 dny :zed:  :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1799
10.1.20 23:32

@stinga A ještě to zjistit až po nechráněném sexu :think: :zed: :D :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400
10.1.20 23:39

A neni ta verze trochu jina?…,,Tak, chci otehotnet, ale aby to vypadalo nenapadne. Takze se holky ptam, ctyri dny jsem si nevzala prasek, po nechranenem sexu jsem pockala tech 48 hodin doporucenych, jakoze jsem zacala panikarit, tak jsem pred budoucim, vysnenym tatinkem letela i pro pilulku,,po,, at to ma vetsi efekt na oko.Co myslite, mohlo se zadarit?.Kdyby to bylo moc podezrele, vymluvim se na prujem, zvraceni a antb :think:.,,..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.1.20 23:46

@wildcherry proč by to mělo být nenapadne. Kdybych chtěla otěhotnět řekla bych to rovnou. Jen jsem byla teď v nové práci do 23:00 par dni po sobě a úplně mi to vypadlo.. nechci otěhotnět, to opravdu ne. A prášek po jsem si vzala hned jak jen jsem mohla.. a omlouvám se tedy za hloupé téma :( děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
24400
11.1.20 00:10
@Anonymní píše:
@wildcherry proč by to mělo být nenapadne. Kdybych chtěla otěhotnět řekla bych to rovnou. Jen jsem byla teď v nové práci do 23:00 par dni po sobě a úplně mi to vypadlo.. nechci otěhotnět, to opravdu ne. A prášek po jsem si vzala hned jak jen jsem mohla.. a omlouvám se tedy za hloupé téma :( děkuji

Tak, spousta zen ma sklon to takto poruznu navliknout. V tom pripade, pokud ti to projde, si priste takovou vec hlidej, prace do pulnoci neni neco, na co se da vymlouvat. Ovlivnujes svou nezodpovednosti i budoucnost pritele. Neber to prosim zle, ale tak to proste je :kytka:.A stejne se mi nechce verit, ze pri sexu ti necvaklo, ze si nekolil dni nemela prasek, je to prece propojeny.Dej si upominku na mobil a mas to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.1.20 18:14

Postinor jsem vzala do 12 hodin po nechráněném sexu a nepomohl..Zůstala jsem těhotná..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1595
29.1.20 19:53

@tehulka -2008 To mi nerikej! Ja uz mam tri dny zpozdeni!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.1.20 20:23

No nějak jsme se zapomněli, do 12 hodin jsem užila postinor, jelikož všude psali že je proti početí při užití do 24 hodin.Bylo to jen jednou, jinak byl styk bezpečný, a stejně jsem otěhotněla. Takze za mě postinor nula bodové. Ale možná u tebe to bude jiný…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat