Otěhotnění během menstruace

Anonymní
11.1.20 11:36

Otěhotnění během menstruace

Ahoj holky, chtela jsem se zeptat, jestli jste nektera otehotnela behem mestruace. Meli jsme s pritelem rano nechraneny styk a on ejakuloval do me, mam dnes treti den menstruaci, neberu zadnou antikoncepci. Je mozne takto otehotnet? Stalo se to nektere z vas? Premyslim o postinoru, ale nechci plasit, preci jen anatomicky je temer nemozne otehotnet pri menstruaci, Cyklus mam pravidelny 26 dnu, jindy behem cyklu provozujeme prerusovanou souloz a kdyz chceme mimo plodne dny naplno, tak zavadime pharmatex.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1089
11.1.20 11:47

A co používat kondom..další kdo si koleduje o malér.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19657
11.1.20 11:48

A ty víš, co jsou tvé plodné dny? Pokud víš, kdy máš ovulaci, tak je jednoduché si spočítat, zda k otěhotnění může dojít. Pět dní před ovulací je to skoro zázrak, šest dní a více už prakticky vyloučené. Možné to samozřejmě je, já otěhotněla ze sexu 4.den cyklu, ale mám ovulaci už 9.den při 28 denním cyklu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1022
11.1.20 11:51

Ahoj, nechci strašit, mám kamarádku která tak otěhotněla, říkala mi že ještě krvácela takže řekla příteli že nemusí mít strach, má přece ještě menstruaci, no a bum. Pak šla na potrat, protože ještě studovala a celkově se na mimčo necítila. Jinak nevím jestli je možné otěhotnět přímo při menstruaci, ale tady jde spíš o to že spermie dokáží čekat na vajíčko i 5dni a je spoustu holek které mají ovulaci hned pár dní po menstruaci. Jako šance není moc velka ale pokud o dítě opravdu nestojíš, prášek si radši kup.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
131
11.1.20 12:04

Jsem teď ve třetím trimestru, podle ultrazvuku v prvním trimestru to vypadá, že jsem otěhotněla během menstruace, nějaký 3.-5. den, nevím přesně. Jako sex tam byl, takže možné to je. Hleděla jsem na to jako puk :-) Takže s metodou plodných a neplodných dní jsem skončila, stačí když se jednou posune ovulace a voilá je to tam :-) Takže možné to je, nejsem jediná, které se to stalo. Počkala bych na menstruaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.1.20 13:08

Moje máma mě pocala taktéž když končila ms

• Citovat
  • Nahlásit
59
17.1.20 11:30

Já den před menstruací :lol:

• Citovat