Reklama

Problém s pračkou - sponka pod bubnem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pavla1sv
Povídálka 36 příspěvků 27.12.16 11:37
Problém s pračkou - sponka pod bubnem

Ahoj maminky a tatínkové, dnes se nám stala nepříjemná věc - malá mi hodila sponku do vlasů pod buben pračky (s vrchním plněním). Je nějaká možnost, jak se tam dostat- nemáte zkušenost? Bojím se, že když to zapnu, tak se ta pračka rozbije :,(. Ta sponka je rozevřená a jde tam slyšet, když točím bubnem dokola.
Moc děkuji za jakoukoli užitečnou radu.
 Pavla

Reklama

Reakce:

beruska9
Extra třída :D 10566 příspěvků 27.12.16 11:38

Rozebrat, jestli nezvladnete sami, tak volat opravare…taky jsme meli ;)

pavla1sv
Povídálka 36 příspěvků 27.12.16 11:40

Jejda, tak to bude zajímavé - jsem s malou sama a pračku jsem nikdy nerozebrala. Asi tedy nezbude nic jiného než zavolat opraváře. Snad bude někdo mezi svátky ochotný přijít.

Zuzva
Kecalka 118 příspěvků 27.12.16 12:51

Kdyz jsem mela jeste tuhle horni pracku tak jsem to delala takhle: 1) zkus jestli ti pujdou vyndat ty vnitrni plastove dily (me sli), pod nimi byva dira a tu sponku zkusit tudy vyndat (zkusit treba magnet).

1. pokud to nepujde, tak jsem na buben z venku chytla treba rucnik a (v zavirani bubnu ho na fest prichytis) a protocila buben (jde to ztuha, ale jde

stonožka12
Kecalka 476 příspěvků 7 inzerátů 27.12.16 13:15

My jsme na pračce s vrchním plněním měli takový kulatý otvor dole u podlahy, tím se šlo dostat do toho prostoru pod bubnem. Jinak opravdu zavolat opraváře, nestojí to za to zrušit si pračku.

Black Cat
Kelišová 6518 příspěvků 27.12.16 18:29

@pavla1sv Co zkusit magnet do bubnu, zavřít buben a pootočit… jestli se nezachytí tím magneten… :think:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Člověk bez titulu? „Póvl, který by měl chcípnout,“ řekla učitelka z Vysočiny

Měla jít dětem příkladem a vést je ke vzdělání. Učitelka z Vysočiny to ale... číst dále >

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama