Reklama

Holky, máte někdo sušičku LG?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

teepe
Zasloužilá kecalka 753 příspěvků 26.12.16 16:33
Holky máte někdo sušičku LG?

Holky máte některá tu hybridní sušíčku od LG? zrovna vybírám, konečně budu mít místo v koupelně… jste spokojené? nesráží vám prádlo? poznáte to na spotřebě? kdyžtak poradte typ s kterým jste spokojené…

Reklama

Reakce:

Jogrr
Závislačka 4201 příspěvků 26.12.16 16:44

Mam ji od srpna, presny typ nevim, musela bych kouknout. Mam v kompletu a stejnem designu i s prackou, oboji stalo kolem 40 tis.
Ja spokojena jsem, muz ma pocit, ze se mu nektera tricka jakoby ztencila a nektera i mirne srazila. Ja ted prala novodobe latkove pliny a tez mam pocit, ze se mi srazily.

Lenek
Kelišová 5640 příspěvků 26.12.16 18:25

Mam RC7055AH6M a vše super az na ty mackaci dvere. Netusila jsem, ze na to nefunguje detsky zámek. Ten je celkove na prd- nefunguje ani na hlavní tlačítko, což u 6let staré pracky LG funguje, ale asi jsou dělané na to, ze susicka stojí na pracce. Jinak prádlo se trochu srazilo, ale zadna hruza

Damikl
Kecalka 165 příspěvků 26.12.16 18:39

Má jí sestra a je fakt spokojená. :palec:

Mirabe1ka
Zasloužilá kecalka 841 příspěvků 26.12.16 21:28

Tlačítko na zapnutí/vypnutí nesmí být zablokováno dětským zámkem. Jedná se o jedno z celkem nových nařízení EU.

Lenek
Kelišová 5640 příspěvků 26.12.16 22:15

@Mirabe1ka aha. děkuju za info. ale celkem blbý nařízení, když je láká jen to jedno jediný tlačítko :mrgreen: :zed:

Mirabe1ka
Zasloužilá kecalka 841 příspěvků 27.12.16 15:42

@Lenek Jedině přelepovat to tlačítko nějakým víčkem :D

Barbora212
Stálice 84 příspěvků 28.02.18 14:44
prosím o pomoc

Holky. V sobotu mi přijde sušička LG. Mohu vás poprosit, změřila by jste mi některá, kolik cm ma cca kabel, který vede do zásuvky? Pořád mam obavy, že nám nedosáhne. Moc děkuji

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Osobní tragédie první dámy Hany Benešové. Nikdy neměla vlastní dítě

Hana Benešová je nejvýraznější a možná nikdy nepřekonatelnou první dámou... číst dále >

Reklama