Máte vše připraveno?! :))

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mirka Dušínová
Ukecaná baba ;) 1600 příspěvků 23.12.16 22:27
Máte vše připraveno?! :))

Máte vše nachystáno na zítřek? Já ano (nehrotíme to ovšem) salát, výzdoba, stromeček…manžel balí dárky, děti spí, telka mě nebaví… :) Co vy plašíte nebo pohoda?! Jinak všem krásné svátky a veselou mysl do nového roku přejí Dušínovi :D

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

mroe
Extra třída :D 14453 příspěvků 23.12.16 22:28

Ano. Prave se nudim u emimina a premyslim, co bych zobla.

Uživatel je onlineSvistice
Neúnavná pisatelka 17385 příspěvků 20 inzerátů 23.12.16 22:30

@Mirka Dušínová Mame, dokonce dřív, než jsem čekala a i s odpolední kulturní vlozkou. :pankac: Deti byly deska milionovy. :srdce: :*
Tak pekne svatky vsem! :kytka:

Bůča
Kelišová 7253 příspěvků 23.12.16 22:31

OFsem, vse hotovo :mavam: ale dalo mi to zabrat.

Optima
Ukecaná baba ;) 2195 příspěvků 23.12.16 22:33

Nene, hotovo není ale blíží se to k závěru, samozřejmě…zítra peču vánočku a uděláme salátek…dala bych si už dneska :jazyk:

Zuzka2012
Ukecaná baba ;) 1840 příspěvků 23.12.16 22:33

Vse hotovo, akorat mala vecer 39,5 :( Ted spi, tak uvidime, co z toho bude…

peluani
Extra třída :D 10543 příspěvků 23.12.16 22:34

Taky vše hotovo ale moc si to neuzivam mam všechny 4 nemocny a jen se modlím aby jim bylo zítra líp.

celinne
Kecalka 483 příspěvků 23.12.16 22:35

Taky máme vše, krásné svátky :)

Mirka Dušínová
Ukecaná baba ;) 1600 příspěvků 23.12.16 22:37

@Svistice Tak naše děti jsou jak na pérkách…chápu, že se těší, ale staršího bych dnes s chutí vystřelila na Mars :lol: tisíce dotazů, strojení stromečku s jeho „pomocí“ byla adrenalinová záležitost (už chápu, že někde nosí stromek Ježíšek :lol: ) ale samozřejmě si tu jejich radost užívám, i když odpoledne jsem přemýšlela, že si otevřu flašku rumu (nechtěný „dar“), ale odolala jsem :mrgreen:

debra.morgan
Závislačka 3695 příspěvků 23.12.16 22:37

Dárky zabalený, salát udělaný, vánočka upečená, stromek už od včera, hrášková polívka a losos na večeři nezaberou na přípravu víc jak hodku… u nás vše ok :-)

Mirka Dušínová
Ukecaná baba ;) 1600 příspěvků 23.12.16 22:40

@Zuzka2012 @peluani A jéje…tak ať je líp…tohle jsme si užili loňské Vánoce…to horečkovalo batole…no člověk neudělá nic, tak posílám hodně sil… :kytka:

terinka4444
Hvězda diskuse 67767 příspěvků 23.12.16 22:41
@mroe píše:
Ano. Prave se nudim u emimina a premyslim, co bych zobla.

dej si cukroví :mrgreen:

Saatine 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.12.16 22:42

Darů tuna, byt v bordelu a chlap mi peče :D protože já nestíhám… mno nic půjdu raději do betle :D

Nimie
Nadpozemská drbna 26043 příspěvků 23.12.16 22:42

My letos nějak to moc neřešíme. Dárky jsou hotové, jinak budeme neustále někde, takže nějak pořádně ani na výzdobu nedošlo. Celý den mě bolí halva, tak jsem se rozhodla, že se budu výjimečně flákat a udělám si volno :mrgreen:

fragola
Generální žvanilka 24804 příspěvků 23.12.16 22:43

Ne, nemám. Čekám, až se děti uspí a jdu balit dárky. Předpokládám, že s mužem máme do 3 hod co dělat :lol: Ale což, jsme na to zvyklí. Už jsem se před pár týdny hnala s papírem, že začnu balit, ale nějak na to nebyla ta správná atmosféra, tak jsem to zabalila :lol:
Polévky jsou uvařené, brambory taky, řízky usmažím zítra a bude to.

Už se těším.

Pěkné svátky všem :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

15 let života v pěti taškách. Hokejista Tomáš Plekanec je zpátky doma!

Tomáš Plekanec splnil svůj slib a vrátil se do Česka. V úterý krátce po... číst dále >

Nádherná dcera Jiřího Dvořáka ze StarDance: Je kopií Scarlett Johansson!

Už jste viděli krásnou dceru herce Jiřího Dvořáka (51) a jeho exmanželky... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >