Reklama

Samolepky na zeď na skříň?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Uživatel je onlineLimi123
Závislačka 3045 příspěvků 21.12.16 22:28
Samolepky na zeď na skříň?

Ahoj holky,

kupuji na Aliexpressu nějaké samolepky a ráda bych se zeptala:

1. Vypadají samolepky na zdi dětského pokoje dobře?
  2. Ráda bych polepila i skříň. Používají také „wall stickers“ nebo něco jiného? Dá se to pak ze skříně sundat, aniž by se zničila?

Děkuji!

Reklama

Reakce:

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.16 22:30
@Limi123 píše:
Ahoj holky,

kupuji na Aliexpressu nějaké samolepky a ráda bych se zeptala:

1. Vypadají samolepky na zdi dětského pokoje dobře?
  2. Ráda bych polepila i skříň. Používají také „wall stickers“ nebo něco jiného? Dá se to pak ze skříně sundat, aniž by se zničila?
Děkuji!

jeje jsou uzasny a drzi v pohode mame je snad v kazdej mistnosti nejaky ;) daji se tim polepit trebas i wc prkynka nebo lednice ;) ale musi to na to byt urceny ;) ;)

Závislačka 3045 příspěvků 21.12.16 22:31

@JayLee A pod jakými hesly to hledáte? Děkuji

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.16 22:34
@Limi123 píše:
@JayLee A pod jakými hesly to hledáte? Děkuji

ja to vyhledamav pod wall stickers a ono ti to vyjede mrak odkazu a ty si jen vyberes zda chces 3d nebo jakej material nebo kam a dole ti to vzdy abidne nejaky tipy ty mi taky obca s pomuzou v rozhodovani me se tam nejvic libi ty cerny a kocky nebo ptaci…detem jsem koupila malej morskej svet s vilou ariela malymu autocka vlacky jeraby atd da se ti krsne nakombinovat ;) jde to sundat a nejde s tim omitka ;) ;)

Závislačka 3045 příspěvků 21.12.16 22:34

@JayLee Lépe řečeno čím polepujete prosím skříně, aby to šlo pak sundat, až malý vyroste? :)

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.16 22:37
@Limi123 píše:
@JayLee Lépe řečeno čím polepujete prosím skříně, aby to šlo pak sundat, až malý vyroste? :)

praveze skrine vubec ja to nenalepuju na nabytek jen na wc sjem tedka objednala ty samolepky dekoracni ale na nabytek to nemam rada pac to prd vydrzi co jsem cetla recenze ale bude to indovidualni ;) jses na fb v te velke ali skpine? tak se zkus zetat vsichni ochotne a radi poradi nebo daj primo tipy ;)

Závislačka 3045 příspěvků 21.12.16 22:39

@JayLee Zkusím děkuji

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.16 22:42
@Limi123 píše:
@JayLee Zkusím děkuji
;)

Uživatel je onlineKriss Tina
Závislačka 4714 příspěvků 21.12.16 22:43

Ja mam z ali samolepky mimonu, ty sem nalepila v koupelne na dlazdice a ted cerstve mam plamenaky v obyvaku, drzi dobre a v pripade nutnosti se daj sundat a prelepit, coz jsem delala nedavno pri rekonstrukci koupelny. :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama