Reklama

Úklid rodinného domu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.16 14:04
Úklid rodinného domu

Ahoj holky. Poprosím o radu někoho se zkušenostmi.
Rozhodli jsme se s manželem, že si 1×14dní domluvíme s jednou paní na úklid našeho domu v Táboře.
Jednalo by se o 2 obytná patra (každé 100m2), 2 koupelny, 3 WC, schodiště…
Jak se to pohybuje finančně? Abych měla představu při domlouvání.
Koukala jsem na úklidové agentury v okolí, ale počítají to podle metrů na úklid. Nevím, jak podle jejich systému teda přeměřují kuchyň apod…
Ráda bych měla pevně danou sumu a taky čas. Aby to nebylo šup šup a rychle domů…
Díky za info, kdo s tím máte zkušenosti.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

misalin
Zasloužilá kecalka 508 příspěvků 20.12.16 14:06

TAk já si třeba beru stovku na hodinu, takže kolik metrů uklízím je šum a fuk, ale jedu si jen na sebe, třeba to mají firmy jinak :nevim:

inkakřivák
Extra třída :D 13192 příspěvků 20.12.16 14:09

Hodinovka se snad nedává, ne? To leda na hlídání dětí. Asi bych se snažila najít nějaký ceník firem a podle toho se domluvit.

Šarlota4
Echt Kelišová 9627 příspěvků 20.12.16 14:10

Ja platila hodinovku 140kc/h. Ted platim pevnou castku a je mi jedno jestli to dela 2 nebo 4 hodiny. Ale vzdy prichazim do naklizenyho baraku. Zehleni platim zvlast, jinak 1× za 14 dni mi prijde strasne malo. Pokud ti jde primarne o cistotu. Jo jedna se o Prahu

markyj
Závislačka 4018 příspěvků 1 inzerát 20.12.16 14:10

Záleží jak si to bude paní počítat. Já si tedy nechávám dělat vždy po 3 měsících jen okna v celém baráku + 2× koupelna a 3× WC - prostě velký úklid. Chodí mi super studentka a bere si 2,000 Kč. Je tam cca 8hod

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.16 14:11

Bydlíme v baráčku 6+1 (podlahovou plochu nevím, ale pokoje jsou celkem velké), dvě koupelny, 3×WC paní mi chodí 1×týden, bere si 100/hod a za cca 5-6 hodin to má uklizený (desinfekce koupelen+wc, prach, luxování, vytření, umytí nádobí když zůstane nějaký nedejbože z večera) někdy mi vypere a vysuší prádlo, když ji to ráno nachystám. Okna jednou za čas platím zvlášť cca 1000,– a že jich máme požehnaně :) hlavně 5 velkých terasových. okres Pardubice

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.16 14:11

Mám paní na úklid, dům o něco menší. Platím jí od hodiny. Zvládne to tak v průměru za 4 hodiny. Někdy za 3, když není žádné žehlení, praní a je relativně uklizeno ( třebba hračky..), tak jednou za 2 měsíce se zdrží déle, 5-6 hodin a udělá něco navíc - kochyn i vnitřky, trouba. Nebo okna, špajz…
PLatim jí 150 za hodinu, bez smlouvy. Jsou i levnější, ale všechny pomalejší a vyšloto celkově dráž.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.16 14:14
@inkakřivák píše:
Hodinovka se snad nedává, ne? To leda na hlídání dětí. Asi bych se snažila najít nějaký ceník firem a podle toho se domluvit.

co by ne.. když máš ověřenou babu, co víš, že maká a nekouká se místo toho na televizi…
Ono to fakt vyjde různě dlouho. Někdy chci převlíct postele, jindy je na sušáku prádlo, někdy žehlí, jindy nic. Někdy jsou rozkrámované hračky…

Adlita
Ukecaná baba ;) 1311 příspěvků 14 inzerátů 20.12.16 14:16

Úklidové agentury mají nesmyslné ceny, doporučuji si najít někoho sólo. V Praze je bežná cena 150 Kč/hodina, ale je potřeba si hlídat, jak moc se s tím úklidem pak courají. Dají se sehnat i levnější, záleží na domluvě. Případně si stanovte úkolovku, ať jí to trvá jakkoliv dlouho. Takhle to mám teď já. Platím 500 Kč za 120 m2 a paní je fakt rychlá a precizní. Když chci něco navíc, tak se s ní domluvím. Žehlení se platí pak ještě zvlášť, když to sama nestíhám a chci něco vyžehlit od ní (to je dalších 150 Kč/hodinu a vozí si to k sobě domů a druhý den to vrátí hotové.. tam je to o důvěře, že si ty časy nevymýšlí, ale tak to se dá odhadnout, jak dlouho to může trvat podle množství).

ivašot.
Kelišová 6219 příspěvků 20.12.16 14:16
@inkakřivák píše:

Tak my vždycky přes agenturu platili hodinově.
Jinak běžný úklid prakticky stejně velkého bytu, jako má zakladatelka, u nás zabere 5-6 hodin týdně.

Martina1991
Zasloužilá kecalka 761 příspěvků 20.12.16 14:18

U nás se to tedy bere za čas. Uklízí 4h a platíme cca 600Kč.

jkra
Generální žvanilka 24129 příspěvků 20.12.16 14:23

Za 240-250 metru ctverecnich platim 300. 3 koupelny, dve patra, rovne a hladke plochy bez kobercu.

ivašot.
Kelišová 6219 příspěvků 20.12.16 14:29
@jkra píše:
Za 240-250 metru ctverecnich platim 300. 3 koupelny, dve patra, rovne a hladke plochy bez kobercu.

Opravdu 300?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.16 14:31

Zakladatelka
Holky, díky za komentáře.
1×14 dní je sice málo, ale mezitím samozřejmě budu uklízet průběžně já :)
Jde nám hlavně o to, abychom byli o víkendu spolu jako rodina. Zatím jsme si dvouletou dceru v podstatě předávali. Já v práci nebo uklízela - manžel hlídal. Manžel rekonstruoval dům - já hlídala.
Došlo nám, že nás vlastně dcera téměř nezná společně, že bychom si s ní oba dva hráli najednou.
Takže výpomoc s domácnosti ob týden nám hodně časově pomůže. Žehlení, praní, skládání prádla, vyndat myčku apod nepotřebuju. Stíhám sama.
Vidím to tak na 5h, 100kč/h na ruku. Uvidím, s čím přijde paní a snad se nějak rozumně domluvíme.

Premek_Orac
Závislačka 4208 příspěvků 20.12.16 14:36
@Anonymní píše:
Ahoj holky. Poprosím o radu někoho se zkušenostmi.
Rozhodli jsme se s manželem, že si 1×14dní domluvíme s jednou paní na úklid našeho domu v Táboře.
Jednalo by se o 2 obytná patra (každé 100m2), 2 koupelny, 3 WC, schodiště…
Jak se to pohybuje finančně? Abych měla představu při domlouvání.
Koukala jsem na úklidové agentury v okolí, ale počítají to podle metrů na úklid. Nevím, jak podle jejich systému teda přeměřují kuchyň apod…
Ráda bych měla pevně danou sumu a taky čas. Aby to nebylo šup šup a rychle domů…
Díky za info, kdo s tím máte zkušenosti.

Já platil 150,– až 200,– na hodinu. Nejlepší je se domluvit s někým, kdo to bude dělat ve volném čase, kdo běžně pracuje pro nějakou facility firmu.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama