Letošní vánoční shon...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.16 20:55
Letošní vánoční shon...

Tak Vás jdu pobavit…letošní předvánoční shon mě už dneska rozesmál…již od minulého pátku intenzivně uklízím dům…bojuji s nadsázkou statečně…večer padám únavou a v brzkých ranních hodinách se budím a přemýšlím, co ještě musím stihnout, aby byly vánoce jako z pohádky…čekáme velkou část rodiny…dnes jsme chtěli konečně ozdobit stromeček…ale já vybrala tak velký a široký, že náš malý stojan nebyl schopen ho udržet…snažil se co mohl, ale nedal to…a tak manžel musel zajet koupit jiný stojan adekvátní váze našeho stromu…při vytahování světel a snažení několika světelných řetězů dostat od sebe, jsem nerada dvě světýlka rozšlápla…poprvé v životě…no snad střepy nosí štěstí…když jsme začali zdobit…zjistila jsem, že z jedné strany je stromek celý od bahna a jelikož mi hadr za posledních pár dní málo kdy vypadne z ruky…nerada jsem ho zase oslovila…větve jako prase…a jak jsem se je snažila omýt, bahno z větve nalítalo na vyprané závěsy, okno a o zašpiněné podlaze raději mlčím…zkrátka, někdy se daří…jdu si dát zaslouženou skleničku vína a Vám všem přeji pevné nervy v tom předvánočním shonu…
PS: omluva za anonym…mám důvod

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.16 21:05

Mám v sobě druhou sklenku tramína, bordel jako v tanku, krabičku kupovaného cukroví ve špajzu a je mi úžasně ;)
Dárky už mám zabalené, dneska jsme koupili hlavní pro staršího syna a víc vážně neřeším :)
Okna jsem nebyla, záclony nemám a podlahu vytírám třikrát denně, pár fleků se ztratí ;)
Přeji krásné a hlavně veselé :srdce:

Meredit
Zasloužilá kecalka 954 příspěvků 22.12.16 21:06

Omluva, anonym omylem, to je ta druhá sklenička:D

Kamikadze
Ukecaná baba ;) 1387 příspěvků 22.12.16 21:07

Vykasli se na to. Hod nohy nahoru, a delej jen to nejnutnejsi. Nechapu co furt vsichni maji s gruntovanima atd. Psycho tohle.

Aries6
Generální žvanilka 21964 příspěvků 5 inzerátů 22.12.16 21:08

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Promiň, ale to nejde jinak. My teda rodinu nečekáme, jen 26. ze strany chlapa. Ale dělám jen lehce důkladnější běžný úklid. Pár věcí jsem neudělala a kašlu na to.
Přeji hlavně pohodu a zdraví. Zabahněný stromek je to poslední ;)

Příspěvek upraven 22.12.16 v 21:09

Kamikadze
Ukecaná baba ;) 1387 příspěvků 22.12.16 21:09

A fascinujeme me, jak vsichni na vsechno serou, a pak dva dny pred Vanoci se z toho vseho mohou posr…!! :nevim: :nevim: :nevim: :zed:

Akivasha
Ukecaná baba ;) 2303 příspěvků 22.12.16 21:09

Já mám nervy akorát z dětí, nějaké Vánoce mě letos nerozhodí :mrgreen: Dneska jsem si řekla, že bych mohla po týdnu aspoň konečně vytřít, když přijde zítra mamka, vánoční úklid jsem nějak nestihla a cukroví jsem si poprvé v životě objednala. Spím 4 hodiny denně už půl roku, takže jsem se rozhodla, že se z toho nepo… JÁ!!! Která měla vždycky ťip ťop všechno naklizené týden před Vánoci… a světe div se, nikomu to nevadí :mrgreen:
Myslím, že v tomto stavu bych záclonu sundala a tvrdila, že čekám na Ježíška, že přinese novou :jazyk:
Tchyně prohlásila, že nejlepší vánoční úklid je jarní úklid, s čímž ráda souhlasím :lol: :lol:

Aries6
Generální žvanilka 21964 příspěvků 5 inzerátů 22.12.16 21:11
@Kamikadze píše:
A fascinujeme me, jak vsichni na vsechno serou, a pak dva dny pred Vanoci se z toho vseho mohou posr…!! :nevim: :nevim: :nevim: :zed:

Ale ne, špatně čteš. Ona právě píše, že uklízela s předstihem a dneska jí to zhatila tečka v podobě zdobení stromku, které se až tak nepovedlo.
Já si na vánoční úklid třeba nehraju. Uklidím víc důkladně, to jo, ale to dělám i během roku. Ale taky mám ráda pěkně naklizeno, když čekám rodinu.

Kamikadze
Ukecaná baba ;) 1387 příspěvků 22.12.16 21:12
@Aries6 píše:
Ale ne, špatně čteš. Ona právě píše, že uklízela s předstihem a dneska jí to zhatila tečka v podobě zdobení stromku, které se až tak nepovedlo.
Já si na vánoční úklid třeba nehraju. Uklidím víc důkladně, to jo, ale to dělám i během roku. Ale taky mám ráda pěkně naklizeno, když čekám rodinu.

ach tak. to se tedy omlouvam.

uklizim prubezne porad a poradne, takze grunty nedelam:-D darky jsem zase mela ke konci listopadu vsechny, kdyz koupim, vzdy hned zabalim, atd atd.

Aries6
Generální žvanilka 21964 příspěvků 5 inzerátů 22.12.16 21:16
@Kamikadze píše:
ach tak. to se tedy omlouvam.uklizim prubezne porad a poradne, takze grunty nedelam:-D darky jsem zase mela ke konci listopadu vsechny, kdyz koupim, vzdy hned zabalim, atd atd.

S dárkama to dělám stejně, až na drobnosti, které mě napadnou později. Ale od středy jsem doma, vše mám a nikdo mě nedostane ze vsi :D
Ale uklizím trošku víc. Ne přehnaně, ale krapet víc. Ale taky každý rok ne. Máme 3 děti a když bylo některé z nich mimino, tak jsem byla ráda, že jsem umíchala salát a obalila kapra. ;) Pěkné svátky

Kamikadze
Ukecaná baba ;) 1387 příspěvků 22.12.16 21:17
Presne tak
@Aries6 píše:
S dárkama to dělám stejně, až na drobnosti, které mě napadnou později. Ale od středy jsem doma, vše mám a nikdo mě nedostane ze vsi :D
Ale uklizím trošku víc. Ne přehnaně, ale krapet víc. Ale taky každý rok ne. Máme 3 děti a když bylo některé z nich mimino, tak jsem byla ráda, že jsem umíchala salát a obalila kapra. ;) Pěkné svátky

Presne tak. Stastne a Vesele!

Bábrdl
Generální žvanilka 21498 příspěvků 22.12.16 21:19
@Kamikadze píše:
ach tak. to se tedy omlouvam.uklizim prubezne porad a poradne, takze grunty nedelam:-D darky jsem zase mela ke konci listopadu vsechny, kdyz koupim, vzdy hned zabalim, atd atd.

Mně zase baví, jak všechny hlásí, že „letos neuklízí“ a pak mají doma jak i ikea. A já žvaním o tom, jak uklízím a pak se nějak udělá bordel. Sám od sebe… :mrgreen: :cert:

Kamikadze
Ukecaná baba ;) 1387 příspěvků 22.12.16 21:23
@Bábrdl píše:
Mně zase baví, jak všechny hlásí, že „letos neuklízí“ a pak mají doma jak i ikea. A já žvaním o tom, jak uklízím a pak se nějak udělá bordel. Sám od sebe… :mrgreen: :cert:

kdyz uklizim defakto furt prubezne, tak ma prubezne uklizeno i neuklizeno, a grunt byl akorat po malovani:-))

hofka
Extra třída :D 14993 příspěvků 22.12.16 21:48

Bahno uschne a opadá:-)

jdukolem
Hvězda diskuse 49256 příspěvků 22.12.16 21:51
@Bábrdl píše:
Mně zase baví, jak všechny hlásí, že „letos neuklízí“ a pak mají doma jak i ikea. A já žvaním o tom, jak uklízíma pak se nějak udělá bordel. Sám od sebe…: :cert:

no to ti tam chodí stejní skřeti jako mě - zdá se :lol: :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

V mládí ji šikanovali kvůli vzhledu, rozhodla se pro kompletní proměnu

Celine Centino (24) ze švýcarského Zurichu byla v mládí šikanována. Děti si... číst dále >

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >