Reklama

Nejsmutnější Vánoce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.16 20:18
Nejsmutnější vánoce

Ahoj, jenom na vypovidani. Mam rada vanoce, vzdy to pro me bylo super, tesila jsem se. Ta atmosfera, vune vanocniho stromku.

Jenze letos se to proste nepovedlo. V listopadu jsem dostala vypoved pro castou marodnost syna (ma PAS). Do toho umrela pracka, rozbila se dlazba u sprchy. Hruza des a z vanoc je nic. Syn ma pod stromecek (nejmensi umely z tesca, na pravy neni) jedno auticko z dob kdy na to jeste bylo. Nastesti je takovy ze si z toho nic nedela, asi i diky diagnoze, nebo je to tim ze vi ze to jinak nejde. Ale ja poslednich par dni brecim proc se to vsechno pokazilo zrovna ted.

Letos teda opravdu vesele vanoce…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

Rakosnicek1983
Závislačka 2883 příspěvků 22.12.16 20:21

Hrozná je jen ta výpověď, rozbita pracka neni tragédie a praskla dlažba uz vubec ne.Za nadvytecnost dostanes odstupné ne? Takze nejake penize mit budes a urcite praci zase najdeš. Nejsmutnejsi Vánoce ma kamoska-neumrela ji totiz pracka, ale tatínek. To jen abys vedela, ze umělý stromek, jeden darek a vyhazov neni konec světa.

galantni jelenice
Kecalka 217 příspěvků 22.12.16 20:22

Taky mě v prosinci pronásleduje jedna radost za druhou. Vydrž, jednou to skončí a bude líp.

Netopirek
Echt Kelišová 7606 příspěvků 22.12.16 20:24

To se tak občas stává, žese po.se.re co se dá. Já bych zkusila se radovat z toho co je.

My měli umělí stromek co si pamatuju a nikdy mi to nevadilo. I se stalo, že dárků bylo málo a nebo nebyli nové. Ale ani teď mi to zpětně nevadí. Spíš si pamatuju tu atmosféru, to, že jsme byli všichni spolu.

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.16 20:24
@Anonymní píše:
Ahoj, jenom na vypovidani. Mam rada vanoce, vzdy to pro me bylo super, tesila jsem se. Ta atmosfera, vune vanocniho stromku.

Jenze letos se to proste nepovedlo. V listopadu jsem dostala vypoved pro castou marodnost syna (ma PAS). Do toho umrela pracka, rozbila se dlazba u sprchy. Hruza des a z vanoc je nic. Syn ma pod stromecek (nejmensi umely z tesca, na pravy neni) jedno auticko z dob kdy na to jeste bylo. Nastesti je takovy ze si z toho nic nedela, asi i diky diagnoze, nebo je to tim ze vi ze to jinak nejde. Ale ja poslednich par dni brecim proc se to vsechno pokazilo zrovna ted.

v zivote se stavaji daleko horsi veci nez to co pises bud rada ze jses ty i prcek zdraví :palec: zbytek se vzdy nejak poda ;)

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28547 příspěvků 22.12.16 20:26
@Anonymní píše:

Přeháníš a rouháš se. Nejsmutnější Vánoce mají třeba mámy a tátové, co jim umřelo dítě.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.16 20:27

Chápu, že jsi rozhozená a dorazí tě i prasklá dlažba, to ale tragedie není, ani rozbitá pračka ne. Pokud nemáš peníze, seženeš starší levnou, měla jsem takovou léta a posloužila dobře ;)
Se synem si udělejte příjemnou atmosféru, koukněte se na pohádky, pusťte třeba lodičky ze svíček, dojděte si na procházku… je toho spousta a nepotřebuješ na to peníze. Já jako dítě taky zažila dobu, kdy nebyly peníze a nikdy jsem to mamce neměla za zlé, naopak jsem na ní moc hrdá, protože si nedovedu představit, že bych takovou situaci zvládla s takovou grácií.
Jsou na světě mnohem horší věci, já mám příbuzného v nemocnici v kritickém stavu, co bych já a hlavně jeho rodina dala za rozbitou pračku :hug: :hug:
Anonym kvůli osobním informacím, děkuji za pochopení.

Kattynka000
Závislačka 3017 příspěvků 22.12.16 20:41

Holka chápu že je ti smutno, ale opravdu se rouhas.. Opravdu nezazivas nic nejstrašnějšího, práci najdeš novou, materiální věci nahradis. Hlavní je, že budete spolu. Jdi se se synkem o Vánoční ráno projít, udělejte spolu salát, uzijte si pohádky a pokud chceš typ, tak pokud máš v peněžence alespoň 150,–, tak skoč do hračkářství, kup pastelky, razítka, fixy, vodovky, omalovanky, když bylo jeden rok hodně zle, tak to máma udělala přesně takhle a upřímně, byly to nádherné vánoce, na každou z nas vystačila se 400,– a měly jsme furu dárků. A hlavně se usmivej, děláš to přeci pro něj :hug:

Příspěvek upraven 23.12.16 v 08:44

Dorje
Stálice 53 příspěvků 22.12.16 20:42

Dulezity je myslet na to, ze vsechno jednou prejde a zas bude lip:). Pohoda se da udelat o bez penez a na pracku snad nekdo pujci, nebo jsou ty uvery nez navyseni a s odlozenim splatek..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.16 20:42

Tohle vsecko zvladnes… nerouhej se
i vanoce po vypovedi mohou byt hezke, muzete byt SPOLU!!!

mam kamarady, co jim 2 dny pred vanoci zemrelo predskolni dite na rakovinu…

a muj tatinek preve ted bojuje v nemocnici (ARO) o zivot…

uzivej si, ze jste u toho maleho stromecku spolu a nejaka dlazba???!! smankote, tu fakt neres!

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28547 příspěvků 22.12.16 20:44
@Anonymní píše:
Tohle vsecko zvladnes… nerouhej se
i vanoce po vypovedi mohou byt hezke, muzete byt SPOLU!!!

mam kamarady, co jim 2 dny pred vanoci zemrelo predskolni dite na rakovinu…

a muj tatinek preve ted bojuje v nemocnici (ARO) o zivot…

uzivej si, ze jste u toho maleho stromecku spolu a nejaka dlazba???!! smankote, tu fakt neres!
:hug:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.16 20:52

To si jako nemůže postěžovat někdo jen tak?? to nemůžu být nikdy naštvaná nebo smutná i když mám zdravé dítě i rodinu? ach jo…
já jsem někdy naštvaná i když mi ujede blbý autobus :mrgreen:

Nabot
Zasloužilá kecalka 648 příspěvků 22.12.16 20:57

Je toho na tebe moc. Nemoc dítěte je stres, ztráta zaměstnání je stres a každý nečekaný výdaj je v takovou chvíli šílené brknknutí na nervy.

Rozbitá pračka má ale do skutečných lidských tragédií daleko a vánove přece nejsou o penězích (nebo by neměly být). Kup mu třeba ještě plastelínu, upeč vánočku, zapal svíčku (vždyť stačí čajová) a rozkrojte si jablíčko.

Meredit
Zasloužilá kecalka 937 příspěvků 22.12.16 20:58

Chápu že to tak bereš, ale musím souhlasit s holkama, rouháš se. Pračku v době netu sežene za pár korun, dlažba stojí pakatel, a i kdyby, kvůli prasklině v dlažbě bych si to nakazila. Výpověď je hrozná, ale dostaneš odstupné a přinejhorším podporu z pracáku.

Nechci ani psát o blízké příbuzné kamarádky co má dvě malé děti a na Aru bojuje o život s leukemií, z toho je mi strašně, ne z autíčka pod stromkem, promiň

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.16 21:04

Já zakladatelku chápu, že je toho na ní najednou hodně. Máte někdo dítě s PAS? :( Ona navíc nemá práci, peníze, o manželovi nepíše, možná že je samoživitelka. Chtělo by to trochu podpory a pochopení. Všechno to na ní teď dolehlo. Jsou sice lidé, kteří jsou na tom hůře, ale i její situace je docela smutná. Nejde o ty dárky a umělý stromek. Záleží, jestli má rodinu, někoho kdo by jí mohl v příštím roce pomoci, kdo by jí podpořil.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama