Problém se spaním vedle partnera

1
19.7.20 22:10

Problém se spaním vedle partnera

Ahooj,

chtěla jsem se zeptat, jestli někdo nemá nějaké zkušenosti se spankovým problémem po boku partnera.

Dlouho jsem neměla přítele a po době usínám po něčím boku a mám problém s tím, že se probudím a už neusnu. Nemáte někdo nějaké zkušenosti případně rady? Partner nijak nechrápe a ani se necítím nějak zvláštně, ale prostě nemohu usnout.

Díky za vaše rady. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

18
19.7.20 22:23

@Vany002 zkuste třeba rady z této stránky mně se spánkem pomohly :kytka:
https://www.vyspise.cz/…emuzete-spat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
147
19.7.20 22:27

Já se taky líp vyspím sama. Můžu se roztáhnout na všechny strany. Přítel jde někdy radši spát na gauč :grinning:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1264
19.7.20 22:29

Tak nespi. Kdo nemuze spat, je malo unaveny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8542
19.7.20 22:38

Měla jsem to s jedním mužem, trvalo to dlouho, několik let. Nebyl to ten pravý, byla jsem zkrátka neklidná, zřejmě pracovalo podvědomí. Kolikrát jsem šla i ven, obejít dům nebo se projet v autě. Nedalo se s tím nic dělat. Když jsem se seznámila se současným partnerem a dnes už otcem mého dítěte, usnula jsem vedle něho hned v první den, kdy jsem ho pozvala k sobě :D Strašně jsem se divila, když jsem se probudila, že jsem si klidně usnula, v podstatě na rande :mrgreen: Pak mi došlo, že je mi s ním zřejmě tak, že jsem uvolněná a můžu i v klidu usnout. Řekla jsem si, že tohle je dost zásadní. Podobně se zachoval můj kocour. Kdo se mu nezdál, klidně by mu načůral do bot :mrgreen:, ale za současným panáčkoval a nehnul se od něho, nestačila jsem se divit. Když odešel do práce, seděl u dveří a civěl na kliku. Zamysli se, jestli v tom není něco, co tě vedle něho nenechá klidnou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49
20.7.20 00:07

Se spánkem vedle manžela problém nemám, akorát pokud usne dřív, než já a strašně chrápe, tak mi nejde zabrat. Ale já mám spíš problém v tom, že se bojím o vlastní zdraví. :mrgreen: Protože postel máme o rozměru 140 cm a pravidelně z jedné strany dostanu po hubě loktem od manžela, když se otáčí. Kdysi se aspoň probral a omluvil se, teď mě už jen v polospánku pohladí po hlavě jak čoklíka a spí v klidu dál. :mrgreen: A z druhé strany do mě mydlí nožkama naše sedmiměsíční štěstí. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
115
20.7.20 07:33

Já mám opačný problém. Nemůžu usnout, když vedle mě neleží. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
413
20.7.20 14:02
@ŽofkaTofka píše:
Já mám opačný problém. Nemůžu usnout, když vedle mě neleží. :D

Jojo já mám taky ten problém vždy na nej čekám :roll: i když třeba do noc pracuje, tak já neusnu :lol: :lol: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
899
20.7.20 14:23

Mám odjakživa problém spát byť jen v jedné místnosti s někým dalším. Jinak to bylo jen u jednoho bývalého (ze kterého se následně vyklubal tyran, takže to, že ten, vedle koho usneš, je ten pravý, je podle mě pitomost) a u současného partnera (se kterým se opravdu dobře a bezpečně cítím, dokonce s ním spím mnohem lépe, než když spím sama). Pokud jinak, když spíš sama, problémy se spánkem nemáš, zkusila bych možná nějakou formu terapie a přijít na to, proč to tak je. S tím se pak dá nějak pracovat. Také by stálo za to zamyslet se, jestli prostě nemáš v posteli málo prostoru. Já jako singl jsem si zvykla spát sama na 140 posteli, a v menší než 180 se mi s někým jiným spí strašně špatně, budím se, nemohu usnout, a to navzdory tomu, že se současným partnerem většinu času okupujeme tak polovinu. To, co popisuje @white_snow nade mnou, kdy na 140 spí tři, je pro mě zhmotněná noční můra a asi bych se už do smrti nevyspala :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
115
20.7.20 14:52

@Semtex
Nejhorší jsou jeho noční, on přichází domů a odcházím já, takže jsme tak stejně unavení, přestože on celou noc pracoval a já se celou noc převalovala, protože vedle mě nebyl. :nevim: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3453
20.7.20 22:05

Taky to tak mám, nebydlíme spolu, je u mě cca 2× - 3× v týdnu. Jsem zvyklá dlouhý léta spát sama, se psem. Když usne dřív, tak mě točí, že po chvíli chrápe :mrgreen: když jsem unavená, usnu hned, ale když moc ne, tak se nevyspim. Ale neřeším to, není to pro mě zásadní problém, věřím že v případě společnýho žití bych si zvykla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3453
20.7.20 22:07
@marzanna píše:
Mám odjakživa problém spát byť jen v jedné místnosti s někým dalším. Jinak to bylo jen u jednoho bývalého (ze kterého se následně vyklubal tyran, takže to, že ten, vedle koho usneš, je ten pravý, je podle mě pitomost) a u současného partnera (se kterým se opravdu dobře a bezpečně cítím, dokonce s ním spím mnohem lépe, než když spím sama). Pokud jinak, když spíš sama, problémy se spánkem nemáš, zkusila bych možná nějakou formu terapie a přijít na to, proč to tak je. S tím se pak dá nějak pracovat. Také by stálo za to zamyslet se, jestli prostě nemáš v posteli málo prostoru. Já jako singl jsem si zvykla spát sama na 140 posteli, a v menší než 180 se mi s někým jiným spí strašně špatně, budím se, nemohu usnout, a to navzdory tomu, že se současným partnerem většinu času okupujeme tak polovinu. To, co popisuje @white_snow nade mnou, kdy na 140 spí tři, je pro mě zhmotněná noční můra a asi bych se už do smrti nevyspala :-D
:mrgreen: :mrgreen: to je taky pravda. Jsem zvyklá se roztahovat co to jde. Ale někdy spím u rodičů na klasickým jednolůžku i s dvěma psama, a relativně se vyspíme všichni bych řekla :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama