Problém se sušičkou

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Toma18
Kecalka 321 příspěvků 1 inzerát 07.02.19 21:32
Problém se sušičkou

Holky, prosím o radu. Každou chvíli se mi sušička zastaví a pípe, že je plná nádobka nebo zanesený filtr. Přitom filtr není nějak zašpiněn a nádobka je skoro prázdná. Už nevím, co by to mohlo být, dělá to už delší dobu při každém sušení. Někdy během sušení jen jednou, jindy i vícekrát.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
tezi
Hvězda diskuse 51561 příspěvků 1 inzerát 07.02.19 21:37

@Toma18 mě to sušička dělala, když byla zanesená prachem a bylo potreba ji kompletně rozebrat a vyčistit. Nechali jsme si to udělat opravářem.

nostress
Extra třída :D 14336 příspěvků 07.02.19 21:42

Zkus pořádně umýt mýdlovou vodou filtry, a pak propláchnout proudem vody ze sprchy/ne horkou/.A pořádně vysát prach ze sušičky.

Janakatabara
Kecalka 213 příspěvků 07.02.19 21:43

@Toma18 nám to dělala taky, pomohlo ji velmi dokonale vyluxovat (prostor, kde jsou filtry) a dávat tam méně prádla.

Jedna babička
Závislačka 4458 příspěvků 07.02.19 21:48

@Toma18 teplou octovou vodou poradne otrit buben. to delam jako prevenci kazdy mesic. filtry plastove omyt pod tekouci vodou a ty cerne vkladaci jsem koupila nove.

Toma18
Kecalka 321 příspěvků 1 inzerát 07.02.19 21:50

@Janakatabara je pravda, že dávám i dvě pračky. Zítra to zkusime všude vyčistit. A má ta sušička filtr ještě někde, kromě toho, který se vytahuje?

nostress
Extra třída :D 14336 příspěvků 07.02.19 21:51
@Toma18 píše:
@Janakatabara je pravda, že dávám i dvě pračky. Zítra to zkusime všude vyčistit. A má ta sušička filtr ještě někde, kromě toho, který se vytahuje?

Jakou máš značku?

Toma18
Kecalka 321 příspěvků 1 inzerát 07.02.19 21:52

holky, my mame jen dva, které lze vytáhnout, ty pokaždé umyvam pod vodou. O jiném filtru nevím. Pak jeste o nadobce na vodu, tu vylevam take pokaždé. Ale je pravda, že susim i dvě pračky.

Toma18
Kecalka 321 příspěvků 1 inzerát 07.02.19 21:52

@nostress whirpool

nostress
Extra třída :D 14336 příspěvků 07.02.19 21:55
@Toma18 píše:
holky, my mame jen dva, které lze vytáhnout, ty pokaždé umyvam pod vodou. O jiném filtru nevím. Pak jeste o nadobce na vodu, tu vylevam take pokaždé. Ale je pravda, že susim i dvě pračky.

Já čistím filtry po každém sušení. I v té nádobce nahoře, která se vylévá je takový malý filtr uvnitř. Prý to dělá aviváž. Dokonce některé sušičky mají údajně v manuálu zákaz používat aviváž.

Toma18
Kecalka 321 příspěvků 1 inzerát 07.02.19 21:57

@nostress no avivaz používám. A ten filtr je kde? Já tam žádný neviděla.

nostress
Extra třída :D 14336 příspěvků 07.02.19 22:02
@Toma18 píše:
@nostress no avivaz používám. A ten filtr je kde? Já tam žádný neviděla.

Nahoře v té nádobce, jak se z ní vylévá voda. Takový malý. Ale já mám jinou značku sušičky. Ty ho tam třeba ani nemáš.

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1499 příspěvků 07.02.19 22:23

My máme jakoby ze spodu za krytem mřížku kondenzátoru a ta se musí jednou za čas vysát nebo očistit..každá sušička má ty filtry jinak, je to všechno v manuálu, co a jakým způsobem čistit.To jsem při koupi studovala jako první neboť kvůli zaneseným filtrům může člověk i vyhořet.

Leli_83
Ukecaná baba ;) 1641 příspěvků 4 inzeráty 07.02.19 22:33

@Toma18 Tak mám velmi čerstvou zkušenost - teď ve středu jsme tady měli na totožný problém opraváře, naštěstí jsem to stihli téměř na den v záruce. :lol: V sušičce je nějaký dvoucestný ventil, který většinu vody sice pouští do nádobky, ale něco málo si střádá a tím proplachuje ty „vnitřnosti“. A časem se to prostě zanese. Měl by tam být nějaký další filtr, uvnitř. Nám musel sušičku komplet rozebrat, aby se k tomu dostal, vytahoval to takovou mega injekcí, bordelu byla plná miska. Máme značku LG.

Jinak když koukneš na net na různé diskuze, tak tohle je nejčastější závada sušiček. :roll: Servisák nám říkal, že pokud se to bude do budoucna opakovat, tak to netřeba řešit, pokud nám nevadí v průběhu sušení sušičku znovu nahodit. Což nám teda vadí. Jsme se rozmlsali, no. Raději jsme se ani neptali, kolik by to vyčištění stálo mimo záruku. :think:

Janakatabara
Kecalka 213 příspěvků 08.02.19 06:24

@nostress bosch

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

„Jsi hnusná, jdi na plastiku,“ psali hejtři Šafářové v den jejích narozenin!

Vztah Tomáše Plekance a Lucie Šafářové musí být hodně pevný. Jinak si neumíme... číst dále >

Ortel válčí s YouTube: Ohání se ústavou a „demokratickou“ zemí. Proč je úplně vedle?

Populární zpěvák Tomáš Ortel (43) se dostal do sporu s internetovým serverem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >